Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2006 o 23:36, Lipapol napisał:

Rozdzielczość : 1280x1024


Z tego co widzę to Twoje screeny mają rozdzielczość 1024x768 pikseli więc chyba Ci się coś pomyliło ;)
Mi niestety G3 ostro przycina, także nie jest za kolorowo. Próbowałem edytować plik ge3.ini, ale nie dało to zbyt wiele, także narazie odpuszczam sobie angielska wersję i czekam na kuriera z G3 EK PL :D
Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem mają zrobiłem to bowiem bawiłem się frapsem i robiłem sobie filmy itp. i sprawdzałem czy film w rozdzielczosci 1024 bedzie wiekszy itp i czy ogolnie bedzie lepiej chodzic gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 00:24, Furusu napisał:

Ehm nie rozumiem ludzi, którym pasuje lamerski sposób walki z G2 ... za prosty, za denny, zbyt
nudny.


To, że ktoś ma inne zdanie niż ty, nie znaczy jeszcze, że jest lamerem. Ja jakoś nie nudziłem się grając (a w tym również walcząc) w Gothic 2, podobnie jak 99 % ludzi czekających z taką niecierpliwością na trzecią część.
Ale, oczywiście, system walki z Gothic 2 jest lamerski! Napisz lepszy program, to pogadamy wtedy. Jak zatrudnią cię panowie z PB do prac przy systemie walki w Gothic 4, daj znać na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobał system walki z G/G2 i się w sumie do niego przyzwyczaiłem. Dobre było to, że mogłeś wyprowadzić odpowiednią do sytuacji serię ciosów lewo/prawo/przód/combos, bo w G3 to się praktycznie tylko klika LPM/PPM.
Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 00:40, matmat24 napisał:

Ale, oczywiście, system walki z Gothic 2 jest lamerski! Napisz lepszy program, to pogadamy
wtedy. Jak zatrudnią cię panowie z PB do prac przy systemie walki w Gothic 4, daj znać na forum...


Hej hej spokojnie, nie nazywam użytkowników lamerami tylko sam system, WIEM że PB jest mała firmą, wiem wiem.
Ale nie o to chodzi, po prostu widziałem i słyszałem już o nowym systemie walki i jakoś nie wiem w jaki sposób ten z 2jki może być lepszy...
Pozatym nie jestem programistą i nie zajmuje się takimi rzeczami i wiem jakie to jest trudne zrobić system walki który byłby idealny - ALE SIĘ NIE DA OSIĄGNĄĆ IDEALNOŚCI - bez używania czegoś co miało by identyczne właściwości jak ręce szermierza...
I jakoś nie chciałbym pracować w PB (mimo, że mógłbym pomóc w motion-capture, trochę walczyć bronią umiem - ale brak mi kondycji) ,za pare lat jadę do Japonii :P Ale będę wpadać na to forum, nie bój żaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w kolejnośc

skond wiecie,że oni te posty po polsku wogule rozumieją?
Następnie:dziękuje za napisanie,jak będzie działał Gothic 3 na danym kompie, ja mam pentium 2,8Ghz to bedzie lepiej(szczegulnie,ze będzie to rozdzielczość 800x600
Mi osobiście sie podobał system walki w G1 i 2,ale każdy może mieć swoje zdanie.Z tego co piszecie,to wnioskuje,ze system podobny jak w morrowindzie,a tego nielubie...No ale dość już porównywania gier,piszemy o Tym jaki jest Gothic 3 a nie wszystkim innym,tylko nie o tej grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

) Na wstępie-sorki za 2 posty jeden pod drugiem:
Piranha Bytes wydało drugi patch aktualizujący Gothic 3 do wersji 1.08. Zadziała on na każdej wersji gry, bez względu na to, czy aplikowana była poprzednia łatka. Aby nie dopuścić do konfliktu zapisów stanu gry, należy podjąć określone kroki. Podczas rozgrywki należy rozładować cały ekwipunek postaci, zapisać grę, zainstalować patch i załadować grę. W przeciwnym wypadku bonusy ekwipunku zostaną policzone podwójnie po ponownym ich załadowaniu.
Wszelkie poprawki i dodatki wniesione przez najnowszy patch wypisane są w changelogu( http://download.piranha-bytes.com/gothic3/Changelog-108.txt )na oficjalnej stronie.

To takie ostatnie słowo w sprawie patcha,który prawdopodobnie będzie i w naszej wersji,bez konieczności dogrywania.

Przy okazji,wie ktoś z was może, czy do używania broni takich jak np. miecz płonący(czy jak on sie nazywał,wiecie oco kaman) potrzebna jest mana??Wogule,z jakimi statystykami zaczynamy?A do produkcji\kożystania z zatrutyych\ognistych\wybychających strzał potrzebna jest mana??I ostatnie pytanie, czy poziom zręczności i umiejętności posługiwania się bronią ma wpływ na trafianie w określone cześci ciała,jak sami celujemy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 22:49, matmat24 napisał:

Przedobrzyliście panowie z tymi poradami na początku każdej strony. Przez te dwa posty to forum
wygląda 100 razy gorzej niż wcześniej. Niby te wasze prośby mają zapobiegać zaśmiecaniu forum,
a sami je właśnie cholernie zaśmieciliście! Aż mi się nie chce otwierać nowej strony jak myśle
o waszych dwóch wspaniałych, "kilometrowych" - to cytat z Piotrka K. - moderatora, postach.
Czy wy nie widzicie jak to wygląda???!!! Widać moderatorzy tego forum są wrażliwi na
błędy wszystkich dookoła, tylko nie na swoje własne.



NO ten post modka mozna usunac bo w moim jest all wiec jak chcecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 09:01, DC666 napisał:

NO ten post modka mozna usunac bo w moim jest all wiec jak chcecie...


Nic nie trtzeba usuwać, oba przyklejone posty sa przydatne. Gdyby ludzie umieli się zachowac i myśleli logicznie przed strzeleniem posta w tym topicu to te posty nie były przyklejone. Tak to już jest. Tera nie gadać i spokojnie czekac na paczki ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 09:37, danzelmario napisał:

> >
>
> Hmm na maxa? niezle, mam troche lepszy sprzet więc powinno mi też chodzic na maxa tak
wogle
> czy to działa?
>
> http://www.gothic.phx.pl/forum/index.php?showtopic=38784
działa- było sprawdzane przez wiele osób ale te ustawienia sa na 2 giga ram.


A na 1,5? bo ja kurde chcialem dokupic 1 gb ale zdrozało o 200 zl wiec sie rozmyslilem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 09:46, DC666 napisał:

A na 1,5? bo ja kurde chcialem dokupic 1 gb ale zdrozało o 200 zl wiec sie rozmyslilem:)

wypróbuj te ustawienia u siebie :) i pwoeisz z jakim skutkiem. podobno postac jak sie obraca to nie ma zaciec i w ogole liszba fps sie zwieksza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 10:13, danzelmario napisał:

> A na 1,5? bo ja kurde chcialem dokupic 1 gb ale zdrozało o 200 zl wiec sie rozmyslilem:)

wypróbuj te ustawienia u siebie :) i pwoeisz z jakim skutkiem. podobno postac jak sie obraca
to nie ma zaciec i w ogole liszba fps sie zwieksza.


Rozumie, tylko jeszcze gry niemam:) Moze w PL wersji juz bedzie wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 10:15, DC666 napisał:

> > A na 1,5? bo ja kurde chcialem dokupic 1 gb ale zdrozało o 200 zl wiec sie rozmyslilem:)

>
> wypróbuj te ustawienia u siebie :) i pwoeisz z jakim skutkiem. podobno postac jak sie
obraca
> to nie ma zaciec i w ogole liszba fps sie zwieksza.
>

Rozumie, tylko jeszcze gry niemam:) Moze w PL wersji juz bedzie wszystko ok?

no ja tez nie mam jeszcze(a wiekszosc od kolegi z niemiec dostało:P) ponoc te ustawienia poprawiają bo np na generowanie drzew byla ustawiona smieszna wartość(chyba 1 mega) i w tym zmodyfikowanym jest przydzielone 10MB to samo na dzwiek(bo tez niby jakies problemy byly) przydzielili 30 mega(przy 10 chyba standardowo). watpie ze w polskiej wersji to bedzie poprawione bo nawet patch 1.08 tego nie poprawia -wypowiedz swoja oparłem na wiedzy z forum skad sie te informacje wywodza czyli http://forum.worldofplayers.de/forum/showthread.php?t=152228&page=3 jak znasz angleiski to poczytaj a jak nie to powiem ci ze tam chwala te ustawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 10:26, danzelmario napisał:

> >


NO dosc dobrze znam zaraz zerkne, tylko mysle ze na 1,5gb ram tez gra na maxa powinno ruszyc bo czytalem na forach i tutaj też że niektórym chodzi na 1gb na max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 10:31, Konrad512 napisał:

W tym FAQ na górze jest błąd- data wydania 2 listopada? Chyba dzień otrzymania paczek z preorderu
^^ Premiera: 3 Listopad


wiem wiem, i prosze modka zeby to edytował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować