Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

pogratulować ropoczęcia ^^ " Im sorry, Im gonna write this post in english, because only german words I know are: Danke, Bitte, Bier and only german sentence is: "Polnische Mädchen sind schöner als Deutsche Mädchen" "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 20:37, danzelmario napisał:

nie wiem co zle napisalem ale dobra nie odzywam sie już:P sory

no co ty! dzieki wielkie! chodzi mi tylko o to ze napisales ze bedzie tak i tak, a tak naprawde obaj nie wiemy jak bedzie no i poto zalozylem tamten watek. luz, stary! dzieki jeszcze raz za wspolprace! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba się nic nie dowiemy bo jakiś koleś chyba polak lub inny "ktoś" pisze bzdury i wyklina aż szkoda patrzeć ;( I szkoda tamtego forum ;((

Sorki za offtop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 20:45, indigo napisał:

> nie wiem co zle napisalem ale dobra nie odzywam sie już:P sory
>
no co ty! dzieki wielkie! chodzi mi tylko o to ze napisales ze bedzie tak i tak, a tak naprawde
obaj nie wiemy jak bedzie no i poto zalozylem tamten watek. luz, stary! dzieki jeszcze raz
za wspolprace! :)

to co mam napisac:) powiedz to napisze hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie czego mi bakuje... opcji czekaj do... albo ja takiej nie znalazłem... bylem w lesie odprowadzalem jednego z niewolnikow do Okawy, czy cos takiego i nastała mgła... i koles mi sie gdzies zgubil podczas walki... ciala znalezc nie moge, ani nic, quest nie jest jeszcze faild... wiec moze gdzies jest, ale chodze po lesie, bo zgubil mi sie toz przed ruinami otawy, jesli to jest to co mysle...

Wie ktos moze jak mozna kogos takiego znalezc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 20:51, danzelmario napisał:

to co mam napisac:) powiedz to napisze hehe.


spoko spoko to napisz, że też nie wiesz co jest grane z polską edycją itd. i żeby ktoś wytłumaczył co właściwie dostaniemy, bo nasz wydawca CDP nie chce nam powiedziec :) (sorry CDP - kocham Was, ale chcemy znać całą prawdę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 20:53, indigo napisał:

> to co mam napisac:) powiedz to napisze hehe.

spoko spoko to napisz, że też nie wiesz co jest grane z polską edycją itd. i żeby ktoś wytłumaczył
co właściwie dostaniemy, bo nasz wydawca CDP nie chce nam powiedziec :) (sorry CDP - kocham
Was, ale chcemy znać całą prawdę :))

boze ale ci niemcy nie znaja polskiego hehe... smieszne to jak slowa tlumacza. ale do rzeczy to napisalem cos chyab z sensem bo skoro nasz wydawca nie chce nic powiedziec to neistety musimy na wlasna reke szukac odpowiedzi na pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś dwóch idiotów:

Xardas1984
Sarumon

zaczęło odstawiać niewyobrażalną wiochę na forum WoG :/ Wszyscy wiedzą, że są z Polski bo min. piszą po polsku, klną itd.- tragedia. Podejrzewam, że to lidioci biorący udział również w tym temacie. Dlatego zwracam się do was:

OPANUJCIE SIĘ!!! NIKT NIGDY NIE ZACHOWYWAŁ SIĘ TAK SKANDALICZNIE NA WOG I PIERWSZY RAZ KIEDY TO SIĘ ZDARZA TO MUSZĄ TO BYĆ POLACY!! WIECIE JAKIE ŚWIADECTWO NAM WYSTAWIACE??!!! PRZESTAŃCIE!!

Jeśli ktoś z Was zna tych baranów to niech przemówi im do rozsądku, bo aż żal patrzeć :/ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przetestowalem juz gre na minimalnych z rozdzielczoscia 1280x1024 i maxymalnym zasiegiem widzenia i lazilo plynie ze skokami ;p mam nadzieje , ze patch poprawi nieco sprawe i 512 ramu ktore dokupie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 21:52, Lipapol napisał:

Ja przetestowalem juz gre na minimalnych z rozdzielczoscia 1280x1024 i maxymalnym zasiegiem
widzenia i lazilo plynie ze skokami ;p
ktore dokupie :D

a zmieniales cos w pliku ini? czy nie? bo podobno to pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już dawno o tym kolesiu mówiłem aż szkoda gadać co on wyprawia, wstyd Polsce przynosi, i przez niego chyba odpowiedzi nie uzyskasz :( wredny typ z tego Xardasaq1984 ciekawe kto to, również wydaje mi się, że to jest jakiś uzytkownik naszego forum gram.pl :( Wstyd normalnie wstyd :(

Przepraszam za offtop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 21:53, indigo napisał:

http://forum.worldofplayers.de/forum/showthread.php?t=157733
(na drugiej stronie tego threada)
szczególnie niejaki Xardas1984 - chołota maksymalna :/ :/


Dla mnie ci ludzie co tak piszą na forach są co najmniej "dziwni" w najgorszym tego słowa znaczeniu, żeby nie powiedzieć chamscy - i co taki Niemiec, czy Anglik sobie moze o polakach pomyśleć??... sorki za OT, ale nie mogłem się powstrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 22:00, wdowiakm napisał:

Przepraszam za offtop

nie przepraszaj - jak tu się nie wściec?! Napisałem do moderatora WoG Siergieja to co o nich myślimy + prośba o bana w trosce o nasze dobre imię!

ps. Siergiej przekazał moje wątpliwości dot. naszej wersji G3 do członka PiranhaBytes Saschy Heinrisha - heh przydały mi się malutkie znajomości, zrobił to jak mu napisałęm że byłem na Gothic Camp i piwko z KaiRo piłem :)
Także jak tylko dostanę (jeśli) jakąś odpowiedź od Saschy to dam Wam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 21:53, indigo napisał:

zresztą sami zobaczcie:

http://forum.worldofplayers.de/forum/showthread.php?t=157733
(na drugiej stronie tego threada)
szczególnie niejaki Xardas1984 - chołota maksymalna :/ :/


W pewnym sensie wygląda to jak dzieci Neo ;] poproś Modków tego forum żeby ich zbanowali ;) i po kłopocie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 21:46, indigo napisał:

Jakiś dwóch idiotów:

Xardas1984
Sarumon

zaczęło odstawiać niewyobrażalną wiochę na forum WoG :/ Wszyscy wiedzą, że są z Polski bo min.
piszą po polsku, klną itd.- tragedia. Podejrzewam, że to lidioci biorący udział również w tym
temacie. Dlatego zwracam się do was:

przejmujesz sie ?? przeciez to nie zalezy od narodowosci tylko od czlowieka to co wyprawiaja... takie jest moje zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 22:13, vip konius napisał:

przejmujesz sie ?? przeciez to nie zalezy od narodowosci tylko od czlowieka to co wyprawiaja...
takie jest moje zdanie...


jasne stary, ale wiesz na czym polegają stereotypy i jak się one tworzą prawda? a to całe zamieszanie po prostu przykre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować