Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2006 o 17:16, DEAMONS napisał:

doradźcie mi, czy przed 3 częscią gothica warto zaliczyć poprzenie częsci?


Bez przejścia poprzednich części granie w 3 nie ma sensu żadnego, bo nie wiesz o co chodzi w fabule itd. itp. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, zamówiłem pre-order dopiero dziś :) Fajnie się przyszły tydzień zapowiada: w poniedziałek dostanę GW:N, czwartek Gothica III, a w piątek Thiefa Antologię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 16:35, Phoenix505 napisał:

Co do postu DC666 to wymagania wersji niemieckiej są inne chodzi o karte graficzną gdzie potrzebna
w wersji niemieckiej jest karta 128 mb a nie 64 jak posiada Radeon 9000 Pisałem już o tym wcześniej
ale nie dostałem jasnej odpowiedzi . Więc jeszcze raz się pytam czy wymagania wersji niemieckiej
są inne niż polskiej czy CD Projekt popełniło błąd ??? Mam nadzieje że ktoś z CD Projekt wypowie
się na ten temat aby rozwiać wszelkie wątpliwości ...


eh.. ;) to jest ta sama gra niezaleznie od jezyka i wymagania sa dokladnie identyczne
- nie dostajemy jakiejs "innej" lub przerobionej wersji gry lecz ta sama spolszczona (plus moze jakies poprawki)

lecz raczej watpliwe jest to ze pograsz na radeonie 9000 z 64 mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 17:49, donaan napisał:

poczytaj wypowiedzi Mikea sprzed kilku stron nie powiedział napewno że będa takie same ^^


Wg mnie jedyne co mogą zmienic to wydajnosc gry ale nie wymagania. Poprostu przy takiej samej konfiguracji sprzetu gra bedzie chodzic płynniej i szybciej ale ogólne wymagania pozostaną takie same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.10.2006 o 17:16, Nok napisał:


Jakbyś umiał czytać, to byś zauważył to: "Witam, razem z Elhoimem i Gomorrghiem na forum
worldofgothic.de
znaleźliśmy rozwiązanie związane".

Rzuciłem tylko okiem na ifnormacje,więc nie wiedziałem że rozwiązanie znajdowało sie na worldofgothic.

Gre dostaniesz na dwa dni przed premierą,jeśli masterlink niczego nie zawali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.10.2006 o 17:14, Kodi127 napisał:

Pytanie jest dość dziwne, bo przecież można za wPln zakupić przesyłkę kurierską, a w przypadku
EK przesyłka jest całkiem darmowa, także poczta jest na straconej pozycji...



Poczta wg mnie pewniejsza,moze być tak,że dostaniecie kurierem 2 tak samo jak my pocztą.Nienapisali jaką wysyłają-zwkłym czy priorytemet(bo zwykłą by 2 tyg szedł-MASAKRA!!!!!!). Ja mieszkam w Cedyni(miejscowosć około 4tyś mieszkańców) a najbliższy opdział mam 60 km od Cedyni,a rodzice by mi raczej gry odebrać niepojechali,więc dla mnie lepsza pocztą,przyniosą kulkuralnie paczuszke do domu i wszystko ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzuciłem pytanie na forach WorldOfGothic dotyczące polskiej wersji - może ktoś z ekipy WoG podzieli się jakimiś informacjami, ci kolesie dość blisko współpracują z PB. Może ktoś odpowie, tutaj są linki:

http://forum.worldofplayers.de/forum/showthread.php?p=2584519&posted=1#post2584519

http://forum.worldofplayers.de/forum/showthread.php?t=157733

(możecie od czasu do czasu dopisać coś do tego ostatniego topica, żeby utrzymać go na górze? thx! dla naszego wspólnego dobra)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.10.2006 o 18:28, Darkstar181 napisał:

Gre dostaniesz na dwa dni przed premierą,jeśli masterlink niczego nie zawali.


2 dni przed premierą czyli w środę pierwszego Listopada
( nawet wtedy pracują ale spoko )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 18:52, indigo napisał:

Rzuciłem pytanie na forach WorldOfGothic dotyczące polskiej wersji - może ktoś z ekipy WoG
podzieli się jakimiś informacjami, ci kolesie dość blisko współpracują z PB. Może ktoś odpowie,
tutaj są linki:

http://forum.worldofplayers.de/forum/showthread.php?p=2584519&posted=1#post2584519

http://forum.worldofplayers.de/forum/showthread.php?t=157733

(możecie od czasu do czasu dopisać coś do tego ostatniego topica, żeby utrzymać go na górze?
thx! dla naszego wspólnego dobra)

no no.. poczytalem sobie to mam takie samo zdanie jak ci ludzie bo nie sadze ze PB jakis specjalny patch robila do polskiej wersji wiec albo wersja PL zawiera patcha 2 albo nie wiem... przekonamy sie 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 17:22, Gilford napisał:

Heyah wszystkim. Mam takie pytanko odnośnie Gothica III EK. Wczoraj wchodzę na gram.pl żeby
kupić sobie G3 EK a tu pisze że dostępność = brak. Klikam więcej i nic. Mam więc pytanie. Czy
i ewentualnie kiedy będzie dostępna edycja kolekcjonerska G 3 ponownie? Proszę któregoś z pracowników
CDP o szybką odpowiedź.


Nie będziesz mógł zamówić G3 EK, bo już nie ma i nie będzie. Jedyne źródło to w tej chwili Allegro, albo objedź w dniu premiery wszystkie Empiki w Polsce to może znajdziesz. Przykro mi, ale spóźniłeś się o jakieś 2 tygodnie, a ja Ci swojej nie odsprzedam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jest 1 szansa możesz jak inni maniacy siedzieć i odświerzać okienko, tam gdzie zamawiasz czasem ktoś zrezygnuje i można dodać do koszyka i zamówic hehe ale to trzeba mieć naprawde szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 19:28, donaan napisał:

i jeszcze jest 1 szansa możesz jak inni maniacy siedzieć i odświerzać okienko, tam gdzie zamawiasz
czasem ktoś zrezygnuje i można dodać do koszyka i zamówic hehe ale to trzeba mieć naprawde
szczęście :)


Ja miałem tak dokładnie trzy razy, wchodze rano - brak towaru, wchodze za jakas godzine i jest , potem znowu nie ma i tak dalej. Ja swoja zamowilem pierwszego dnia kiedy bylo mozna zamawiac :)

P.S.
Na gre z jakim numerkiem moge liczyc ? (w pierwszej 50 ???)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 20:27, danzelmario napisał:

> czy ktoś z kontem na WoG mógłby mi podbić tego posta? bo jak zniknie gdzieś na kolejnych
stronach
> to pewnie niczego się nie dowiemy :/ z góry dzięki!
>
> http://forum.worldofplayers.de/forum/showthread.php?t=157733
spoko, ja cos napisze :)


heh dzieki za tamtą odpowiedz, ale po co ... odpowiadales do jasnej cholery =) teraz inni uznaja, ze sprawa zalatwiona

wlasnie tam postanowilem szukac odpowiedzi, ktora potem bym sie z Wami podzieli, na temat co oznacza "z patchem nr 1 i więcej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować