Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

a ja zaś wybrałem kuriera, bo szybciej przesyłka dojdzie. A tak wogółe to apetyt na Gothic 3 wzrasta z każdą minutą, kiedy patrzę na te screeny to sobie myślę - nie pożałuję kupna :):) Jeszcze parę dni i Gothic 3 będzie mój :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie jestem pewny czy napewnno dojdzie 30. sadze ze 31
@rybens no to mam dla ciebie niespodziankę, jezeli pisze ze planowana wysylka to 31 to gra powinna dojsc nastepnego dnia po wysyłce czyli 1 listoad, a ze to swieto to chyba 2 dostaniemy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do postu DC666 to wymagania wersji niemieckiej są inne chodzi o karte graficzną gdzie potrzebna w wersji niemieckiej jest karta 128 mb a nie 64 jak posiada Radeon 9000 Pisałem już o tym wcześniej ale nie dostałem jasnej odpowiedzi . Więc jeszcze raz się pytam czy wymagania wersji niemieckiej są inne niż polskiej czy CD Projekt popełniło błąd ??? Mam nadzieje że ktoś z CD Projekt wypowie się na ten temat aby rozwiać wszelkie wątpliwości ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadam pytanie, które zostało na pewno sto alo i więcej razy zadane:

Kiedy mogę się spodziewać kuriera przed drzwiami mego domu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 13:01, Mistic napisał:

Nie idzie się. O ile oczywiście studiujesz, bo w normalnych szkołach lekcje się odbywają ^^

ja studiuje i czemu niby 3 wolne ?:) wiem ze zasmiecam ale nie wiem gdzie spytac :) to moze caly tydzien wolny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boję się tych dziwnych i niewyjaśnionych zabiegów ze strony CDP. Nie wiadomo jaką wersję dostaniemy "pierwszy patch plus więcej" :/ Skończy się tak, że jako jedyni na świecie będziemy mieli jakąś hybrydę i będziemy skazani sami na siebie, bo tweaki, które sprawdzają sie we wszystkich innych wersjach u nas będą dawać inne efekty. Zamiast jasno postawić sprawę CDP robi jakieś niepotrzebne niespodzianki :/ Jeśli co gorsza nasza wersja nie będzie wstanie akceptować powszechnie dostępnych kolejny patchy, to będziemy skazani na CDP, a nie wiadomo jak będzie się ono wywiązywać z updateów....
Sorry CDP, bardzo Was szanuję jako wydawców, ale o wiele bardziej w kwestiach programowania ufam PB - wolałbym dostać Gothica z patchem 1 (ewentualnie 2) a nie jakieś niewiadomo co - to się jeszcze może dla nas wszystkich źle skończyć. Jeśli okaze się , że są problemy cechujące wyłącznie polską edycję to bardzo źle - nigdzie na świecie nikt nam nie poradzi, a będziemy musieli czekać na patche dłużej, nim CDP dostanie je od PB specjalnie do naszej edycji :/ :/ :/ Kiepsko to widzę.

Tekst wytłuszczam specjalnie - proszę , Mike, lub ktoś inny z CDP, odpowiedzcie na powyższe wątpliwości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 16:18, rybens napisał:

Ej, to jak to jest ja płace masterlinkowi za przesyłke w 1 dzień, co z tego ze nie dadza rady
tego rozwieźć jak zapłaciłem to musi dotrzeć w 1 dzień



a skond wiesz,kied Ci wyślą??
Ps. jak już jesteśmy przy wysyłaniu,to wie ktoś,kiedy dojdzie gra pocztą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 17:04, Xar91 napisał:

> Ej, to jak to jest ja płace masterlinkowi za przesyłke w 1 dzień, co z tego ze nie dadza
rady
> tego rozwieźć jak zapłaciłem to musi dotrzeć w 1 dzień


a skond wiesz,kied Ci wyślą??
Ps. jak już jesteśmy przy wysyłaniu,to wie ktoś,kiedy dojdzie gra pocztą??

Też chciałbym to weidzieć, bo wszyscy dyskutują kiedy przyjdzie kurierem a o ,,pocztowcach" nic:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.10.2006 o 17:06, Matiz666 napisał:

Też chciałbym to weidzieć, bo wszyscy dyskutują kiedy przyjdzie kurierem a o ,,pocztowcach"
nic:(.


Pytanie jest dość dziwne, bo przecież można za wPln zakupić przesyłkę kurierską, a w przypadku EK przesyłka jest całkiem darmowa, także poczta jest na straconej pozycji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczta? Jesli wysa w miare wczesnie to dojdzie dwa dni po dacie wysylki jak wysa wieczorem to pewnie po 3 dniach. Czyli jesli wysylka 31 to 3listopada lub przy czarnym scenariuszu sobota (wieksze poczty) lub dopiero poniedzialek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 16:49, Darkstar181 napisał:

> http://www.gothic.phx.pl/forum/index.php?showtopic=38784
>
> Koniecznie przeczytajcie :)
Dobrze by było,jakby ktoś to przetłumaczył,i wysłał na adres Piranha Bytes.
Może CDP pofatyguje się?


Jakbyś umiał czytać, to byś zauważył to: "Witam, razem z Elhoimem i Gomorrghiem na forum worldofgothic.de znaleźliśmy rozwiązanie związane". Wynika z tego, że PB zostało już prawdopodobnie poinformowane.

Nikt mi nie odpowiedział kiedy dostane poczkę od kuriera!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 16:44, Nok napisał:

Kiedy mogę się spodziewać kuriera przed drzwiami mego domu???


Najprawdopodobniej 2 lub 3 listopada (gra zostaje wysłana 31 października, ale 1 listopada jest świętem, więc jest lekki ,,poślizg" - wątpliwe jest bowiem, czy Masterlink ,,kursuje" także w święta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heyah wszystkim. Mam takie pytanko odnośnie Gothica III EK. Wczoraj wchodzę na gram.pl żeby kupić sobie G3 EK a tu pisze że dostępność = brak. Klikam więcej i nic. Mam więc pytanie. Czy i ewentualnie kiedy będzie dostępna edycja kolekcjonerska G 3 ponownie? Proszę któregoś z pracowników CDP o szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 17:16, Nok napisał:

Nikt mi nie odpowiedział kiedy dostane poczkę od kuriera!!


ehh... akurat nie wszyscy z tych, którzy będą rozwozić są na forum, wiesz. poczekaj trochę, pewnie zaraz ktoś z nich się zjawi i dokładnie Ci odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się na zapas ;) - wszystko powinno być dobrze. Spójrz np. na patche do Neverwinter Nights - ukazywały się z poślizgiem, ale trzeba było przecież czasu na przetłumaczenie nowości (chodzi mi o ,,wtyki" tekstowe do gry, a nie listę zmian). A tekst "pierwszy patch plus więcej" podany został dość dawno, co oznaczać może (tu akurat sam ,,zgaduję" - nie posiadam oficjalnego wytłumaczenia :D), że ekipa odpowiedzialna za lokalizację G3 liczyła wtedy, iż drugi patch pojawi się jeszcze przed składaniem całkości tak, aby można go było zawrzeć w polskiej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 17:22, Gilford napisał:

Heyah wszystkim. Mam takie pytanko odnośnie Gothica III EK. Wczoraj wchodzę na gram.pl żeby
kupić sobie G3 EK a tu pisze że dostępność = brak. Klikam więcej i nic. Mam więc pytanie. Czy
i ewentualnie kiedy będzie dostępna edycja kolekcjonerska G 3 ponownie? Proszę któregoś z pracowników
CDP o szybką odpowiedź.


Nie będzie już dostępna, ponieważ jest to edycja kolekcjonerska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować