Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zabaw się w projektanta DLC do Mass Effect 3 i zgarnij fenomenalne nagrody!

45 postów w tym temacie

gram.pl

Wraz z firmą Electronic Arts zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie, w którym Waszym największym sprzymierzeńcem może okazać się kreatywność. Zwłaszcza fani serii Mass Effect nie powinni przejść obok niego obojętnie.

Przeczytaj cały tekst "Konkurs: Zabaw się w projektanta DLC do Mass Effect 3 i zgarnij fenomenalne nagrody!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie... Ja w Mass Effect nigdy nie grałem i obok tej serii przeszedłem obojętnie. Niech fani serii sobie grają bo to bardzo fajna rzecz mieć jakiś gadżet wzorowany na grze... Ale Mass Effect to nie moja bajka. Powodzenia pozostałym. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 20:01, KapiKullo napisał:

Nie... Ja w Mass Effect nigdy nie grałem i obok tej serii przeszedłem obojętnie. Niech
fani serii sobie grają bo to bardzo fajna rzecz mieć jakiś gadżet wzorowany na grze...
Ale Mass Effect to nie moja bajka. Powodzenia pozostałym. ;)


Skąd wiesz, że nie twoja bajka jak nigdy nie grałeś :)?

A odnośnie konkursu... Jak można zaprojektować DLC jak nie wiemy jak się skończy ME3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 20:22, piorko90 napisał:

Ta normandia powinna być dodawana do kolekcjonerki...

A ja z chęcią skleiłbym takie cudeńko. Gdyby tylko dali go w "Małym Modelarzu"... :D

Swoją drogą do ten konkurs dość szybko się kończy.
Może spróbuję swoich sił, a co mi tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba już im się pomysły pokończyły na w miarę sensowne wyłudzanie kasy w formie DLC i poszukują nowych. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 20:14, Ostrowiak napisał:

kiedy firma mówi o DLC długo przed premierą, to znak, że trzeba zbierać manatki


Jeżeli BioWare robi konkurs na wymyślanie fabuł DLC do gry która jeszcze nie wyszła to wiedz że coś się dzieje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co Wy mówicie? :D Tak czytam sobie i czytam i chyba co druga osoba marudzi na BioWare i że wymyślają takie konkursy jeszcze zanim ME3 się pojawiło :D. Przecież to konkurs na stronie Gram.pl :), a nawet jeśli - konkurs to konkurs :D można tylko wygrać, a nic stracić, to czemu narzekać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Replikę Normandii chętnie bym sobie skołował, ale jako, że bojkotuję wszelkie DLC, nie zamierzam brać udziału, nawet pośredniego, w rozwoju tego żałosnego segmentu branży. Jack Wall i Drew Karpyshyn dobrze zrobili odchodząc z podupadającego Bioware. Prosimy o więcej DLC Bioware. I niech kosztują 50zł. I niech zawierają tylko skórkę na Normandię, albo i nie i tak to kupimy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 20:14, Ostrowiak napisał:

kiedy firma mówi o DLC długo przed premierą, to znak, że trzeba zbierać manatki


Nie, to jest znak, że trzeba czekać na wersję GOTY, itp. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam doskonały pomysł na DLC:
Razem z Lairą wybierzemy się na poszukiwanie legendarnego Handlarza Cieni. DLC nie będzie miało problemów z kompatybilnością z polską wersją językową. Oh wait...

Spoiler

Jeśli kotś naprawdę kupuje Mass Efect w preorderze - gratuluję. Mnie osobiście duet EA + Bioware nauczył żeby czekać na GOTY, bo i tak wydadzą mliony DLC, z których połowa powie: "sorry - nie dla was"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 19:52, TobiAlex napisał:

O wiele bardziej bym się ucieszył, gdyby EA i BioWare udostępnili w końcu UnrealEditor do ME3.

Ten konkurs jest najlepszym potwierdzeniem tego, że nic takiego nie nastąpi.
Krótko mówiąc "Wytężcie głowy, podrzućcie nam pomysły i dajcie nam zarobić trochę więcej porządnej kasy w zamian za jakieś paciorki czy inne nagrody".
Skomercjalizowana moralność również w tej dziedzinie sięgnęła dna... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować