Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Obszerne fragmenty powieści ze światów Gears of War i Dragon Age do każdego zamówienia w sklepie gram.pl

28 postów w tym temacie

gram.pl

Mamy kolejny prezent dla klientów naszego sklepu. Tym razem są to bardzo obszerne fragmenty książek, których akcja osadzona została w popularnych światach serii gier Gears of War oraz Dragon Age.

Przeczytaj cały tekst "Obszerne fragmenty powieści ze światów Gears of War i Dragon Age do każdego zamówienia w sklepie gram.pl" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no hit z książek też już wycinają fragmenty i robią płatne DLC, masakra. Po rozdziale zaczne składać książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2012 o 07:58, Gasio napisał:

Nie no hit z książek też już wycinają fragmenty i robią płatne DLC, masakra.


Praktyka normalna, wystarczy zajrzeć na Amazon gdzie można bez problemów przeczytać ''obszerne fragmenty'' obu książek.

Podobne akcje, raczej nie świadczą o tym że owe tytuły sprzedają się świetnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie,że gram.pl dodaje takie bonusy do zamówień ;) A z mojej strony: więcej "namacalnych" gratisów,puszka Redbulla jest świetna,teraz dajcie jeszcze Pepsi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak mniemam nie ma ograniczenia, że preorder takowych nie otrzymuję?
I gdy zrealizuję swoje zamówienia na me3 ze stycznia to owe fragmenty jak i audiobooka dostanę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, byłem, zamówiłem,odebrałem, puszki Red-Bulla nie dostałem. Mam się upominać? Dzięki, nie. Sferis Wrocław. Może im brakło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sferis Łódź to samo 2 produkty i 2x razy brakło im chyba red bull''a. Albo niech gram wycofa to z oferty ,albo pracownicy Sferisa niech dostaną jakiś pakiet dla nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to też interesuje, bo jak tutaj zauważyłem kilka osób ma problemy z tymi bonusami, ja zamówiłem i mam ochotę odebrać w punkcie jak się już pojawi. To jak z tym bonusem będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 14:53, Laid_back napisał:

To są bonusy do ściągnięcia, w jaki sposób chcesz je odebrać w punkcie?


Aaaa... to spoko. Bo się właśnie tak zastanawiałem nad tym, a potem jak przeczytałem tu te parę postów to trochę się zgubiłem. Dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2012 o 11:53, marekl1975 napisał:

Odebrałem EK Mass Effect 3 i nie dostałem żadnego bonusa.


Spoko, nie Ciebie jednego robią w wała. Ja też nie dostałem.

PS
A skąd mógłbym pobrać próbkę tego audiobooka o Geraltcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja bonus do Mass Effecta 3 w postaci litografii dostałem... Ale Red Bulla już nie :P Sferis Wa-wa... Nawet nie widziałem że mam dostać :P Nie pijam takich napojów więc mnie to nie rusza, niemniej skoro jest promocja to się z niej powinno wywiązywać... Na plus, że dostałem do BF3 Red Bulla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja po całości, ŻENADA, ja już ktoś napisał wcześniej więcej namacalnych i to związanych z grami bonusów, takie dodatki to zostawcie sobie tym co kupiują książki, my tu GRAMY jakby ktoś nie zdążył załapać!
No i to PRL-owskie akceptowanie opinii, Em=pik jakoś nie ma z tym problemu, ale jak chcecie to możemy dla "jaj" trochę Wam POWAZELINIĆ skoro już tak cierpicie na brak pochwał, słowem jesteście najlepsi, jedyni, a jacy ładni, no prawie jak malowani, jeszcze coś napisać? A jak chcecie znać prawdę to w nosie mamy te Wasze fragmenty, dla nas to kit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować