Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dzięki za odpowiedź. Czyli mam rozumieć, że moderatorzy są bardziej wyrozumiali (nie mylić z ZA bardzo ;-) ) od... organów ścigania. ;-) W sumie to faktycznie ciekawy materiał na dyskusję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry temat, ale innego nie znalazłem :) Tak więc mam pytanie o wątek "Jesteś tu pierwszy raz? Zapraszamy do tego wątku! [str. 1 - 610]"

Skoro mogą tam wypowiadać się jedynie osoby rozpoczynające przygodę z forum gram.pl to po co jest ono podwieszone dla wszystkich userów? Przykładowo od brygadzisty czy delegata powinna być możliwość odznaczenia podwieszenia tego wątku, no bo niby po co ma on być podwieszony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 16:09, PolishWerewolf napisał:

Żeby widzieć że trzeba początkującemu udzielić pomocy, jeśli będzie mieć jakieś pytania.

Wszyscy się palą... Jak chcą to niech sobie odpowiadają, ja tym czasem tego nie potrzebuję i proszę o zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ja też bym chciał dużo rzeczy, a tu jest jeden szkopuł- to nie moje forum i nie ja decyduję o niektórych rzeczach. Różowego wątku imo nie przeskoczysz, będzie przypięty dopóki ekipa gram.pl będzie uważać, że spełnia swoją funkcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 17:54, Geek with AS napisał:

Wszyscy się palą... Jak chcą to niech sobie odpowiadają, ja tym czasem tego nie potrzebuję
i proszę o zdjęcie.


Ależ to jest miejsce próby! Tam właśnie Modkowie sprawdzają siłę skupienia zwykłych userów. Kto się zapomni i odpowie nie temu co trzeba.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Hehe, lol... naprawdę nie masz się już czego czepić. Zaraz powiesz, że logo takie nieładne, rozprasza Cię i ogłupia, jak oni śmieli takie logo zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 17:57, Budo napisał:

Różowego wątku imo nie przeskoczysz, będzie przypięty dopóki ekipa gram.pl
będzie uważać, że spełnia swoją funkcję.

Hmm...

OGŁOSZENIE!!!

Poszukuję grupy chętnych userów, którym ban niestraszny, aby zaspamować różowy temat. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego !!
Dlaczego bardzo dużo moderatorów i pracowników CD projekt od razu jak się zarejestrowali zostali moderatorami lub pracownikami CD projekt . A skąd to wiem byłem teraz w statystykach i przeczytałem kto od kiedy jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 19:42, michał 012 napisał:

Nie rozumiem tego !!


tym pytaniem mnie rozbroiłeś. jednak odpowiem na tyle opanowanie, na ile potrafię po przeczytaniu takiego posta. otóż, pracownicy CDP byli przed założeniem tego forum pracownikami CDP, chyba rozumiesz. więc po założeniu forum od razu dostali na nim taki status. z modami ma się sytuacja podobnie, aby forum mogło sprawnie działać, potrzebni są moderatorzy, więc z założeniem forum zostali do niego przydzieleni od razu moderatorzy, dostając taki status na nim. poza tym, ze starego forum przeszli CDP'owcy jak i modzi. teraz rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O boże, myślałem, że żadne pytanie mnie już nie zaskoczy, a jednak!

Kiedyś, za siedmioma serwerami, za siedmioma firewall''ami było inne forum, które ewoulowało jak pokemon w tą oto potworność. Znaleźć je można było na stronie cdprojekt.info i żyło ono sobie przez parę dobrych lat, aż jakiś kozaq nie wpadł na pomysł zresetowania systemu bo Neo znowu ważne pliki skasował. Tam też byli pracownicy CDP i co niektórzy moderatorzy i ich konta przeszły tutaj.

I co dziwnego ty w ogóle widzisz w tym, że pracownik CDP od razu po rejestracji dostał status pracownika CDP? 0_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 19:42, michał 012 napisał:

Nie rozumiem tego !!
Dlaczego bardzo dużo moderatorów i pracowników CD projekt od razu jak się zarejestrowali zostali
moderatorami lub pracownikami CD projekt . A skąd to wiem byłem teraz w statystykach i przeczytałem
kto od kiedy jest .

?
Ale o co chodzi ? Część moderatorów została przeniesiona ze starego forum, część wybrano ze zwyczajnych użytkowników (np. Budo) a pracownicy CD projekt to pracownicy CDP, czepiasz się że śmieli nadać sobie swoją rangę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 19:42, michał 012 napisał:

Dlaczego bardzo dużo moderatorów i pracowników CD projekt od razu jak się zarejestrowali zostali
moderatorami lub pracownikami CD projekt .

Sprawa prosta: gdy forum zaczęło dopiero funkcjonować potrzebne były osoby na stanowisko Moderatorów. Chętni się zgłaszali i wybrano (kto wybrał to nie wiem chyba CDP, nie było mnie wtedy na forum a nie chcę Cię skłamać :)) te osoby, które się najbardziej nadawały. Spełniały pewne wymogi i podejrzewam że większość z nich była też na starym forum. Moderatorzy potrzebni byli niemalże od razu i stąd niektórzy stali się Modkami będąc np. normalnie Robotnikami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 19:42, michał 012 napisał:

Nie rozumiem tego !!

Rozjaśnie Ci taką prostą i nieskomplikowaną sprawe.

Dnia 27.01.2008 o 19:42, michał 012 napisał:

Dlaczego bardzo dużo moderatorów i pracowników CD projekt od razu jak się zarejestrowali zostali
moderatorami lub pracownikami CD projekt .

Ponieważ niektórzy moderatorami byli jeszcze na poprzednim forum CDP, chyba walgierz jest przykładem. A o pracowaników to jeszcze głupsza i prostsza rzecz. Bo byli, są i bedą nimi w realu, a im nie nalicza sie od bycia Obywatelem tylko od razu mają rangę CD Projekt aby było wiadomo kim są.

Dnia 27.01.2008 o 19:42, michał 012 napisał:

A skąd to wiem byłem teraz w statystykach i przeczytałem kto od kiedy jest .

Ameryki to nie odkryłeś, ale powtórzyłeś to co napisałem w temacie o Rangach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 19:48, wip_01 napisał:

Ponieważ niektórzy moderatorami byli jeszcze na poprzednim forum CDP, chyba walgierz jest przykładem.


Nie jest ;)
Jestem moderatorem od 29.08.2006.
Ale poza tym masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 19:46, pizmak666 napisał:

> Nie rozumiem tego !!

tym pytaniem mnie rozbroiłeś. jednak odpowiem na tyle opanowanie, na ile potrafię po przeczytaniu
takiego posta. otóż, pracownicy CDP byli przed założeniem tego forum pracownikami CDP, chyba
rozumiesz. więc po założeniu forum od razu dostali na nim taki status. z modami ma się sytuacja
podobnie, aby forum mogło sprawnie działać, potrzebni są moderatorzy, więc z założeniem forum
zostali do niego przydzieleni od razu moderatorzy, dostając taki status na nim. poza tym, ze
starego forum przeszli CDP''owcy jak i modzi. teraz rozumiesz?

tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 20:59, michał 012 napisał:

tak


niezmiernie się cieszę, ale czy można Cię prosić kolejny raz o cięcie postów i pisanie bardziej rzeczowych postów?
wiem, że nie jestem moderatorem, ale mimo to proszę, bo odbiera mi to przyjemność korzystania z tego forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się