Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 15.02.2008 o 21:57, morthi napisał:

moderatorzy maja wladze na tym forum :) koniec i kropka - sprawiedliwe czy nie ale tak
stanowi regulamin

Teraz to leci ciut inaczej, bo i pracownicy gram.pl mają tutaj władzę absolutną (a w sumie to tylko oni) ;). Ale co z tego, skoro i tak na forum wypowiadają się, i to nieregularnie, 3 osoby reprezentujące Konsuli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 21:57, morthi napisał:

moderatorzy maja wladze na tym forum :) koniec i kropka - sprawiedliwe czy nie ale tak
stanowi regulamin


Widze że żaden z moderatorów sie nie wypowie a mój problem dalej pozostanie nie rozwiązany. I prosze bardzo Walgierz dalej sie ze mnie śmiej. Nic nie robicie aby forum było lepsze, a mi możecie usunąć konto bo nie zamierzam tu więcej wchodzić. Powtarzam żebyscie zrozumieli KONTO DO KASACJI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 21:49, morthi napisał:

knot trzymal sie regulaminu i byl rozsadny w swoich decyzjach (wg mnie), niektorzy moderatorzy
rowniez tak sie zachowuja za to inni uwazaja moderatorke za awans na szerywa na dzikim
zachodzie

No tak regulaminu się trzymał , i starał się nawet pomagać początkującym forumowiczom. Będę go dobrze wspominał , ale ogólnie jako user pisał sensowne posty choć czasem zbyt ostre , ale cóż ...

Mantus6 - się tam przejmujesz że moderatorzy zdejmują bany , cóż koleś Ciebie obraził , ale trzeba żyć dalej a nie się kłócić . Zapomnij o tym :) Zacznij funkcjonować normalnie :) Pisz posty etc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 22:02, Mantus6 napisał:

Widze że żaden z moderatorów sie nie wypowie a mój problem dalej pozostanie nie rozwiązany.
I prosze bardzo Walgierz dalej sie ze mnie śmiej. Nic nie robicie aby forum było lepsze,
a mi możecie usunąć konto bo nie zamierzam tu więcej wchodzić. Powtarzam żebyscie zrozumieli
KONTO DO KASACJI.

Nie ma takiego czegoś jak "konto do kasacji". Na forum wcale się wypowiadać nie musisz, zawsze pozostaję irc czy gramsajty. A jeżeli w ogóle nie chcesz korzystać z tych usług społecznościowych, zawsze przecież możesz nabywać tu gry. No i chciałbyś, żeby twoje wPLNy przepadły (o ile je oczywiście posiadasz ;P)? Zresztą, poczekaj, bo za jakiś czas mają być tu ponoć gry i innych wydawców, więc konto dla samego nawet sklepu ciążyć ci przecież nie będzie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 22:07, gothicsheep napisał:

Nie ma takiego czegoś jak "konto do kasacji".


Skoro on nie ma zamiaru tu wiecej zagladac to nie ma sensu mu odpisywac ;) (chociaz pewnie malo kto wierzy w to co napisal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 20:47, Mantus6 napisał:

Najlepsze jest to że żaden z moderatorów nic sie nie wypowie w tej sprawie,

Chcesz wyjaśnień? Zwróć się drogą mailową do moderatora, który ową decyzję podjął. Na forum nie spodziewaj się dyskusji.

Dnia 15.02.2008 o 20:47, Mantus6 napisał:

a Walgierz tylko mnie wyśmiał

Przykro mi, że tak odebrałeś moje słowa. Była to ironia, ale nie miała na celu obrażenia Cię.

Dnia 15.02.2008 o 20:47, Mantus6 napisał:

typowa postawa moderatora wyśmiać kogoś kto myśli inaczej. Powiem tylko tyle że jesteście lipnymi moderatorami. I co teraz pewnie mnie za to zbanujecie.

O tak, wpierw jednak zostaniesz poddany torturom.

Dnia 15.02.2008 o 20:47, Mantus6 napisał:

Nie zdziwi mnie to banujecie kogoś kto jest waszym wrogiem ale idiotów którzy obrażają innych na GSach to już nie.

Przykłady poproszę, bo w tej chwili to rzucasz przykre oskarżenia bez żadnych argumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 20:24, Mantus6 napisał:

A stawajcie sobie w obronie tych moderatorów. Możecie robić ze mnie debila i idiote ale
nie zmienie zdania o tutejszych moderatorach. Najłatwiej stawać w obronie tego który
ma władze.


Stawanie po naszej stronie = podlizywanie, stawianie sie po stronie przeciwnej do naszej = mowienie prawdy. Ciekawe twierdzenie. Jeszcze sie tak nie zdarzylo, zebym na kogos w razie wpadki patrzyl laskawszym okiem tylko dlatego, ze kiedys tam stanal po mojej stronie czy tez po przeciwnej. A, ze ty nie masz dobrego zdania o moderatorach nie oznacza to, ze ktos inny nie moze miez zdania zupelnie przeciwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 21:24, Mantus6 napisał:

Bo przecież każdy moderator jest ważniejszy od innych uzytkowników. A gówno prawda moderator
nie jest ważniejszy, to że dba o porządek na forum nie znaczy że jest kimś wielkim. O
nie użyłem brzydkiego słowa teraz to już Budo ma powód żeby mnie zbanować.


Jesli nadal bedziesz sie wulgarnie wyrazal to zapewniam Ciebie, ze z forum szybko sie pozegnasz. Po co probujesz nas draznic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu nie lubi się moderatorów... bez nich bylby tu niezly..... bałagan;-)
wyzywanie się na nich nic nie da. tym bardziej ich obrażanie... czy chcielibyscie aby ktos nazywal was ******
bo wykonujecie zlecone wam zadania? oni maja za zadanie banowanie i zamykanie tematów (to jest bardzo ogólne twierdzenie i wiem o tym;-)) w razie potrzeby i muszą to robic. albo zrezygnować ze statusu moderatora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 14:34, Zakrzysiunio napisał:

oni maja za zadanie banowanie i zamykanie tematów

Raczej przywilej, moderator to funkcja dodatkowa.

Dnia 16.02.2008 o 14:34, Zakrzysiunio napisał:

(to jest bardzo ogólne twierdzenie i wiem o tym;-)) w razie potrzeby i muszą to robic.

Moderatorzy muszą pilnować forum, nie są od rozdawania banów i zamykania tematów tylko od pilnowania. Mam na myśli to, że... hmm pokażę Ci na przykładzie chociaż nie powinienem porównywać. Policjant nie jest od zakuwania ludzi w kajdanki, tylko od pilnowania porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 14:34, Zakrzysiunio napisał:

nie wiem czemu nie lubi się moderatorów... bez nich bylby tu niezly..... bałagan;-)


To nie jest tak, że nie lubi się wszystkich moderatorów... Nie lubi się tych którzy, od kiedy przeszli transformacje user->mordka zmienili się nie do poznania i się panoszą (wbrew wszelkim opinią są tacy :P)


Korzystając z okazji.... Co mordki myślą o słowie "ssać"... Czy one jest obraźliwe i w jakiś sposób łamie regulamin? Pytam dlatego, że drogi oklit je chyba za takie uznał :P http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=17764&pid=778 (streszczenie sytuacji :P) Chce też wiedzieć, czy gdyby ktoś ustawił sobie to słowo w opisie na gramircu, to zostałby pozbawiony przez was możliwości zmiany opisu? :P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 17:09, scorp2005 napisał:

Co mordki myślą o słowie "ssać"...

Może nie mordka, ale ja. To słowo i jego odmiany były nadużywane na IRCu. Niemalże nie było osoby, która w którejś chwili nie miała "ssać", bo tak jej kazał ktoś inny. Tak samo jak i był przekręcany na to nick SSj2-. W skrócie mówiąc - przedobrzyło się. Awers do tego słowa jest już od długiego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > oni maja za zadanie banowanie i zamykanie tematów
> Raczej przywilej, moderator to funkcja dodatkowa.
> > (to jest bardzo ogólne twierdzenie i wiem o tym;-)) w razie potrzeby i muszą to
> robic.
> Moderatorzy muszą pilnować forum, nie są od rozdawania banów i zamykania tematów tylko
> od pilnowania. Mam na myśli to, że... hmm pokażę Ci na przykładzie chociaż nie powinienem
> porównywać. Policjant nie jest od zakuwania ludzi w kajdanki, tylko od pilnowania porządku
> :)
wiec napisalem ze to bardzo ogulnie. te bany i tematy to jest to za co sie ich najbardziej nie lubi. dla tego akurat to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Najłatwiej stawać w obronie tego który

Dnia 15.02.2008 o 20:24, Mantus6 napisał:

ma władze.


Ci co maja wladze obronia sie sami, tak jak to robia od dawna ;]
A po wiecej informacji zapraszam przez formularz, odpowiem za kilka miechow :p
A dla reszty pozdrowienia z Salamancki, mozliwe ze wyposaze sie w lapka to bede mogl normalnie wpadac, poki co zostaje kafejka- postaram sie wpadac na forum co jakis czas, zobaczyc co slychac na starych smieciach, bo poki co widze bicie piany, czyli standard ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 17:09, scorp2005 napisał:

Co mordki myślą o słowie "ssać"... Czy one jest obraźliwe i
w jakiś sposób łamie regulamin? Pytam dlatego, że drogi oklit


Technicznie rzecz biorac to oklit nie jest moderatorem i zajmuje sie tylko gramircem. No a tam to osobna ekipa od porzadkow jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 20:02, Budo napisał:

A dla reszty pozdrowienia z Salamancki, mozliwe ze wyposaze sie w lapka to bede mogl normalnie wpadac,

---> Ale obiecales, ze Cie nie bedzie... :/

Dnia 16.02.2008 o 20:02, Budo napisał:

poki co zostaje kafejka- postaram sie wpadac na forum co jakis czas, zobaczyc co slychac na starych smieciach, bo poki co widze bicie piany, czyli standard ;]

---> Zajmij sie lepiej czyms pozyteczniejszym, forum dawalo sobie rade z Toba, to bez Ciebie tez sobie poradzi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 20:05, Xantus napisał:

No a tam to osobna ekipa od porzadkow jest.


Zmartwie Cie - na IRCu tez moderatorzy maja wladze. Nigdzie przed nami nie uciekniecie. :P Sam na IRCu jestem od czasu do czasu, ale czasem sie zdarza, ze musze skorzystac z uprawnien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się