Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 12.01.2010 o 00:07, Tyler_D napisał:

I przy okazji chciałem zauważyć jedną rzecz - FORMULARZ DZIAŁA!!!111oneoneone.


Chciałbym móc tak kiedyś napisać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 14:43, Tyler_D napisał:

jak wyglądają wasze możliwości
w kwestii prywatnych wiadomości? To znaczy czy możecie je "podglądać", usuwać, edytować
i tym podobne?


Jak sama nazwa wskazuje sa to prywatne wiadomosci, a nie chcialbys chyba, zebysmy otwierali i czytali prywatna korespondencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 15:11, Wojman napisał:

Jak byles Moderatorem to tak pisales. :P


Jak byłem modem, to nie potrzebowałem awantury na forum, 4 maili, w tym jednego do ekipy i miesiąca żeby odpowiedzieć na maila ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę wiedzieć z jakiego "działu" modkiem był Budo? Bo jakoś nie pamiętam...Dopiero po roku jak zrobiłem konto zacząłem się wypowiadać,a tak to konto - kupowanie gier na Sklepgram.pl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 16:10, Bartex69 napisał:

Mogę wiedzieć z jakiego "działu" modkiem był Budo? Bo jakoś nie pamiętam...Dopiero po
roku jak zrobiłem konto zacząłem się wypowiadać,a tak to konto - kupowanie gier na Sklepgram.pl...


Na całym forum siedziałem, na gramsajtach i w mniejszym stopniu na ircu (rzadko), ale nie byłem przydzielony do żadnego konkretnego działu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 15:11, Wojman napisał:

/.../


Mogę się dzisiaj spodziewać odpowiedzi na maila? Czekam już drugi dzień, a się wcześniej upominałem :)

@Budo
Potwierdzam, ale przypominam sobie jedną awanturę: hito_kun :) Ale była jazda ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 19:16, Grzech napisał:

@Budo
Potwierdzam, ale przypominam sobie jedną awanturę: hito_kun :) Ale była jazda ^_^


Mieli awanturę na własne życzenie, poszły dwa bany i jeden degrad bodajże. Nie chciałem, bo lubiłem tamtych userów, ale dostali na własne życzenie. Jazda była, ale lepiej jakby się obyło bez tego w ogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 19:34, Piotrek_K napisał:

PS. Budo, nie gniewaj sie ;). Musialem ;P...


Kurde, poczułem się prawie jak za tamtych czasów xD
Ty, rob i Wilku czepialiście się mnie bez ustanku i o byle co ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się kiedyś nudzi :P Jednak pomimo tego, że parę decyzji mi się wybitnie nie podobało, szło się dogadać z Tobą.

Teraz np. mi się wybitnie nie chce czepiać obecnego składu, pomimo, że byłoby niejednokrotnie o co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo... ale przyznajesz, ze byly jakies tam powody? Wiesz, teraz powody nie sa juz tak istotne, ale... no, kurde!, przeciez byly ... ;D

No i, co zapewne przyzna kazdy, z Toba spokojnie dalo sie dogadac, nie waliles focha, nie chowales sie za regulaminem czy byles i strona i sedzia w jednej sprawie. Coz, czasy sie zmienily, a ja nie mam ochoty krecic kijkiem w mrowisku. Choc mozna i dosadniej napisac, a najwyrazniej gramowi nie przeszkadza zachowanie mordek - nie wspominajac, ze czesci to chyba mordkami jedynie na papierze jest, bo ich postow to ja juz DAAAWNO nie widzialem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 20:20, Wilkv napisał:

Teraz np. mi się wybitnie nie chce czepiać obecnego składu, pomimo, że byłoby niejednokrotnie
o co :P


No nieźle, tacy jesteście xD
Jak było dobrze toście się czepiali, teraz jest lipa, to siedzicie cicho. Pff ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 21:38, Piotrek_K napisał:

to chyba mordkami jedynie na papierze jest, bo ich postow to ja juz DAAAWNO nie widzialem...


Wlasnie tego nie rozumiem.. np. taka Paladynka... ona sie w ogole wypowiada na tym forum? :D Jak nie ma czasu/checi, to niech zostanie zastapiona... A moderatorow (takich jak Budo) przydaloby sie troche ;)
Oczywiscie, jesli mialbym wybierac miedzy anarchia kompletna, a Wojmanem, to wybieram Wojmana, jest skuteczny, czesto nawet zbyt skuterczny :P, poniewaz niestety dochodzi u niego czasami do nadinterpretacji.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj pan spokoj, gdy tworzylem pierwsze konto w drugiej polowie ''05 jak dobrze pamietam, to bylo mistrzostwo. Cinus, Budo, TYHE, Boogie, Volvox, Walgierz, Rzezim, Wodzasty (najsmieszniejsze zamkniecia jakie widzialem na jakimkolwiek forumku) - oni powinni byc do tej pory, no ale los (albo te ..... u gory, w tezetwu ekipie znaczy sie) chcial inaczej i jest jak jest...


Wiadomo, wtedy tez byl bajzel, ale to nie jest Raport Mniejszosci, tu sie kara po, nie przed :) A tylu kontrowersji chyba nie bylo (pomijam kNOTa, ale zarejestrowalem sie po jego odejsciu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się