Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Zdaje sie, ze zbanowalismy tego samego uzytkownika. :) Stare dobre czasy gdy Cinus i ja rownoczesnie reagowalismy na to samo zgloszenie dajac taka sama nagrode... Stare dobre czasy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2010 o 19:42, Tyler_D napisał:

Tak, gdy był cinus` to były dobre czasy. Raz muszę się z tobą zgodzić ...


Dobre, dobre :D
No i podpisuję się pod tym, czasy walgierza i cinusa to były dobre czasy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Tyler_D i Budo sie w czyms ze mna zgadzaja? Bede sobie musial przypiac te posty na pamiatke, bo pewnie jutro powroca stare narzekania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2010 o 19:35, Hellmut napisał:

> /.../ > Czyli mam rozumieć, że ban zdjęty został za dobre sprawowanie? :)

Ban nałożyłem ze względu na to, że ogólna atmosfera na tym wątku przestała mi odpowiadać. Ale jak zobaczyłem najpierw klódki, a potem bana dla trolla, nastrój mi się poprawił. Stąd zmiana pierwotnej decyzji ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdenerwował się, bo mu temat zamknęli. Jejku...czuję się odpowiedzialny za to co narozrabiał, bo to ja dałem link do tematu i to ja poprosiłem o zamknięcie. :( Ale jednego mniej! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja też pamiętam miło te czasy. ;) Dostałem nawet od Cinusa warna,a od Ciebie degrada ;>. Tak, dobrze wspominam starych modków, bardzo mocno czuć ich brak. Przydał by się taki dream team. ;p No cóż, ciekawe, czy w zimowym okienku będą jakieś transfery młodych talentów, które pomogą odbudować dawną potęgę gramową. ^^ Kurczę, było trzeba się słuchać i nie oglądać tego N Sport. Zapomniałem dodać, Cinus miał switaśnego avka. :) Jak było tyle modków to o tyle fajnie było, że nie wiadomo kto Cię zdegraduje, czy ostrzeże. Teraz tylko Hellmut i Wojman, więc wystarczy zajrzeć do tego tematu, komu świeci się kropka, na zielono, ten Cię dorwie. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że się z nim zgadzam nie przeszkadza w tym że oboje mamy dość niepochlebne zdanie o twoim poziomie moderowania.

PS. Możesz sobie te posty nawet wydrukować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2010 o 19:52, Tyler_D napisał:

To że się z nim zgadzam nie przeszkadza w tym że oboje mamy dość niepochlebne zdanie
o twoim poziomie moderowania.

A ja tam sądzę, że to początek wielkiej przyjaźni. xD

Co do banowania za klonowanie kont, to Moderatorzy, mają jakiś programik do sprawdzania adresów, czy jak ? To też mnie ciekawiło. Tak w ogóle to bardzo wiele rzeczy mnie ciekawi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2010 o 19:55, Albii napisał:

Co do banowania za klonowanie kont, to Moderatorzy, mają jakiś programik do sprawdzania
adresów, czy jak ? To też mnie ciekawiło. Tak w ogóle to bardzo wiele rzeczy mnie ciekawi.
;)


Programiku nie mają ;)
Po prostu w panelu moderatorskim jest taka możliwość sprawdzenia ip. każde forum takie coś ma ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2010 o 19:55, Albii napisał:

Co do banowania za klonowanie kont, to Moderatorzy, mają jakiś programik do sprawdzania
adresów, czy jak ?


Ja tam akurat pracuje dla rzadu, wiec moge sprawdzac nie tylko adresy... :) Mamy swoje sposoby na wykrycie takich kont - dubli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2010 o 19:58, Isildur napisał:

Po prostu w panelu moderatorskim jest taka możliwość sprawdzenia ip. każde forum takie
coś ma ;]

Aha, fajnie wiedzieć. Właśnie chodziło mi głównie, czy to jest w standardzie, czy w dodatkowym wyposażeniu. ;)

Wojman@ Dobra, to już wiemy, kto powinien zająć się aferą hazardową. ^^ Wszystkich dorwiesz. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2010 o 19:52, Tyler_D napisał:

To że się z nim zgadzam nie przeszkadza w tym że oboje mamy dość niepochlebne zdanie
o twoim poziomie moderowania. /.../

Ile razy czytam takie posty, przypomina mi się Gustaw Noske. To on w Republice Weimarskiej był odpowiedzialny za stłumienie wystąpień robotników. Powiedział wtedy: "ktoś musi być tym krwawym psem". I tak, ktoś na tym forum musi być tym znienawidzonym "krwawym psem". Jak wolisz inny przykład, to pewien polski minister, na interpelację w sejmie, odpowiedział: "policja strzela i strzelać będzie". Taka jest cena dla tych, którzy utrzymują porządek, na tym forum również. Może nie zawsze zgodnie z oczekiwaniami wszystkich, ale bez moderatorów, w tym również właśnie takich, to forum szybko zmieniłoby swój charakter.
I, żeby wyrazić się całkiem jasno: i tak moderatorzy na tym forum są czasem zbyt łagodni. To jest moje zdanie. Nie musisz się z nim zgadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już wcześniej wspominano o starych, dobrych czasach - jest pewna ''subtelna'' różnica między moderacją Wojmana a powiedzmy cinusa czy walgierza.

"policja strzela i strzelać będzie" - ale to, do kogo strzelać będzie, stanowi tutaj problem. Fakt, pozbywanie trolli się chwali ale przy niektórych przypadkach wydaje się jakoby w grę wchodziły osobiste utarczki miast obiektywnej oceny sytuacji. Czy też po prostu zły humor w dany dzień więc: "Poprawię sobie humor banując kogoś na forum".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 00:19, Rodzyn napisał:

/.../ Fakt, pozbywanie trolli się chwali ale przy niektórych przypadkach wydaje się
jakoby w grę wchodziły osobiste utarczki miast obiektywnej oceny sytuacji. /.../

Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził.
Każda działalność moderatorów budzi również negatywne emocje. Czasem słusznie, w większości przypadków niesłusznie. Jak dla mnie - tych "wątpliwych" decyzji moderatorskich jest na tyle mało, że widzę potrzeby zawracania sobie tym głowy. Nie mam też zamiaru uczestniczyć w różnych podjazdowych wojnach z moderatorami - na wszelki wypadek znowu banuję ten wątek, powiedzmy, na tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 00:19, Rodzyn napisał:

Czy też po
prostu zły humor w dany dzień więc: "Poprawię sobie humor banując kogoś na forum".


Jak mam zly humor to po prostu moderowaniem forum sie nie zajmuje. Nie zdarzylo sie w czasie mojej trzyletniej dzialalnosci tak, zeby kogos zbanowac dla poprawy swojego humoru. Zazwyczaj BAN oznacza tyle, ze bedzie od niego bedzie prawdopodobnie odwolanie, wiec to i tak szykowanie sobie dodatkowej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Banowanie za nic, degradowanie za żarty, blokowanie GSów najlepszych z gramu... a potem się debil dziwi, że GSy to wizytówki, a forum kręci się wokół tematu "Wątki z ogłoszeniami - szukam/oddam/zamienię/zapraszam". Mam nadzieję, że jak nowy dyrektor zarządzający spojrzy na moderatorów to ktoś dostanie mocno po dupie. Mua :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się