Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 10.01.2010 o 16:51, Starscream napisał:

stworzyc nowy skład.


Z czego? Jeśli ktoś akurat nie stoi za/przeciwko modami to doszedł do rozsądnego wniosku że lepiej darować sobie kolejny kłębek nerwów i wypowiada się w trzech tematach na krzyż albo w ogóle odpuścił sobie forum.
Jaaasne, zawsze znajdziesz wyjątki, ale na chętnych i nadających się można czekać i czekać i czekać i nic i nic i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 16:51, Starscream napisał:

Powinno sie wywalic wszystkich obecnych moderatorow i stworzyc nowy skład. Ale forum
jest olewane wiec nikt sie za to nie zabierze


Mówi to osoba, która ma dłuższą listę degradów, upomnień i ostrzeżeń niż rolka papieru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 16:34, Laid_back napisał:

Mówi to osoba, która ma dłuższą listę degradów, upomnień i ostrzeżeń niż rolka papieru...


A która mimo to jakimś cudem odzyskała prawo użytkowania serwisu. Ot ironia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 16:42, Fumiko napisał:

A która mimo to jakimś cudem odzyskała prawo użytkowania serwisu. Ot ironia...


Nie przesadzaj, ja mam kartotekę dłuższą niż niejeden troll, a takim nie jestem, tylko zawsze zbieram jakieś dziwne rykoszety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 16:50, Budo napisał:

Nie przesadzaj, ja mam kartotekę dłuższą niż niejeden troll, a takim nie jestem, tylko
zawsze zbieram jakieś dziwne rykoszety.


Uderz w stół? :P

Przeca nie o Ciebie chodziło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 17:04, Budo napisał:

Mi chodzi tylko o to, żeby nie szufladkować, że długa kartoteka= troll, użyszkodnik,
samo zło etc. ;]


Akurat ten użyszkodnik kartotekę ma zasłużenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 16:34, Laid_back napisał:

Mówi to osoba, która ma dłuższą listę degradów, upomnień i ostrzeżeń niż rolka papieru...


no właśnie, skoro już jakiś zielony się tutaj łaskawie pojawił - jakim cudem Starscream wciąż ma dostęp do forum? zgodnie ze słowami Hellmuta ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=20217 ) Ban ma pozbawić użytkownika możliwości wypowiadania się na forum.
ed. a, no tak, powinienem wysłać w tej sprawie formularz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 17:38, Daelor napisał:

no właśnie, skoro już jakiś zielony się tutaj łaskawie pojawił - jakim cudem Starscream
wciąż ma dostęp do forum? zgodnie ze słowami Hellmuta ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=20217
) Ban ma pozbawić użytkownika możliwości wypowiadania się na forum.


I pisze to uzytkownik, ktory sam dostal BANa i jakos sie do tego nie przyznaje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 17:41, Wojman napisał:

I pisze to uzytkownik, ktory sam dostal BANa i jakos sie do tego nie przyznaje....


dwa, gwoli ścisłości.
ed. zresztą, pytanie nie było skierowane do Ciebie, a do twojego forumowego przełożonego, więc ciii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że często bany są zdejmowane - np. jeśli taki szkodnik wyraził skruchę i przemyślał sobie swoje działania przez odpowiednio długi czas. Nie dotyczy to jednak poważniejszych wykroczeń lub recydywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 18:58, Laid_back napisał:

Dlatego, że często bany są zdejmowane - np. jeśli taki szkodnik wyraził skruchę i przemyślał
sobie swoje działania przez odpowiednio długi czas


No to jeśli zostało mu wybaczone, to dlaczego wypominasz? Jeśli nie - dlaczego wrócił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>.............

Dobra, to ja mam takie pytanie.

Jakieś 2 lata temu dostalem bana za podejrzenie o piractwo czy coś w tym stylu. Mniejsza o oto.
Przez okres ponad pół roku nie moglem wypowiadać się na forum nawet na kolejno tworzonych kontach.
Po kilku miesiącach (coś około 8) zdjęto mi bana i mogłem załozyć to konto z którego piszę.
Z tego co się dowiedzialem od Helmuta uznano iż zmieniłem się (w kwestii piractwa) i ban został zdjęty.
I tu rodzi się pytanie, czy moje poprzednie konto (awesome) również może zostać przywrocone na moją prośbę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej ej. Od zbierania rykoszetów to ja tu jestem.

I przy okazji chciałem zauważyć jedną rzecz - FORMULARZ DZIAŁA!!!111oneoneone.

Choć ja pozostanę raczej przy kontakcie via gg bo ten wydaje się przy obecnym składzie sensowniejszy.

A i thx za odblokowanie tematu o Antifie. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 00:07, Tyler_D napisał:

I przy okazji chciałem zauważyć jedną rzecz - FORMULARZ DZIAŁA!!!111oneoneone.

A nie mówiłem? :D
Powtarzałem to wielokrotnie, i oto jest on. Szczerozłoty dowód na to, że źli Moderatorzy jednak czasami mają rację! ;]

Dnia 12.01.2010 o 00:07, Tyler_D napisał:

Choć ja pozostanę raczej przy kontakcie via gg bo ten wydaje się przy obecnym składzie
sensowniejszy.

Ciii, nie tak głośno... Jak to forumowicze usłyszą, to mi się wszyscy rzucą na wiecznie niedziałający komunikator zamiast do skrzynki, kamień z powrotem stoczy się w dół i syzyfową pracę o zapewnianiu skuteczności działania formularza trzeba będzie zaczynać od nowa ;)

Dnia 12.01.2010 o 00:07, Tyler_D napisał:

A i thx za odblokowanie tematu o Antifie. :*

Proszę bardzo. Jak widać, z Moderatorem lepiej współpracować niż wojować. Daje to naprawdę "zadziwiające" efekty. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Szczerozłoty dowód na to, że źli Moderatorzy

Dnia 12.01.2010 o 20:01, Hellmut napisał:

jednak czasami mają rację! ;]

Raczej dowód na to że jak się wam zada pytanie "WTF?" to łaskawie możecie COŚ z danym problemem zrobić. :-P Bo zamykanie tematu bez żadnych wyjaśnień było cokolwiek mało profesjonalne. A jak zwróciłem uwagę to coś w końcu udało się zrobić.
>syzyfową

Dnia 12.01.2010 o 20:01, Hellmut napisał:

pracę o zapewnianiu skuteczności działania formularza trzeba będzie zaczynać od nowa

GG > formularz - bo szybsze - znaczy u mnie tak było. :-P
>Daje to naprawdę

Dnia 12.01.2010 o 20:01, Hellmut napisał:

"zadziwiające" efekty. ;)

Ale tylko z jednym z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że w odpowiednim wątku nie znalazłem odpowiedzi na to pytanie to piszę tutaj bo jest to poniekąd kwestia związana z wami i waszą pracą - jak wyglądają wasze możliwości w kwestii prywatnych wiadomości? To znaczy czy możecie je "podglądać", usuwać, edytować i tym podobne? Czy jest to po prostu bajer dla userów do którego nie macie dostępu [ poza zwykłym użytkowaniem tak jak my, rzecz jasna ]?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się