Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 10.01.2010 o 11:30, Burszurasek napisał:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=456&u=14282#end

Skmińcie mojego degrada. :D Po prostu nasz kochany Wojman przeszedł samego siebie. :D


Murzynek Bambo w Afryce mieszka,
Czarną ma skórę ten nasz koleżka.

Uczy się pilnie przez całe ranki
Ze swej murzyńskiej Pierwszej czytanki.

A gdy do domu ze szkoły wraca,
Psoci, figluje - to jego praca.

Aż mama krzyczy: "Bambo, łobuzie!"
A Bambo czarną nadyma buzię.

Mama powiada: "Napij się mleka",
A on na drzewo mamie ucieka.

Mama powiada: "Chodź do kąpieli",
A on się boi, że się wybieli.

Lecz mama kocha swojego synka,
Bo dobry chłopak z tego Murzynka.

Szkoda, że Bambo czarny, wesoły,
Nie chodzi razem z nami do szkoły.


Julian Tuwim też chyba musiał być rasistą :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 11:58, Burszurasek napisał:

Ale musisz się z nim w tym wypadku zgodzić. Smutne, lecz prawdziwe. ;)


Burszuasek ;P. Tam gdzie podałeś linka masz ten sam status i nigdzie nie ma degrada ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 12:31, Burszurasek napisał:

Mam degrada, bo spadłem z przewodniczącego na brygadzistę. ;D

Daj spokój. Najwyraźniej żeby nie być rasistą na tym forum trzeba w ogóle o innych rasach nie pisać albo czarnych tudzież murzynów nazywać czekoladkami a Azjate, Tweety.
Moja teoria z poprzedniej strony najwyraźniej ma w sobie zalążki prawdy, bo to wygląda tak jakby Wojman zrobił to z powódek osobistych. Bez jaj ale wynajdywanie problemów tam gdzie ich nie ma jest swego rodzaju fetyszem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co ty, niemożliwe, bo przecież grałem z nim tyle w Warcrafta, że na bank nie zrobił tego z powodów osobistych. :D A zresztą... Po prostu to co wyprawia jest żałosne i tyle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wygrywałeś? :P Nie no, bez przesady, degrad za taką bzdurę, a taki soundwave pomimo kolejnych ostrzeżeń, degradów, zagrożeń banami i ogólnej niechęci użytkowników do niego wciąż grasuje po forum -_-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Czarnuch" ma niby dwa znaczenia - jedno pejoratywnem, jedno neutralne. Tyle że co z tego? Ktoś ma się domyślać czy twój post miał być zwykłym postem czy rasistowskim?Nie jestem zwolennikiem jakiejś hiperpoprawności politycznej ale to tak samo jak na homoseksualistów mówić "pedały", na łysych "kibole" a na kobiety "babsztyle" ... Ciekawe co byś zrobił jakbyś za granicą dostał łatkę "Polaczka" ... znając twój styl wypowiedzi najpewniej użyłbyś pięści i takich tam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damn, uzyl slowa ''czarnuch'' w watku o hip hopie, w ktorego tworzeniu murzyni mieli niebagatelny udzial. Wiekszosc bywalcow tamtego watku w pierwszej 5 swoich ulubionych artystow wymienilaby z 2 czarnoskorych (chyba ze ograniczaja sie do sluchania polskiej muzyki), wiec gdzie tu jest jakas dwuznacznosc? Ale nie, mista Wojman przylazl i dal degrada za nic.

Idealnie to podsumowal Dante Dy`nei aha Hekt-X

No cóż, osobiście też nie przepadam za uzywaniem takich wyrażeń jak 'nigga', 'czarnuch' itp. Także denerwuje mnie to, że biali ludzie uzywają tu tych wyrażeń, usprawiedliwiając się swoją przynależnością do takiej subkultury. Jednak z drugiej strony, dobrze wiem, że nikt stale się tu wypowiadający, czyli słuchający rapu [przynajmniej w jakiejś części - tak mi się wydaje, bo po co miałby sie tu wypowiadać ... no chyba, żeby rzucić kilka hejtów], nie pisze tego w kontekście urażenia czarnoskórych.

Piss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno bym się nie zdenerwował, proszę Cię. Zwłaszcza, że używając w tym momencie słowa czarnuch, wypowiadałem się o formacji, którą naprawdę lubię. Jaki jest sens w obrażaniu zespołu, który się lubi ? Bo jak dla mnie żaden.

A co do tych pięści, ha, to prawda, że jestem odrobinę wybuchowy, ale z dnia na dzień mi to ustępuje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, może napisz do Wojmana i napisz mu, o co Ci chodziło w poście i, że źle odebrał Twoją wypowiedź. I tak pewnie nie otrzymasz odpowiedzi, albo formularz nie dojdzie, ale nigdy nic nie wiadomo. Kiedyś jak Wojman masówkę robił to zdegradował mojego znajomego niesłusznie, on napisał formularz i przywrócono mu dawny status.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 16:51, Starscream napisał:

Powinno sie wywalic wszystkich obecnych moderatorow i stworzyc nowy skład. Ale forum
jest olewane wiec nikt sie za to nie zabierze


Myślę, że raczej mało kto zdecydowałby się oddać "władzę" w ręce zupełnie nowych ludzi, rezygnując przy tym z systemu, który może i działa "nieciekawie", ale działa i się sprawdza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 16:51, Starscream napisał:

Powinno sie wywalic wszystkich obecnych moderatorow i stworzyc nowy skład. Ale forum
jest olewane wiec nikt sie za to nie zabierze

To raczej mało realne. Wojman to stary wyjadacz i na pewno gram.pl mu ufa w tym co robi. Puki co to on jest najaktywniejszym moderatorem (no i czasami widzę Helmuta). Aż tak źle nie jest, choć zdarzają się przypadki takie jak dziś, ale to też jest trochę dziwna sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 16:51, Starscream napisał:

Powinno sie wywalic wszystkich obecnych moderatorow i stworzyc nowy skład. Ale forum
jest olewane wiec nikt sie za to nie zabierze

Cała władza w ręce Rad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 21:58, Budyn napisał:

> Powinno sie wywalic wszystkich obecnych moderatorow i stworzyc nowy skład. Ale forum

> jest olewane wiec nikt sie za to nie zabierze
Cała władza w ręce Rad!

Niech żyje Gramowiecka Republika Ludowa! <z rosyjskim akcentem> ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 22:44, Burszurasek napisał:

Ale mnie tam status średnio obchodzi. ;d Denerwuje mnie tylko frajerstwo.

No to właśnie nie można obojętnie obok niego przechodzić, tylko próbować z nim walczyć. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się