Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

W momencie jak dostałeś wyjaśnienie dalej drążysz temat, na co i po co - to wiesz tylko ty i twój specjalista :) [tak to są te "uszczypliwości, co byś mógł o nich napisać, bez nich nie było by tak fajnie =)]
Efekt jest taki, że jak zwykle - mamy kilka twoich postów o niczym w zasadzie, bez potrzeby - ot taki quasi spam [plus kilka moich jako odpowiedzi]

No i tak - osoba do której była kierowana odpowiedź - trzymaj się fotela - rozumiała o co chodzi. to takie straszne, przytłaczające i niewiarygodne, ale miało tu miejsce i musisz z tym żyć =)
Ty nie złapałeś - dostałeś wyjaśnienie. Potrzebujesz jeszcze jakiejś porady ? Recepty na życie ? Dziennej dawki sarkazmu, dramy i złośliwości ? Kuponów do Tesco ? Wróżbita Piotr chętnie spełni twe życzenie, musisz się tylko określić =) [tak to jest kolejna dawka "wbijanych szpil", co byś znowu nie pisał, że było zbyt nudno]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2015 o 14:18, Zekzt napisał:

Efekt jest taki, że jak zwykle - mamy kilka twoich postów o niczym w zasadzie, bez potrzeby
- ot taki quasi spam [plus kilka moich jako odpowiedzi]


Jak rozumiem twoje posty już spamem nie były, a fakt że gdybyś mi nie odpisywał, to i moich postów by nie było (nie opanowałem jeszcze dyskusji z samym sobą), jakoś ci umknął? Czy to jednak kwestia podwójnych standardów i "co wolno wojewodzie..."? :D

BTW: Udzielę ci kolejnej porady językowej: przed pytajnikiem nie wstawiamy spacji, tak samo jak przed kropką, przecinkiem, wykrzyknikiem itp. Nie mów więc, że efektem jest tylko kilka moich niepotrzebnych postów, IMO z tej niepotrzebnej dyskusji wyniosłeś całkiem sporo praktycznej wiedzy, która pozwoli ci uniknąć gaf w przyszłości. Bo to jednak straszny obiciach jak dorosły facet sadzi takie byki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2015 o 14:38, rob006 napisał:

Jak rozumiem twoje posty już spamem nie były, a fakt że gdybyś mi nie odpisywał, to i
moich postów by nie było (nie opanowałem jeszcze dyskusji z samym sobą), jakoś ci umknął?
Czy to jednak kwestia podwójnych standardów i "co wolno wojewodzie..."? :D


Kwestia nawet poczwórnych standardów. Przywykłem, że tobie trzeba przeważnie jak dziecku, trzy razy rozpisać i dwa razy streścić wszystko co ma miejsce w tym temacie [bo w innych przeważnie jakiś poziom trzymasz, tutaj natomiast widzę nurkujesz głebinowo co by sprawdzić czy już do dna mentalnego dopłynęliśmy czy jeszcze jesteśmy ciut przed]. Ot szkoda tylko, że trzeba na to marnować miejsce. Dlatego zasmucę cie mój padawanie - kończę ta sesję bo nie chce mi się tego potem sprzątać =)

Dnia 10.09.2015 o 14:38, rob006 napisał:

Bo to jednak straszny obiciach jak dorosły facet sadzi takie byki. :D


W internecie gdzie coś takiego jak "pismo formalne" w zasadzie nie istnieje. To straszne, nie wiem jak mam z tym żyć :)
Zapisze się do internetowej poradni dla anonimowych użytkowników.
Aczkolwiek nie mniejszy to dramat niż, jak ktoś prostego kontekstu zdania nie jest w stanie złapać tam - gdzie wszyscy inni dali radę. Hej mam pomysł - razem się zapiszemy do tej poradni ^^ [będziemy sobie w poczekalni ucinać takie rozmówki, nie będzie ci wtedy tak smutno i pusto tu na forum]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2015 o 14:51, Zekzt napisał:

W internecie gdzie coś takiego jak "pismo formalne" w zasadzie nie istnieje. To straszne,
nie wiem jak mam z tym żyć :)


No tutaj chyba żartujesz. Nawet w regulaminie tego forum jest fragment o dbaniu o pisownię, a ty stwierdzasz że "to przecież internety, chrzanić interpunkcję!!!!!!!!111" - no postawa iście godna moderatora. :D
Zresztą, jak chcesz - twoje posty świadczą tylko o tobie. Ale mnie też w pracy nie obowiązuje żaden dress code, ale nie znaczy to od razu że mogę się ubrać jak chcę, bo pewien poziom przyzwoitości warto zachować.

Dnia 10.09.2015 o 14:51, Zekzt napisał:

Przywykłem, że tobie trzeba przeważnie jak dziecku, trzy razy rozpisać /.../


Nikt cię o to nie prosił, to że lubisz powtarzać wszystko bez powodu licząc na... sam nie wiem co, to tylko i wyłącznie twoja zasługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.09.2015 o 17:39, Henrar napisał:

I wierzysz w to, że większość użytkowników emulatorów używa ich całkowicie legalnie,
tj. posiada legalną kopię gry, którą zripował na dysk i jednocześnie BIOS z własnej konsoli?


Co za różnica czy ja osobiście wierzę, czy nie wierzę? Równie dobrze można mnie jak w tym starym dowcipie oskarżyć o gwałt, bo sprzęt posiadam.
Dopóki ta osoba nie powie, że zgarnęła z netu, nie mam podstaw do oskarżeń.
Czy jak ktoś napisze, że ma w domu trpiple sli w obudowie z freonem, to mam wierzyć czy nie? ;) Równie dobrze mógłbym napisać, że nie wierzę iż Ty posiadasz w domu dwa Titany ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2015 o 15:11, rob006 napisał:

No tutaj chyba żartujesz. Nawet w regulaminie tego forum jest fragment o dbaniu o pisownię,
a ty stwierdzasz że "to przecież internety, chrzanić interpunkcję!!!!!!!!111" - no postawa
iście godna moderatora. :D


Nie jestem głodzien, ale dziękuje, że pytasz :)
Spacja przed pytajnikiem - zbrodnia przeciw ludzkości! A przepraszam "zbrodnia przeciw ludzkości -spacja- !"
Btw - pokaż mi, gdzie napisałem to co powyżej twierdzisz w takiej formie jaką zarzucasz [widzę pisząc, ze ktoś tu sobie lubi rzeczy dopowiadać, pisałeś jednak posiadając spory bagaż doświadczeń, ty wariacie ty ^^]

Dnia 10.09.2015 o 15:11, rob006 napisał:

Nikt cię o to nie prosił, to że lubisz powtarzać wszystko bez powodu licząc na... sam


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=27875

No w sumie nikt, tylko ten gość, widać ma zaawansowanego alzheimera =) [który rzuca mu się tez na czytanie ze zrozumieniem, groźna odmiana]

P.S.
Są plusy - przynajmniej kolega powyżej się dobrze bawi [reszta moderatorów też, tylko nie chcą się przyznać, ten temat był martwy zbyt długo, tak być nie może! A przepraszam "nie może -spacja- !" =P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2015 o 15:27, Zekzt napisał:

Nie jestem głodzien, ale dziękuje, że pytasz :)
Spacja przed pytajnikiem - zbrodnia przeciw ludzkości!

No przecież dokładnie to napisałem! Nie zwróciłem ci grzecznie uwagi że regularnie sadzisz byka (podejrzewałem że nieświadomie - jak bardzo się myliłem) - stwierdziłem, że za ten błąd powinieneś ponieść śmierć na krześle elektrycznym, najlepiej poprzedzoną długimi torturami.

Dnia 10.09.2015 o 15:27, Zekzt napisał:

Btw - pokaż mi, gdzie napisałem to co powyżej twierdzisz w takiej formie jaką zarzucasz /.../

Sorry, zapomniałem że masz wyłączność na przejaskrawianie i dopowiadanie sobie rzeczy z kosmosu. Chciałem się wpasować w twój ton dyskusji (podobnie jak ze złośliwościami), ale zapomniałem gdzie jesteśmy. :D

Dnia 10.09.2015 o 15:27, Zekzt napisał:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=27875
No w sumie nikt, tylko ten gość, widać ma zaawansowanego alzheimera =) [który rzuca mu
się tez na czytanie ze zrozumieniem, groźna odmiana]

Faktycznie prosiłem o powtórzenie co najmniej 3 razy "no przecież to oczywiste!", na pewno nie obyłoby się bez szeregu postów w kółko odnoszących się do tego.

Dnia 10.09.2015 o 15:27, Zekzt napisał:

Są plusy - przynajmniej kolega powyżej się dobrze bawi [reszta moderatorów też, tylko
nie chcą się przyznać, ten temat był martwy zbyt długo, tak być nie może! A przepraszam
"nie może -spacja- !" =P]

O widzisz, bo ja też się świetnie bawię, a ty już oceniłeś tę dyskusję jako bezwartościową, a tu co chwilę odkrywamy jej kolejne pozytywy. Skoro już zaczepiliśmy tematy pisowni, to reszta modów też może się przyłączyć - macie tam kilku lingwistów z powołania, na pewno chętnie uraczą nas swoimi rewelacjami. Kto wie, może jakaś nowa zasada pisowni powstanie - to byłoby piękne zwieńczenie bezwartościowej dyskusji. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2015 o 15:43, rob006 napisał:

No przecież dokładnie to napisałem! Nie zwróciłem ci grzecznie uwagi że regularnie sadzisz
byka (podejrzewałem że nieświadomie - jak bardzo się myliłem) - stwierdziłem, że za ten
błąd powinieneś ponieść śmierć na krześle elektrycznym, najlepiej poprzedzoną długimi
torturami.


A i owszem - nieświadomie, rozbawiło mnie tylko to, jak do tego doszedłeś w momencie gdy skończyły ci się argumenty w temacie kontekstu mojej rozmowy z Henrarem, dlatego to bezczelnie i z premedytacja obśmiałem =) [nie samo skorygowanie, tylko sposób w jaki to wyciągnąłeś, to tak w ramach pierwszego z czterech streszczeń prezesie]

Dnia 10.09.2015 o 15:43, rob006 napisał:

Sorry, zapomniałem że masz wyłączność na przejaskrawianie i dopowiadanie sobie rzeczy
z kosmosu. Chciałem się wpasować w twój ton dyskusji (podobnie jak ze złośliwościami),
ale zapomniałem gdzie jesteśmy. :D


Nie zapominaj się więcej chłopie pospolity w obliczu pana twojego na włościach. Ten raz darowanym ci zostanie :)

Dnia 10.09.2015 o 15:43, rob006 napisał:

Faktycznie prosiłem o powtórzenie co najmniej 3 razy "no przecież to oczywiste!", na
pewno nie obyłoby się bez szeregu postów w kółko odnoszących się do tego.


Skoroś przez szereg postów nie rozumiał to ja w swej misji naprawiania świata raz za razem ci to tłumaczyłem, jak widać dosyć skutecznie, coś jednak neuronem do komórek się przecisnęło =)

Dnia 10.09.2015 o 15:43, rob006 napisał:

O widzisz, bo ja też się świetnie bawię, a ty już oceniłeś tę dyskusję jako bezwartościową,
a tu co chwilę odkrywamy jej kolejne pozytywy. Skoro już zaczepiliśmy tematy pisowni,
to reszta modów też może się przyłączyć - macie tam kilku lingwistów z powołania, na
pewno chętnie uraczą nas swoimi rewelacjami. Kto wie, może jakaś nowa zasada pisowni
powstanie - to byłoby piękne zwieńczenie bezwartościowej dyskusji. ;]


Tak poważnie - z punktu widzenia tematu - jak najbardziej to co uprawiamy to zwykły śmietnik. Natomiast wartość humorystyczna [a za kilka miesięcy/lat sentymentalna] jest bezwzględnie ogromna i nie do podważenia :)
Koledzy z ekipy natomiast są zbyt nieśmiali, wstydzą się jaśnie majestatu, nic nie poradzę :)
Jestem niestety jedynym moderatorem od błaznowania, musisz się z tym pogodzić i muszę ci wystarczyć ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To... może ja już sobie pójdę? :D Jaka dyskusja się zrobiła.

Dnia 10.09.2015 o 11:57, Zekzt napisał:

Tak jak pisałem - SWTOR od Bioware po premierze tak dociągał dane, żeby ludziom się szybciej
instalacja bazowa klienta zasysała, podejrzewam, ze mimo upływu lat i zmian formuły na
f2p - dalej korzystają z torrenta.


Myślałem, że lecą na jakiejś innej implementacji P2P a nie czystym torrencie, ale sprawdziłem i rzeczywiście z tego korzystają.

Ale wciąż jest pewna różnica między używaniem klienta torrent w postaci downloadera danej gry a zabawy z pobieraniem z Torrentów pirackich ISO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2015 o 15:54, Zekzt napisał:

A i owszem - nieświadomie, rozbawiło mnie tylko to, jak do tego doszedłeś w momencie
gdy skończyły ci się argumenty w temacie kontekstu mojej rozmowy z Henrarem, dlatego
to bezczelnie i z premedytacja obśmiałem =) [nie samo skorygowanie, tylko sposób w jaki
to wyciągnąłeś, to tak w ramach pierwszego z czterech streszczeń prezesie]

Wyciągnąłem to w sposób całkiem normalny - pochwaliłeś się jak to uszczypliwości urozmaicają dyskusję, to cię "uszczypnąłem" czymś co najbardziej rzuca się w oczy w twoich postach, czyli niechlujność pisowni (przy okazji podnosząc konstruktywność i przydatność dyskusji). Twoja reakcja za to zafundowała mi powrót do przeszłości i klimat dyskusji rodem z podstawówki, gdzie krytyki nie przyjmuje się na klatę, tylko traktuje końską dawką kpin, im bardziej bez sensu, tym lepszych. Akurat po tobie się tego nie spodziewałem, ale widać urząd robi swoje. :D
Jak będziesz wspominał sobie ten wątek w przyszłości, to nie zapomnij skonfrontować swojego "obśmiewania" z również swoimi postami o bezwartościowości tej dyskusji - efekt jest naprawdę komiczny. :D

Dnia 10.09.2015 o 15:54, Zekzt napisał:

Skoroś przez szereg postów nie rozumiał to ja w swej misji naprawiania świata raz za
razem ci to tłumaczyłem, jak widać dosyć skutecznie, coś jednak neuronem do komórek się
przecisnęło =)

Ale ja od razu zrozumiałem o co ci chodzi (a przynajmniej założyłem z pewnym prawdopodobieństwem), po prostu twoja odpowiedź nie miała logicznego sensu i wskazywała na niezrozumienie zdania. Jakbym wtedy wiedział jak reagujesz na krytykę i jaki masz stosunek do języka polskiego, pewnie bym to zignorował - jakaż to byłaby strata.
A wmawiać sobie że twój rozmówca jest idiotą możesz sobie do woli - jeśli to cię dowartościowuje, to wyżyj się za wszystkie czasy.

Dnia 10.09.2015 o 15:54, Zekzt napisał:

Koledzy z ekipy natomiast są zbyt nieśmiali, wstydzą się jaśnie majestatu, nic nie poradzę
:)

<podstawówka mode on>Jeśli onieśmielasz kolegów z ekipy (w końcu jaśnie pan na włościach)<podstawówka mode off>, to zawsze mogą uderzyć do mnie na maila - wiem że nie wszyscy sobie z tym radzą, ale mimo wszystko jakąś grupę reprezentacyjną dałoby się skompletować. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2015 o 16:24, Henrar napisał:

To... może ja już sobie pójdę? :D Jaka dyskusja się zrobiła.


Siadaj - jest miejsce przy stole dla wszystkich xD

Dnia 10.09.2015 o 16:24, Henrar napisał:

Ale wciąż jest pewna różnica między używaniem klienta torrent w postaci downloadera danej
gry a zabawy z pobieraniem z Torrentów pirackich ISO.



No ba - tylko nikt tu nie twierdził, od samego początku, że takiej różnicy nie ma =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2015 o 16:31, rob006 napisał:

Wyciągnąłem to w sposób całkiem normalny - pochwaliłeś się jak to uszczypliwości urozmaicają
dyskusję, to cię "uszczypnąłem" czymś co najbardziej rzuca się w oczy w twoich postach,
czyli niechlujność pisowni (przy okazji podnosząc konstruktywność i przydatność dyskusji).


Dalej nie jestem "głodzien", ale czuję się zaszczycony, kontynuuj milordzie.

Dnia 10.09.2015 o 16:31, rob006 napisał:

Twoja reakcja za to zafundowała mi powrót do przeszłości i klimat dyskusji rodem z podstawówki,
gdzie krytyki nie przyjmuje się na klatę, tylko traktuje końską dawką kpin, im bardziej
bez sensu, tym lepszych. Akurat po tobie się tego nie spodziewałem, ale widać urząd robi
swoje. :D


No niestety jest pewien poziom absurdu który przerasta nawet moje możliwości. Zwłaszcza jak się go mantruje, wiecznie tak samo i w kółko.

Dnia 10.09.2015 o 16:31, rob006 napisał:

Jak będziesz wspominał sobie ten wątek w przyszłości, to nie zapomnij skonfrontować swojego
"obśmiewania" z również swoimi postami o bezwartościowości tej dyskusji - efekt jest
naprawdę komiczny. :D


W odniesieniu do tematu tego wątku jak i dyskusji od której ta nasza "szarada" się zaczęła - dalej jest to kompletny spam. Możesz tupać nóżką do znudzenia, nic tego nie zmieni :)
Mógł bym to skasować, pewnie nawet trzeba by to było pokasować gdyby to był jakiś inny większy temat. Natomiast z racji tego, że ten temat miewał w przeszłości takie dyskusje, czasem nawet na parę stron to zostawię te posty tak jak są, no chyba, ze ktoś się znowu na skrzynkę zburzy, ze mu "spamujemy wątek" [na razie się nikt nie zgłosił, to jedziemy dalej =P]

Dnia 10.09.2015 o 16:31, rob006 napisał:

Ale ja od razu zrozumiałem o co ci chodzi (a przynajmniej założyłem z pewnym prawdopodobieństwem),
po prostu twoja odpowiedź nie miała logicznego sensu i wskazywała na niezrozumienie zdania.


No patrz a dla mnie dokładnie tak wyglądało twoje pytanie, ot takie kuriozum :)

Dnia 10.09.2015 o 16:31, rob006 napisał:

Jakbym wtedy wiedział jak reagujesz na krytykę i jaki masz stosunek do języka polskiego,
pewnie bym to zignorował - jakaż to byłaby strata.


Jesteśmy tu na forum tyle lat a ty dalej nie wiesz takich rzeczy? No ugodziłeś mnie teraz w samo serce, aż chyba łzę uronię :)

Dnia 10.09.2015 o 16:31, rob006 napisał:

A wmawiać sobie że twój rozmówca jest idiotą możesz sobie do woli - jeśli to cię dowartościowuje,
to wyżyj się za wszystkie czasy.


Równie mocno co rzucanie nozami w plakat Korwina z samego rana przy porannej kawusi =)

Dnia 10.09.2015 o 16:31, rob006 napisał:

<podstawówka mode on>Jeśli onieśmielasz kolegów z ekipy (w końcu jaśnie pan na
włościach)<podstawówka mode off>, to zawsze mogą uderzyć do mnie na maila - wiem
że nie wszyscy sobie z tym radzą, ale mimo wszystko jakąś grupę reprezentacyjną dałoby
się skompletować. ;]


No tu niestety strasznie spudłowałeś - bo akurat w tym kontekście to ty awansowałeś do statusu tegoż majestatu którego się tak wstydzą :)
Tak więc - "Sorry Winnetou".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po kilku reakcjach userow na degrada/ostrzezenie opisanych jako za spam, widać, ze część ludzi jako spam uznaje (1-)"niechciane reklamowe wiadomości/reflinki", a (2-)"niechciane wiadomości zaburzające ład tematu" nie traktuje jako spam, dlatego się burzą gdy dostają karę za spam, bo go interpetują jako definicje (1-), a nie jako definicje (2-)
Może trzeba po/nauczyć o istnieniu definicji (2-) ? albo pisać "kara za spam* gdzie spam czytaj jako def (2-)" ?
Koniec postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bany za reflinki to nie bany za spam. Bany za reklamy - tak samo.
To jest odrębnie ustalone i jak ktoś robi konto jednorazówkę tylko do wklejenia gdzieś refa, najczęściej w osobnym temacie lub pod newsami jako bezczelna reklama [pozdrawiamy oszołomstwo z g2a które dosłownie brzytwy się chwyta], to dostaje perm bana z automatu.
To tak czysto informacyjnie, żeby było jasne =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o coś takiego, " kolejny post nie będący tematem dyskusji będzie uznany za spam." (jakby mial zapisane posty, gdzie ktos dostal kare za spam i pisze w odpowiedzi, "że, za co?!!, skoro [wg jego definicji] nie napisal spamu " to bym podal)
gdyz dla części ludzi "kolejny post nie będący tematem dyskusji" nie jest spamem, tylko czyms innym np. zbędnym postem i gdy otrzymają karę z opisem "za spam" to się wnerwią, bo dla nich spam to reflinki, a nie "kolejny post nie będący tematem dyskusji".

moze w skrocie zbędny post != spam VS zbędny post = spam
chociaz słowo "zbedny" jest pisany na wyrost, nie oddaje istoty problemu :P bardziej w sensie "niechciany post, źle widziany post ( w sensie lamania jakis zasad)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie już skończyli dyskusję? Dobrze. Więc proszę z łaski swojej wrócić do swoich domów. Wasze grabie i łopatki zostaną wam zwrócone. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2015 o 18:02, Rick napisał:

Wasze grabie i łopatki zostaną wam zwrócone. Dziękuję.

Widzowie nic nie dostaną na pamiątkę? : <

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2015 o 18:09, Kadaj napisał:

Widzowie nic nie dostaną na pamiątkę? : <

Przykro mi, godności osobistej nie zwracamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2015 o 18:09, Kadaj napisał:

> Wasze grabie i łopatki zostaną wam zwrócone. Dziękuję.
Widzowie nic nie dostaną na pamiątkę? : <


Następnym razem pomyślę nad jakimiś nie wiem... Odznakami dram forumowych. Będą wypadały karty, będzie się klikało i będą acziwki wraz z Gram Sale

20150910184444

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się