Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Boję się... TYHE już pozbyła się problemów z przekrwionymi oczami... Teraz się uzależniła od degradowania i czaszek ;)

PS Naprawdę fajny avatar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 02:09, LifaR napisał:

- przyznasz ze ciezko byc Sekretarzem bedac tutaj jedynie od kilku miesiecy :) A ze aktywnosc tez ma znaczenie
- racja, ale to chyba tez powinno byc brane pod uwage, wszak od moderatora na ogol oczekuje
sie, ze wpadnie na forum czesciej niz raz na tydzien :)


Jak działa system naliczania punktów i statusów, to wszyscy wiedzą, a przynajmniej Ci ze starego forum ;) Owszem, aktwność się liczy, ale choć w ograniczonym stopniu, to ów system pozwala wybić się nawet top spamerom (piękne określenie;), nawet pomimo dobrych chęci moderatorów, bo czasem nie ma jak podciągnąć pod odpowiedni paragraf i ciężko to wykryć, a odką zabrakło kNOTa i losowych degradów, to już w ogóle :P
Bycie Sekretarzem czy Przewodniczącym na pewno jest jakims wyznacznikiem, przede wszystkim aktywności na forum, ale to tyle, więc ocen na tej podstawie lepiej nie budować, bo można by się lekko przejechać w niektórych przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy jest jakiś temat, na którym można podawać linki do tematów do zamknięcia? Na forum jest mnóstwo takich tematów, a nie każdy moderator podaje gg. Gdzie to można zgłosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i wciąż sie tam dopisują...
według mnie wszyscy zasługują na -1 do statusu za dopisywanie sie na siłę do wątków, które NA PEWNO zostaną zamknięte.
sam to przerabiałem - a jak dostaną już tego degrada, to będzie wielka burza, że dostali go niesłusznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Spójrz na zegarek, pewnie śpią. Btw, takie rzeczy zgłaszajcie na moderator[at]gram.pl, a nie śmiećcie na forum, eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 13:26, rob006 napisał:

Mam pytanie. Czy jest jakiś temat, na którym można podawać linki do tematów do zamknięcia?
Na forum jest mnóstwo takich tematów, a nie każdy moderator podaje gg. Gdzie to można zgłosić?


Moderatorzy zamykają tylko nowe tematy - nie ma sensu powracać do starych.
Jest duże prawdopodobieństwo, że każdy nowy, niepotrzebny temat zostanie zamknięty tylko cierpliwości ;]

Masz do mordek maila jakby coś było nie tak:

moderator[at]gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 13:26, rob006 napisał:

Mam pytanie. Czy jest jakiś temat, na którym można podawać linki do tematów do zamknięcia?
Na forum jest mnóstwo takich tematów, a nie każdy moderator podaje gg. Gdzie to można zgłosić?


Był kiedys taki temat, ale został zamkniety http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=13109&u=150 Ludzie za dużo w nim spamowali, dawali linki do tematów z grudnia 2005 i podobne, byleby tylko dodać post. Taki temat by się przydał, ale niektórzy po prostu nie mogą się dostować do żadnych reguł, niestety.

*******************

Lamb3rt, Vytrix ===> w tamtym temacie pewnie będzie przeprowadzona akcja "wielkie degradowanie", która już nie raz miał miejsce. Pewnie wiecie o co mi chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 13:33, hunter22 napisał:

Był kiedys taki temat, ale został zamkniety http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=13109&u=150
Ludzie za dużo w nim spamowali, dawali linki do tematów z grudnia 2005 i podobne, byleby tylko
dodać post. Taki temat by się przydał, ale niektórzy po prostu nie mogą się dostować do żadnych
reguł, niestety.


Nie rozumiem dlaczego ten temat został zamknięty. Nic nie napisali dlaczego. A z tym spamem to chyba trochę przesadzają. Przecież jak post ma jakis sens to chyba nie jest spamem.

Dnia 12.11.2006 o 13:33, hunter22 napisał:

Lamb3rt, Vytrix ===> w tamtym temacie pewnie będzie przeprowadzona akcja "wielkie
degradowanie", która już nie raz miał miejsce. Pewnie wiecie o co mi chodzi...


Pewnie tak. I ja będę jej ofiarą. Ale trudno.
Dobrze że nie mam wyższego statusu, bo pewnie bym sie rozpłakał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 13:33, hunter22 napisał:

w tamtym temacie pewnie będzie przeprowadzona akcja "wielkie
degradowanie", która już nie raz miał miejsce. Pewnie wiecie o co mi chodzi...


O tak... Lubię na to patrzeć ;) Tylko szkoda, że rzadko kiedy spamerzy się czegoś uczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 13:54, rob006 napisał:

Nie rozumiem dlaczego ten temat został zamknięty. Nic nie napisali dlaczego. A z tym spamem
to chyba trochę przesadzają.


Spam trzeba tępić, a nie przymykac na niego oko. Gdy nikt nie walczył ze spamem na tym forum, to panowałby tu chaos, wielki chaos.

Dnia 12.11.2006 o 13:54, rob006 napisał:

Przecież jak post ma jakis sens to chyba nie jest spamem.


No tak, a gdy post nie ma sensu to jest spamem :)

Dnia 12.11.2006 o 13:54, rob006 napisał:

Pewnie tak. I ja będę jej ofiarą. Ale trudno.
Dobrze że nie mam wyższego statusu, bo pewnie bym sie rozpłakał;)


Trzeba było pomyslec o konsekwencjach przed dopisaniem sie do tamtego wątku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może mordki czekają, aż dopisze się tam wystarczająca liczba osób? :P Wtedy dadzą wielki, przypięty post z degradami i cały temat przykleją na górę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 14:00, Lamb3rt napisał:

O tak... Lubię na to patrzeć ;) Tylko szkoda, że rzadko kiedy spamerzy się czegoś uczą...


Zacytuje siebie "Każdy spamer kiedyś przechodzi na emeryturę, niektórzy na stałe, niektórzy na jakiś czas..." kiedyś to napisałem w innym temacie, ale to zdanie pasuje do twoich słow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 13:33, hunter22 napisał:

Lamb3rt, Vytrix ===> w tamtym temacie pewnie będzie przeprowadzona akcja "wielkie
degradowanie", która już nie raz miał miejsce. Pewnie wiecie o co mi chodzi...


I zdażyło się tak jak myślałem, tym razem walgierz przeprowadził akcję. Trochę późno, pewnie modkowie chcieli nałapać jak najwięcej "ofiar" (czyt spamerów) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się