Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2006 o 20:13, Vilmar napisał:

Tzn. napiszesz, bo uważasz degrad za niesłuszny, czy żeby przyznać się do winy? W obu przypadkach
- chce Ci się?


Napisze mail''a, zeby odwolac sie od decyzji walgierza. Do winy przyznaje sie oczywiscie, bo rzeczywiscie nie powinienem dopisywac sie do tamtego watku. Uwazam jednak degrad za zbyt surowa kare. I tak, chce mi sie, bo dlugo pracowalem na tamtego delegata i majac go znow w statusie czulbym sie znacznie lepiej. :] Poza tym warto sprowbowac, zeby moc pwoeidziec, ze robilem wszystko. A co, jesli sie uda? Nie bedzie warto napisac tych kilku zdan? Inaczej nigdy sie nei dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 13:24, Lamb3rt napisał:

https://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=14476&u=15 - co o tym myśleć? Najpierw spadłem z krzesła
ze śmiechu, a potem... potem zrobiło mi się żal tych robotników....

Ja nie spadłem z krzesła, tylko ogromnie się zdziwiłem. Bo jak kliknąłem na link, to IE uprzejmie powiadomił mnie, że za chwilę zobaczę stronę w bezpiecznym połączeniu a informacje nie będą widoczne dla nikogo... I faktycznie widziałem kłódkę, nie tę moderatorską, tylko na połączeniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowanemu pewnie już nie chce się za bardzo odpowiadać po raz setny na to samo pytanie, więc bądźcie dla niego tak mili i sami znajdźcie odpowiedź ;)

[TIP: wpiszcie "Piotrek K." w wyszukiwarce tego tematu] ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 00:05, Lucas the Great napisał:

Żal mi klubu wszystkowidzących...


Mail moderator[at]gram.pl zawwsze stoi otworem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 02:09, Volvox napisał:

Mail moderator[at]gram.pl zawwsze stoi otworem ;)

Poniekąd masz rację, zakręcony jestem od nadmiaru roboty, już nie ten wiek, nie ta kondycja, by zachowywać pełen multitasking intelektualny w warunkach kilkudziesięciogodzinnej pracy non-stop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2006 o 02:26, Lucas the Great napisał:

Poniekąd masz rację, zakręcony jestem od nadmiaru roboty, j/..../ kilkudziesięciogodzinnej pracy non-stop
:)

A od dawna jesteś żonaty? Jest to jedyny znany mi powód, dlaczego mężczyzna pracuje więcej niż chce lub może. Jak wiadomo ze zmęczenia padają tylko mężczyźni żonaci i osły.
Żeby nie było niedomówień, ja jestem żonaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 20:04, Pepper Ronie napisał:

Moderatorzy są naprawdę OK!!! Nie tolerują piractwa i są uprzejmi.


jak się im nie podpadnie to tacy są ;-) (te drugie rzecz jasna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 13:21, AgayKhan napisał:

/.../Jak wiadomo ze zmęczenia padają tylko mężczyźni żonaci i osły. /.../

Konia też można zajeździć aż padnie...
Żeby niedomówień nie było, przed bitwą pod ...(?)... dwa konie padły, co Sienkiewicz opisał... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 23:48, sony ericsson napisał:

A czy moderatorzy są mianowani na pewien okres czasu? I czy jest to stały skład?


Jest to stały "układ" chyba, że zadecydują sami inaczej (np. kiedy już nie będą mieć czasu to gram.pl ich chyba wypuści - nie ma nic na siłę ;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 23:53, Markus89 napisał:

> A czy moderatorzy są mianowani na pewien okres czasu? I czy jest to stały skład?

Jest to stały "układ" chyba, że zadecydują sami inaczej (np. kiedy już nie będą mieć czasu
to gram.pl ich chyba wypuści - nie ma nic na siłę ;])

Dzieki za odpowiedz XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 23:48, sony ericsson napisał:

A czy moderatorzy są mianowani na pewien okres czasu? I czy jest to stały skład?


Modki nie są mianowani na jakiś konkretny okres, ale skład sie zmienia. Decyzje podejmuje tutaj cdp i może komuś podziękować za współpracę, albo dobrac nowych moderatorów z forum. Obie sytuacje już miały miejsce niejednokrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się