Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 19.02.2007 o 21:09, Budo napisał:

> TO W JAKIM TEMACIE MAM SIĘ O TO PYTAĆ?????????????

Przodownik nie wie, że jest temat o rangach...? Nie załamuj mnie...


Wiem że jest, ale to było pytanie zwrócone prosto do Moderatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 21:21, Sonic1575 napisał:

Wiem że jest, ale to było pytanie zwrócone prosto do Moderatorów.


A po co?? Przecież moderatorzy nie wiedzą kiedy awansujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 21:21, Sonic1575 napisał:

Wiem że jest, ale to było pytanie zwrócone prosto do Moderatorów.

Moderatorzy nie udzielają takich informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 21:21, Sonic1575 napisał:

Wiem że jest, ale to było pytanie zwrócone prosto do Moderatorów.

Modków obowiązuje tajemnica i nie mogą zdradzac niczego co jest poufne (w tym ilości punktów do awansu, sposobu ich naliczania itp itd). Nie masz się po co pytac bo i tak ci nie odpowiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 21:29, Bafi Magii napisał:

ja bym walil prosto "Gadać ile punktów do awansu , eee ale nie bij mocno :) "

Nie martw się, ONI nie będą bic, po prostu pokroją cię na małe plasterki i po odpowiednim zakonserwowaniu zawieszą jako żaluzje w siedzibie CDP ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 21:29, Bafi Magii napisał:

ja bym walil prosto "Gadać ile punktów do awansu , eee ale nie bij mocno :) "


Mógłbyś usłyszeć: "w tej chwili zaczynasz od zera ;->" ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie dlaczego szanuje się moderatorów?bo oni muszą pszeszukiwać forum i patrzeć czy czasem ktoś nie złamał regulaminu.albo jak trafi się się jakiś głąb co o pierwszej w nocy narobi pełno bez sensownych lub jurz istniejących tematów to muszą zawalać całą noc żeby robić to do czego zostali wybrani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 19:22, czarek.k napisał:

wiecie dlaczego szanuje się moderatorów?bo oni muszą pszeszukiwać forum i patrzeć czy czasem
ktoś nie złamał regulaminu.albo jak trafi się się jakiś głąb co o pierwszej w nocy narobi pełno
bez sensownych lub jurz istniejących tematów to muszą zawalać całą noc żeby robić to do czego
zostali wybrani.


Jakże piękna i wyczerpująca była Twoja wypowiedź Drogi Czarku. :P Logicznym jest, że bycie moderatorem, to ciężka praca i naprawdę wielki obowiązek, ale prawda jest taka, że forumowicze szanują moderację, bo to "grupa trzymająca władzę". ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 19:39, Cossack777 napisał:

ale prawda jest taka, że forumowicze szanują moderację, bo to "grupa trzymająca władzę". ;]

No jeśli tak jest rzeczywiście, to nic miłego... szanują bo muszą.

--> czarek.k
Z tym zawalaniem nocy to jest niezupełnie tak :)
Mamy dziwne pory funkcjonowania i czasem zdarza się , że któryś z moderatorów je obiad o 22 (nicku przez przyzwoitość nie wspomnę ;>), a jeszcze inny prowadzi nocny tryb życia (tych jest akurat więcej niż jeden).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 22:14, walgierz napisał:

Mamy dziwne pory funkcjonowania i czasem zdarza się , że któryś z moderatorów je obiad o 22
(nicku przez przyzwoitość nie wspomnę ;>)


rotfl, akurat obiadek kończę :DDD
/to wygrało :PP/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 22:14, walgierz napisał:

No jeśli tak jest rzeczywiście, to nic miłego... szanują bo muszą.

Stosunek do moderatorów, to IMHO bardzo indywidualna sprawa. Ja np. większość z Was traktuję jak zwykłych użytkowników forum (tyle tylko, że lepiej znanych :)
Wiem o czym z każdym mogę porozmawiać (z Tobą np. o piłce nożnej i o historii) i gdzie tzn. w jakim wątku kogo mogę spotkać. A szanuję na tyle, na ile szanuję każdego, który się na czymś zna i robi dobrze swoje.
Władza jakoś nie robi na mnie wrażenia, więc jeśli w tej mierze Cię rozczarowałem, to mi przykro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 22:54, A-cis napisał:

Władza jakoś nie robi na mnie wrażenia, więc jeśli w tej mierze Cię rozczarowałem, to mi przykro :-)

Chodziło mi o coś zupełnie przeciwnego. Smutne byłoby gdyby ktoś szanował mnie z musu, uważajać, że tak naprawdę jestem palantem i nie mówił tylko dlatego, że mam czerwony napis pod nickiem. :)

--> Budo
Sam się wsypałeś, ja personalnie nie oskarżałem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 22:14, walgierz napisał:

> ale prawda jest taka, że forumowicze szanują moderację, bo to "grupa trzymająca władzę".
;]
No jeśli tak jest rzeczywiście, to nic miłego... szanują bo muszą.

Wiesz - z reguły jest tak, że nowy forumowicz czuje respekt względem moderatora, bo wie, że jest to ktoś "ponad nim". Dopiero kiedy pozna się bliżej daną osobę, to można wyrobić o niej swoje zdanie. Akurat ja miałem przyjemność porozmawiać sobie z Tobą kilka razy czy to na gramie, czy przez komunikator. Jestem na forum od blisko 250 dni i w tym czasie wyrobiłem już sobie zdanie o tutejszej moderacji (łącznie z nową grupą, bo znam ich jeszcze z czasów, kiedy byli zwykłymi userami). Szanuję moderatorów, bo wiem, że naprawdę dobrze wywiązują się ze swych obowiązków i mają dystans do tego co robą, a to się chwali. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się