Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 26.05.2007 o 20:51, rob006 napisał:

> /.../ Byłbyś tak miły i mi to wytłumaczył, bo chyba nie nadążam?

A po co? Przecież i tak się doczepisz do mojej odpowiedzi.

Dnia 26.05.2007 o 20:51, rob006 napisał:

Gdyby wszyscy siedzieli cicho i przestali się czepiać, świat zacząłby się cofać. Już się cofa...

To Twoje zdanie. Ja zaś sądzę, że idzie wolno do przodu. Wolno, bo za mało osób ciągnie, a za wiele sie czepia.

Dnia 26.05.2007 o 20:51, rob006 napisał:

/.../ Nie powiesz mi, ze nie wiesz, że KrzysztofMarek
jest starszy od ciebie. :) /.../

Prawdopodobnie. Widzisz, ja wiem, ile ja mam lat, ale nie sprawdzałem ile ma Wojman. Zresztą, od Wojmana prawdopodobnie starszy był kNOT no i co z tego? To Tobie chodzi o wytłumaczenie, że moderatorzy nie czepiają się mnie, bo jestem starszy a ciebie czepiają się bo jesteś młody. A ja widzę, że to Ty się czepiasz.

Dnia 26.05.2007 o 20:51, rob006 napisał:

/.../
Tylko, że te zasady nie są jasno napisane. /.../

Jak dla kogo. Jeśli dla większości są wystarczająco jasne to o czym to świadczy?

Dnia 26.05.2007 o 20:51, rob006 napisał:

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam :)

Ja również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 15:54, Piotrek K. napisał:

Dodalbym jeszcze ilosc pieniedzy wreczonej jako lapowka... A kurde! Znow to zrobilem ;(. Teraz
to mnie zabija czerwoni ;P


Nie no Piotrek musiales im powiedziec? Teraz juz wszyscy wiedza czemu nigdy nie dostales degrada(*), wydalo sie. ;)

A skoro juz sie wydalo to sie przyznam bez bicia: codziennie dostaje co najmniej kilkaset kopert do wyciagniecia. Niestety w zadnej nie znalazlem gotowki. :( No co pracuje w archiwum wydzialu dowodw osobistych w UM Szczecin i tam z kopertami mam do czynienia przez 8 godzin dziennie.

(*)nie mowie to o pewnej wiadomej rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 20:51, rob006 napisał:

Nie powiesz mi, ze nie wiesz, że KrzysztofMarek
jest starszy od ciebie. :)


Nigdy mnie to specjalnie nie interesowalo czy KrzystofMarek jest starszy ode mnie czy nie. I mowiac szczerze niespecjalnie mnie to interesuje. Wiem natomiast, ze niejeden raz nie zgadzalem sie z jego opinia. Jednak fakt, ze nie zgadzam sie z opinia nie jest podstawa do tego, zebym dal mu degrada. Bo co innego jest przedstawienie opini w sposob rzeczowy, tak jak to robi wlasnie KrzysztofMarek, a co innego jest napisac, ze jestem zlamanym meskim narzadem pluciowym jak mnie czasem uzytkownicy nazwyaja w przyslanych mailach. Jestesmy na forum dyskusyjnym. Jak sama nazwa wskazuje tu sie dyskutuje niezaleznie od tego jaki ma sie poglad na dany temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaaaaa napewno, zalazła komuś za skórę i trzeba ją było po cichu zlikwidowac. Przyznac się, kto to zrobił !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 20:51, rob006 napisał:

Zagadka: Czemu sarkazm jest uniwersalną odpowiedzią?
Bo pomimo braku argumentów, wyszydza. :]


Łeee, co to za zagadka jak podana jest odpowiedź ;(
I to nie był sarkazm, tylko żart. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 21:35, KrzysztofMarek napisał:

A po co? Przecież i tak się doczepisz do mojej odpowiedzi.

Skąd takie założenie? Przecież do dobrej odpowiedzi nie można się doczepić :). I może gdybyś chociaż spróbował, przestałbym się czepiać? Nie sądzisz że warto? Może zacznę wtedy ciągnąć. :)

Dnia 26.05.2007 o 21:35, KrzysztofMarek napisał:

To Twoje zdanie. Ja zaś sądzę, że idzie wolno do przodu. Wolno, bo za mało osób ciągnie, a za wiele sie czepia.

A nie sądzisz, że idzie w złym kierunku?

Dnia 26.05.2007 o 21:35, KrzysztofMarek napisał:

Prawdopodobnie. Widzisz, ja wiem, ile ja mam lat, ale nie sprawdzałem ile ma Wojman. Zresztą,
od Wojmana prawdopodobnie starszy był kNOT no i co z tego? To Tobie chodzi o wytłumaczenie,
że moderatorzy nie czepiają się mnie, bo jestem starszy a ciebie czepiają się bo jesteś młody.
A ja widzę, że to Ty się czepiasz.

Ech, ja chyba naprawdę zbyt pokrętnie piszę. :/ Po pierwsze nie chodzi mi tylko o wiek, ale o staż na forum. Inaczej patrzy się na osobę, którą się dobrze zna, powiedzmy - sprawdzoną, a inaczej na kogoś zupełnie nowego, o którym nic nie wiemy i może być potencjalnym spamerem. Po drugie, umknęło gdzieś stwierdzenie, że to tylko moja teoria i nikomu nic nie zarzucam.
BTW: I tak czuję się za stary :P

Dnia 26.05.2007 o 21:35, KrzysztofMarek napisał:

> Tylko, że te zasady nie są jasno napisane. /.../
Jak dla kogo. Jeśli dla większości są wystarczająco jasne to o czym to świadczy?

Zdaje się, ze spora cześć gramowiczów ma na swoim koncie degrady/ostrzeżenia, często wynikające ze swojej niewiedzy, więc nie tylko dla mnie nie są one jasne. Nie każdy "był" na tym forum jeszcze przed jego powstaniem i nie każdy wie tyle co ty. A społeczność ze starego forum przestaje być już większością.

@Wojman
Tylko że trzeba jeszcze rozmawiać na temat, a czasami trudno uchwycić tą granicę pomiędzy lekkim odbiegnięciem od tematu, a offtopem. Niestety privów na forum nie mamy i niektórzy sądzą, że powinno być więcej luzu, inni że nie.

@walgierz

Dnia 26.05.2007 o 21:35, KrzysztofMarek napisał:

Łeee, co to za zagadka jak podana jest odpowiedź ;(

Chciałbyś, aby temat nazywał się "MODERATORZY: jacy są naprawdę? - quiz"? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 22:40, Budo napisał:

> Chciałbyś, aby temat nazywał się "MODERATORZY: jacy są naprawdę? - quiz"? ;)
Lol taki temat to by było coś... ale lepiej nie zakładaj ;]

Czemu? Byłbym sławny! :D

Dnia 26.05.2007 o 22:40, Budo napisał:

Chociaż już jeden quiz byl, ale jakoś sie nie przyjął ;]
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=21368&u=4

Może z powodu kłódki? Nie... to musi być coś innego.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 22:40, Budo napisał:

Chociaż już jeden quiz byl, ale jakoś sie nie przyjął ;]


Ech, a ja nawet nie zdążyłem zagłosować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 02:23, walgierz napisał:

> Chociaż już jeden quiz byl, ale jakoś sie nie przyjął ;]

Ech, a ja nawet nie zdążyłem zagłosować...


Zawsze możesz sobie temat otworzyć :P oddać głos po czym na powrót temat zamknąć :) więc nie narzekaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 11:12, Mistic napisał:

W Internecie dostępne jest już demo nowego Tomb Raidera...


Tak tez pomyslalem. Dlatego nie bylo ani ostrzezenia, ani degrada.

Dnia 27.05.2007 o 11:12, Mistic napisał:

PS. To "z kad" było celowe? :]


Ech... Ja wiem, tyle razy mi juz na to zwracaliscie uwage. A ja wciaz pisze z bledem. ;,-( To efekt tego, ze w podstawowce mialem kiepska polonistke i bardzo czesto musialem przepisywac wyrazy blednie przez nia podane. No i tak jakos pisownia weszla mi w krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się z wami podzielić moimi odczuciami na temat forum :P
Otóż ostatnimi czasy moderatorzy znacznie się poprawili i stopniowo zaczęli zamykać wszystkie historyjki, zostawiając tylko jedną, ale ta pewnie też za niedługo zostanie zamknięta ;)
Jeszcze chciałbym wam zwrócić uwagę na quizy:
Jestem za quizami, które mają jakikolwiek sens i mają bardzo ogólny temat...Reszta jest niepotrzebna :P
Więc np. gdy jest quiz Gothic oraz Gothic2 i Gothic 3 to nie lepiej zamienić w jeden dla wszystkich części? A w ogóle co do quizów o grach jestem przeciw...Popieram te o różnych uniwersach, sporcie, historii itp. ;) (np. Star Wars, Harry Potter, Władca Pierścieni itp. ;)
Pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 11:35, Wojman napisał:

Ech... Ja wiem, tyle razy mi juz na to zwracaliscie uwage. A ja wciaz pisze z bledem. ;,-(
To efekt tego, ze w podstawowce mialem kiepska polonistke i bardzo czesto musialem przepisywac
wyrazy blednie przez nia podane. No i tak jakos pisownia weszla mi w krew.


Wnioskuję, że mało książek czytałeś, po tym sam byś sobie ortografię wyrobił :P

I 2 pytania:
- czy jeśli jakaś osoba z forum pisze mi z zapytaniem o piractwo to mogę dać archiwum tej rozmowy na formularz? Chyba wzbudziłoby to czujność na takiego osobnika ;)
- mam podejrzenie, że jeden forumowicz posiada 2 konta. Takie podejrzenia z podanymi argmentami czemu tak sądzę można zgłosić na formularz i zostaną one rozpatrzone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 15:27, tykus napisał:

I 2 pytania:
- czy jeśli jakaś osoba z forum pisze mi z zapytaniem o piractwo to mogę dać archiwum tej rozmowy na formularz? Chyba wzbudziłoby to czujność na takiego osobnika ;)

Jesteśmy moderatorami gram.pl, a co za tym idzie pilnujemy przestrzegania regulaminu panującego na nim. Ściganie piractwa i jego przejawów poza forum/ircem/gramsajtami/kolektywem, to już nie nasza działka.

Dnia 29.05.2007 o 15:27, tykus napisał:

- mam podejrzenie, że jeden forumowicz posiada 2 konta. Takie podejrzenia z podanymi argmentami czemu tak sądzę można zgłosić na formularz i zostaną one rozpatrzone?

Taka informacja może być przydatna i na pewno nie będzie niemile widziana. Nie spodziewaj się jednak radykalnej reakcji, chyba, że na jednym z tych kont użytkownik rozrabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 15:27, tykus napisał:

> /.../> - mam podejrzenie, że jeden forumowicz posiada 2 konta. Takie podejrzenia z podanymi argmentami
czemu tak sądzę można zgłosić na formularz i zostaną one rozpatrzone?

Uprzejmie donoszę, że też mam dwa konta. Jednego nie używam, a było mi potrzebne, żeby w początkach istnienia forum wejść na forum, bo na normalne nie mogłem się zalogować. Na drugim koncie wszedłem bez problemu, uzyskałem poradę i od tego czasu konto jest nieaktywne. Może kiedyś je wykorzystam, jak będę chciał zdobyć nowy własny tytuł...
Podobno, jak ktoś trzy razy zdobędzie własny tytuł, to ma go już na własność? ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 15:33, walgierz napisał:

Jesteśmy moderatorami gram.pl, a co za tym idzie pilnujemy przestrzegania regulaminu panującego
na nim. Ściganie piractwa i jego przejawów poza forum/ircem/gramsajtami/kolektywem, to już
nie nasza działka.

Tak, ale wtedy możnaby zwrócić na takiego usera uwagę, nieprawdaż? Zresztą, nevermind :)

Dnia 29.05.2007 o 15:33, walgierz napisał:

Taka informacja może być przydatna i na pewno nie będzie niemile widziana. Nie spodziewaj się
jednak radykalnej reakcji, chyba, że na jednym z tych kont użytkownik rozrabia.

No, póki co nie rozrabia, ale 100% pewności, że user ma 2 konta to nie mam (ale postaram się sprawdzić we własnym zakresie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 15:40, KrzysztofMarek napisał:

Podobno, jak ktoś trzy razy zdobędzie własny tytuł, to ma go już na własność? ;-D


To nieprawda. Za to uzyskujesz dostęp do dodatków kolekcjonerskich - minimoderatora (kto gra w GW wie o co chodzi), super własny tytuł i unikalny skin forum (żółty w różowe ciapki).
^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 15:40, KrzysztofMarek napisał:

Podobno, jak ktoś trzy razy zdobędzie własny tytuł, to ma go już na własność? ;-D

-> Podobno tak, choc takze podobno przy tym zdaniu znajduje sie jakas gwiazdka, a w odnosniku napisanym czcionko o wielkosci 0,5 jest wytlumaczenie gwiazdki: "Wlasny Tytul musi zostac zdobyty trzykrotnie na jednym forum, a przyznany na wlasnosc zostaje na forum, na ktorym zostal zdobyty trzykrotnie". Zawsze musi byc jakis haczyk ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 15:27, tykus napisał:

Wnioskuję, że mało książek czytałeś, po tym sam byś sobie ortografię wyrobił :P


Z tymi ksiazkami to tez jest malo przyjemna historia. Owszem czytac lubie, ale mam w gronie rodzinnym kilku fanatykow religijnych. Po prostu koszmar jak sie ciagle sluchalo, ze taki to a siaki autor to zyd/mason/antypolak/antychryst etc. Natomiast ksiazki tych fanatykow jakos mnie nie interesowaly, bo bzdury powipisywane takie, ze glowa boli. W kazdym razie czytac lubie i w swojej kolekcji ksiazek mam sporo takich, ktore fanatycy by z pewnoscia spalili odprawiajac przy okazji egzorcyzmy. Dla przykladu - szesc tomow przygod Harry`ego Pottera. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się