Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Widzę, że dawno Cię chyba na forum nie było skoro dopiero teraz zauważyłeś, że TYHE zrezygnowała.
Regulamin się jednak nie zmienił, obrażanie innych użytkowników dalej jest karane.

cinus''

Gdzie Twój pies?;-D coś tu jest nie tak na GSie same koty i świnie i co to w ogóle jest na Twoim avku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 11:15, sodolis napisał:

Regulamin się jednak nie zmienił, obrażanie innych użytkowników dalej jest karane.

A po co mi to piszesz o regulaminie tak jak bym nie wiedział gdzie się znajduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 11:16, TetraGramaton napisał:

> Regulamin się jednak nie zmienił, obrażanie innych użytkowników dalej jest karane.
A po co mi to piszesz o regulaminie tak jak bym nie wiedział gdzie się znajduje.

Nie chcę się wdawać w niepotrzebną dyskusję ale uważam, że Twoje uwagi były obraźliwe.
Pewnie wszyscy na forum wiedzą, gdzie jest regulamin ale nie wszyscy go przestrzegają.

EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale nie warto.
Zmiana konta nie zmienia człowieka, jak się chamem było, to się chamem jest i pod inną ksywką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W życiu irytuje mnie, chamstwo i ludzka głupota ( niestety obie nie mają granic ) Jeśli nie można ich zwalczyć, trzeba piętnować albo przynajmniej zareagować, bo kiedyś może się okazać, że stanie się normą.

Dnia 07.09.2007 o 11:32, TYHE napisał:

ale nie warto.

warto;-) i to nie dlatego, że byłaś moderatorem czy, że jesteś kobietą, po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obraźliwe bo napisałem fakt ? Weź się zastanów.
Olamagato
Ty też upadniesz jak ona. Prędzej czy później tak samo szukasz jak ona no cóż tak jak pisałem kilka miesięcy temu
że jej koniec jest bliski... I po co to wszystko ?Wiesz, że jestem nad wami górą bo przewiduję a wy jesteście w ciemnicy. Będziesz znowu robił pokazy ? Ja stwierdzam zawsze fakty i haka macie tylko bo chcecie go znaleźć :PP

sodolis

Chłopie malutki jesteś zakłamany...Liusie... lizusieeeeeee !!!!

Dnia 07.09.2007 o 11:21, sodolis napisał:

warto;-)

Warto będzie jak przestaniesz bronić... w sumie bronić to można ale nie takich pismaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 12:18, TetraGramaton napisał:

jak pisałem
kilka miesięcy temu
że jej koniec jest bliski... I po co to wszystko ?Wiesz, że jestem nad wami górą bo przewiduję
a wy jesteście w ciemnicy.


Mam pytanie : Czy ty nie jesteś przypadkiem "architektem" ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. O co Ci właściwie chodzi?
Masz jakiś osobisty uraz do TYHE/moderatorów/całego forum (niepotrzebne skreślić)?
Czy też po prostu jesteś anarchistą dla zasady i z przekonania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 12:18, TetraGramaton napisał:

Chłopie malutki jesteś zakłamany...Liusie... lizusieeeeeee !!!!
> warto;-)
Warto będzie jak przestaniesz bronić... w sumie bronić to można ale nie takich pismaków.


Olamagato już zwrócił Ci uwagę, ale Ty dalej ciągniesz wypowiedzi w takim tonie.

Skoro wiesz gdzie regulamin, ale przestrzegać go nie chcesz, to kolejne -1.
A jeśli nie masz ochoty już się tu wypowiadać, a masz zamiar ciągnąć aż do BANa, to może zwyczajnie się wyloguj lub skasuj cookie, wpisz adres forum na listę blokowanych i po sprawie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.09.2007 o 12:18, TetraGramaton napisał:

sodolis
Chłopie malutki jesteś zakłamany...Liusie... lizusieeeeeee !!!!


Hmm... nie rozumiem jednej rzeczy, a nawet dwóch.
Dlaczego nazywasz sodolisa lizusem?
dlatego, że sprzeciwia sie obrażaniu przez Ciebie TYHE?
Przecież to jest powinność każdego normalnego człowieka, aby sprzeciwiać się...hmm..takim zachowaniom.
Szczególnie do kobiety.

Po drugie:
Co masz do TYHE? Jak coś masz, to powiedz, gdyż taki problem można zawsze rozwiązać.
Choć nie rozumiem co można do niej mieć. Mi osobiście kiedyś dała degrada, i jestem jej wdzięczny za to, bo gdyby nie to dalej byłbym jakimś czubkiem na forum. TYHE jest powszechnie lubianą userką, a wcześniej i Moderatorką.
Więc skoro piszesz w tym temacie, to powiedz co ci na sercu leży, gdyż to pewnie zlikwiduje problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 12:46, cedricek napisał:

Więc skoro piszesz w tym temacie, to powiedz co ci na sercu leży, gdyż to pewnie zlikwiduje
problem.


Ja nie jestem przekonany czy chciałbym przeczytać wypowiedź w takim stylu jak te wyżej.
No chyba, że TG wypije kubeczek Melissy i weźmie 10 głębkich wdechów.
Rozumiem krytykę, ale ta musi mieć podstawy i być konstruktywna. Musi też być na poziomie.
Nawrzucać zawsze łatwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.09.2007 o 12:49, RobeN napisał:

Ja nie jestem przekonany czy chciałbym przeczytać wypowiedź w takim stylu jak te wyżej.
No chyba, że TG wypije kubeczek Melissy i weźmie 10 głębkich wdechów.
Rozumiem krytykę, ale ta musi mieć podstawy i być konstruktywna. Musi też być na poziomie.
Nawrzucać zawsze łatwo...


No tak.
Ja po prostu chciałbym się dowiedzieć co TG ma do TYHE.
Nie żeby nawrzucał, lecz normalnie pogadał.
W swoim życiu nauczyłem się już, że taki sposób likwiduje większość problemów między ludzkich. Spokojna rozmowa.
Z kolei nie wiem jak można sie cieszyć, że TYHE nie jest już Moderatorem. Ja sam się smuciłem jak odeszła, gdyż jako kobieta wprowadzała do tego grona nutkę świeżości, i... no tego czegoś, co mają kobiety :P
Hmm.. może łagodność? chociaż nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.09.2007 o 12:46, cedricek napisał:

TYHE jest powszechnie lubianą
userką, a wcześniej i Moderatorką.

Eee, chyba każdy moderator (czy też ex-moderator [czy też pracownik CDP]) jest "powszechnie lubianym userem/userką". Jakoś tak się przyjęło w internetowych społecznościach, że wszystkie wyższe instancje są powszechnie lubiane.

Dnia 07.09.2007 o 12:46, cedricek napisał:

Z kolei nie wiem jak można sie cieszyć, że TYHE nie jest już Moderatorem.

Zapewne bardzo łatwo. Nie znam akurat szczegółów w tej sprawie, ale ja też do pewnego moderatora (oczywiście nie chodzi o TYHE) nie pałam sympatią...

Dnia 07.09.2007 o 12:46, cedricek napisał:

Ja sam się smuciłem jak odeszła, gdyż jako kobieta wprowadzała do tego grona nutkę świeżości, i... no tego czegoś, co mają kobiety :P

Fakt, kobieta w gronie moderatorskim, szczególnie na forum o grach to całkiem interesująca i oryginalna sprawa. Ja tam za TYHE jakoś nie tęsknie, pewnie dlatego, że w ogóle (albo prawie w ogóle) nie miałem z nią styczności.

Dnia 07.09.2007 o 12:46, cedricek napisał:

Hmm.. może łagodność? chociaż nie...

LoL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.09.2007 o 16:21, Luke Shadow napisał:

Eee, chyba każdy moderator (czy też ex-moderator [czy też pracownik CDP]) jest "powszechnie
lubianym userem/userką". Jakoś tak się przyjęło w internetowych społecznościach, że wszystkie
wyższe instancje są powszechnie lubiane.


Oczywiście. A jednak TYHE jako Moderator odznaczała sie tym, że była szczegulnie lubiana. Zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że dla niektórych osób była na równi z Sol.:D

Dnia 07.09.2007 o 16:21, Luke Shadow napisał:

Zapewne bardzo łatwo. Nie znam akurat szczegółów w tej sprawie, ale ja też do pewnego moderatora
(oczywiście nie chodzi o TYHE) nie pałam sympatią...


No tak. ale mówimy tutaj o jednym przydatku TYHE. a TYHE.. cóż nie można jej NIE lubić :P

Dnia 07.09.2007 o 16:21, Luke Shadow napisał:

Fakt, kobieta w gronie moderatorskim, szczególnie na forum o grach to całkiem interesująca
i oryginalna sprawa. Ja tam za TYHE jakoś nie tęsknie, pewnie dlatego, że w ogóle (albo prawie
w ogóle) nie miałem z nią styczności.


Toś człowieku mało widział :P Ja ( jak już powiedziałem) miałem s TYHE styczność, jak tom jeszcze smarkaczem był...( czytaj: w pierwszych dniach Gram.pl). :P

Dnia 07.09.2007 o 16:21, Luke Shadow napisał:

LoL.

Bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 16:21, Luke Shadow napisał:

Eee, chyba każdy moderator (czy też ex-moderator [czy też pracownik CDP]) jest "powszechnie
lubianym userem/userką". Jakoś tak się przyjęło w internetowych społecznościach, że wszystkie
wyższe instancje są powszechnie lubiane.


Powiedz to uzytkownikom, ktorzy po degradzie zakladaja tematy typu "Wojman to złamany... wiadomo co". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 17:26, Wojman napisał:

Powiedz to uzytkownikom, ktorzy po degradzie zakladaja tematy typu "Wojman to złamany... wiadomo
co". ;)


Ejjj ale z drugiej strony mieć wlasny fanklub.. Czad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 16:21, Luke Shadow napisał:

Eee, chyba każdy moderator (czy też ex-moderator [czy też pracownik CDP]) jest "powszechnie lubianym userem/userką". Jakoś tak się przyjęło w internetowych społecznościach, że wszystkie wyższe instancje są powszechnie lubiane.


A nieprawda. Mnie wszyscy lubią. Jestem jak kremówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się