Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2007 o 12:04, Wodzasty napisał:

Chodziło mi o mój udział na forum... Nie był on niestety taki jak planowałem, niemniej w mojej
własnej obrzydliwie subiektywnej i egoistycznej ocenie nie wypadłem najgorzej...:)))


Ja uważam, że każdy moderator rzetelnie wykonuje tutaj swoją pracę. Blokują kogo trzeba, zamykają te tematy, które trzeba, banują tych co trzeba. Niemniej jednak najbardziej zauważam moderatorską pracę Buda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 11:21, Wodzasty napisał:

Na naszej moderatorskiej stronie figuruję jako berserker...:) Komu się naraziłem?


To tylko życzenia na nowy rok. Po prostu forumowicze życzą sobie abyś zbanował conajmniej połowę z nich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 11:21, Wodzasty napisał:

Na naszej moderatorskiej stronie figuruję jako berserker...:) Komu się naraziłem?


Pewnie dlatego, że masz taki agresywny avatar ;)
Ja tam nie zaglądam na stronę ze statami i dobrze z mi z tym. Tytuły nabijam tylko w GW ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 13:03, Dux napisał:

To tylko życzenia na nowy rok. Po prostu forumowicze życzą sobie abyś zbanował conajmniej połowę
z nich:D

A podcinaj dalej gałąź na której siedzisz :D

@@@walgierz

Dnia 21.12.2007 o 13:03, Dux napisał:

Ja tam nie zaglądam na stronę ze statami i dobrze z mi z tym.

Nie udawaj nie udawaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 16:47, mała16 napisał:

A podcinaj dalej gałąź na której siedzisz :D


A co mi tam. Niektórzy siedzą jeszcze wyżej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 16:22, walgierz napisał:

Tytuły nabijam tylko w GW ;]

Zgodzę się, dużo osób nabija posty dla wyższego statusu, a najlepiej wypowiadać się tam gdzie się lubi, tak jak np. walgierz - lubi grę GW i wypowiada się tam często, a awans kwitnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 16:56, Lak5 napisał:

Zgodzę się, dużo osób nabija posty dla wyższego statusu, a najlepiej wypowiadać się tam gdzie się lubi, tak jak np. walgierz - lubi grę GW i wypowiada się tam często, a awans kwitnie.


Już dawno zakwitł - od kilku miesięcy mam WT tylko go nie widać ;P

--> mała16
Powaga, nie zaglądałem na stronkę z ocenami modków od dawna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 18:05, walgierz napisał:

Powaga, nie zaglądałem na stronkę z ocenami modków od dawna :)

No to zajrzyj, co Ci szkodzi :P Ty akurat nie masz sie czego obawiać :)

PS. Czegoś sie nie chwalił nic Twoim WT? :D Jak mogłeś! A uczniom sie pochwaliłeś? :D:D:D
Tak w ogóle to gratulacje i życze ee... awansu nie -_-" No to Wesołych Świąt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 18:08, mała16 napisał:

No to zajrzyj, co Ci szkodzi :P Ty akurat nie masz sie czego obawiać :)

Szczerze mówiąc to średnio mnie interesują ;)

Dnia 21.12.2007 o 18:08, mała16 napisał:

PS. Czegoś sie nie chwalił nic Twoim WT? :D Jak mogłeś! A uczniom sie pochwaliłeś? :D:D:D Tak w ogóle to gratulacje i życze ee... awansu nie -_-" No to Wesołych Świąt :D

Jak się nie chwaliłem? A w "Obywatelu..." ? ;)
Uczniowie to pewnie nie wiedzą, że moderuję. I dobrze ze jest jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 18:05, walgierz napisał:

Już dawno zakwitł - od kilku miesięcy mam WT tylko go nie widać ;P


No to Gratuluje Ci, mam nadzieję że prędko z Modkiem nie skończysz, ale gdy już pójdziesz na "emeryturę" to będziesz miał super status.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 22:28, WIkitory napisał:

Chodzi ci o Wojmana ? xP Nie mam innego pomysłu ;]


Chodzi o to, ze reykan swoim postem narazil sie kazdemu modkowi, ktory nie jest cinusem`. :) BTW apropo rocznicy to jesli dobrze pamietam to w moim przypadku bedzie ona... dopiero jutro kiedy dodalem w tym temacie pierwszy post jako Moderator. Hmmm... a swoja droga gdzie zyczenia i prezenty dla nas, a? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 18:40, Wojman napisał:


E tam, nie będę składał wszystkim życzeń ponieważ nikt się o nie nie dopytuje, ale Tobie z miłą chęcią złoże : Życzę Ci dużo cierpliwości, abyś wytrzymał z nami - użytkownikami. Chyba może być ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 18:40, Wojman napisał:

Hmmm... a swoja droga gdzie zyczenia
i prezenty dla nas, a? :D


co, wazelinki brak :P ale i tak, wszystkiego dobrego, na święta się należy ; )
a swoją drogą to Wasz rok na forum jako Mody niemal nakłada się na mój rok na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 18:40, Wojman napisał:

(...) Hmmm... a swoja droga gdzie zyczenia
i prezenty dla nas, a? :D


A zasłużyłeś? :P


Tak czy tak niedługo się pojawia jacyś cukiernicy i będą życzenia ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, jaki on pamiętliwy jest straszliwie, ja zapomniałem, że napisałem, że się będę pytał ;D

Ale ok, ponawiam pytanie: czy teraz wiedząc w co się wpakowaliście wysłalibyście zgłoszenia? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 14:00, Marrbacca napisał:

Kurde, jaki on pamiętliwy jest straszliwie, ja zapomniałem, że napisałem, że się będę pytał
;D

Ale ok, ponawiam pytanie: czy teraz wiedząc w co się wpakowaliście wysłalibyście zgłoszenia?
;>


Pytanie jest tendencyjne i nie udzielę na nie odpowiedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myslę że nie którzy moderatorzy nie sa bezstronni. Ten koment na moim gsie wszystko wyjaśni:
"Russel----> Ty za wypowiedzi i blugacze na huntera i zasyfianie mi gsa powinienes miec już bana. Nie wim walgierz olewa sprawe więc pisze do innych moderatorow. Nie usuwam komenmtarzy zeby wszyscy widzieli jak bardzo idiotyczne są wasze wypowiedzi. Chodzi o gsa Długiego? W poirzo tam przesadziłem, ale to powod że\by 4-5 osob mi robilo syf na gsie, wyzywało mnie, chamsko komentowaly wpisy itp? no i jeszcze Woko11 lubi kopiowac teksty moich wpisow i je komentowac w bezczelny sposob. A russel stwierdzil na swoim gsie ze jestem cytat:"Matias jest jedyna osoba z forum ktorej bym chcial wpierdolic w realu". Bodasz obraza mnie i zacheca do tego inne osobty na swoim gsie, Russel nie samowite rzeczy na mnmie wypisuje u siebie a kamceg sie wpiprza i puszcza chamskie komenty. Moze tak nie jest? Pokazac gdzie to robicie? dac wszystkim linki?
Za te wypowiedzi spadacie na -20 level i macie -100 LP"
Pisałem ze 3 razy do walgierza chyba, ale jak widac tylko raz przyszła osdpowiedz że mają powody. Wporzo może raz przesadziłem, ale co to ma byc? Robienie mi syfu na gsie, i obrażanie mnie w imie jakiejś zemsty czy co?| Ciekawe, że jak do tej pory nikt za to nie został ukarany ani nawet ostrzeżony. Niesprawiedliwośc żądzi swiatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komentarz "hunter zanim napiszesz następnego komenta przemyśl to 4 razy, zapoznaj się ze sprawą i pogadaj z walgierzem. Bo nie dość że wtrącasz się w nie swoje sprawy to jeszcze mówisz że to my jesteśmy ta "złą" stroną konfliktu." nazywasz bluzgaczem?
Gratulacje
Poza tym- przeczytaj przypięty post, zamiast wyciągac cała sprawe na forum- napisz do moderatorów raz jeszcze, może tym razem Ci się uda i nas podegradują.
Przypominam tez że to TY zacząłeś tę awanturę wulgarnie obrażając nas na gramsajcie Woko11.
I przestan wreszcie przekrecać moją ksywkę.
eot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Mi tam sie nie chce nikogo z Was degradować za bardzo. Mam wrażenie, że degrady tutaj za wiele nie dadzą zwłaszcza, że niektórym osobom zamieszanym w ten spór nie obce są bany ;)
Dlatego jeśli nie przestaniecie się spierać to pobanuję Wam gramsajty i problem z wyzywaniem się na gramsajtach zniknie, bo skoro nie umiecie z nich w normalny sposób korzystać to sądze, że są one Wam zbędne ;)

PS Święta się zbliżają, więc jest doskonała okazja do zażegnania sporów i do pogodzenia się. Czemu nie spróbujecie tego? Wyszłoby to wszystkim tylko na dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

predzej doczekam sie WT niz się z nim i pogodze. Trolle bezkarne. Taaa Woko11 ma nizłe staty :D
Poza tym... ech n ieważne. Byc może sam zamknę gsa bo niektórym on bardzo przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się