Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

To Tobie sie pomylilo jesli uwazasz, ze mi sie pomylilo ;P. Tak, pamietam screen z Prima Aprilis. Pamietam tez screena gdzie pokazane bylo jak naprawde wyglada forum oczami moderatora. Co sie potwierdzilo jak sam nim zostalem, bo widzialem go jeszcze ''przed'' i sie spytalem Tyhe ''o co kaman'' ;P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.12.2007 o 09:45, Budo napisał:

A tak na serio to dobrze, jak jest taka otoczka tajemniczości, ludzie sie boją tego czego nie
znają buehhehe :P

A ja zawsze myślałem że to jest jakaś uber wielka tajemnica, a Wy po prostu nie chcecie nam tego pokazać bo chcecie nas nastraszyć tym, że to straszne rzeczy są ;P

Hubi Koshi >
Dobrze że mi w ogóle przypomniałeś że mam jakiś podpis, bo miałem go już dawno zmienić ;P
Jak zwykle muszę sobie znaleźć jakiś dobry fragment z jakiegoś kawałka 2Paca ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem na pewno, że modkom przy poście każdego usera wyświetla się takie malutkie [M] w prawym górnym rogu okienka z nikiem, avkiem i statusem. I zdaje mi się, że po kliknięciu na ten przycisk otwiera się dopiero panel degradowania oraz banowania ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 11:01, gothicsheep napisał:

Wiem na pewno, że modkom przy poście każdego usera wyświetla się takie malutkie [M]
w prawym górnym rogu okienka z nikiem, avkiem i statusem. I zdaje mi się, że po kliknięciu
na ten przycisk otwiera się dopiero panel degradowania oraz banowania ;].


Hmm... Ciekawe :P
Oby tylko żadnemu ręka sie przez przypadek nie omsknęła :P
No wiesz, jeśli to takie małe okienko..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to oni nie mają żadnych butonów, tylko linię komend i wszystko ręcznie muszą wpisywać. Dlatego nie chcą tego ujawnić - wstydzą się, że dali się wpakować w coś takiego ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 11:23, rob006 napisał:

Wg mnie to oni nie mają żadnych butonów, tylko linię komend i wszystko ręcznie muszą wpisywać.


Linie komend ma swoje uroki i najczęściej działa szybciej niż jakis guzik. Dlatego też tu łatwiej o pomyłkę, bo przy buttonie, to zawsze jest szansa, że system się powiesi i międzyczasie mozna cos jescze odkręcić. A tak....:DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 11:31, rob006 napisał:

Gorzej jak trzeba skasować 20 postów jakiegoś trolla, a nie ma możliwości skasowania ich jednym
poleceniem :)


Lepsze to niż jakby przez zmianę jednej literki w poleceniu niechcący skasować wszystkie posty na forum:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 09:45, Budo napisał:

A tak na serio to dobrze, jak jest taka otoczka tajemniczości, ludzie sie boją tego czego nie
znają buehhehe :P


Dokladnie. Wysarczy sobie wyobrazic takiego Jamesa Bonda jak na przyjeciach chwali sie swoim przeciwnikom, ze ma super wypasony samochod, ktory mozna prowadzic za pomoca telefonu komorkowego. Albo ze ma przy sobie dlugopis, w ktorym jest ukryty jeden pocisk, albo chociaz zegarek z laserem. Wtedy by nie bylo tego elementu zaskoczenia. I z moderatorami na forum jest tak samo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 12:41, Wojman napisał:

Dokladnie. Wysarczy sobie wyobrazic takiego Jamesa Bonda jak na przyjeciach chwali sie swoim
przeciwnikom, ze ma (...)


A czemu Bond miałby sie chwalić tym co posiada? Przecież to nie ma sensu skoro i tak wszyscy wiedzą czym dysponuje. W każdym filmie z nim, to pokazują:PPP
Jak by tak jeszcze o Was jakiś film nakręcił, to i niedomówień by nie było:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie pewna kwesta. Otóż, Rzezim zamknął przed chwilą wątek o najnowszej odsłonie pewnego e-zina "Intro": http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=31661#u_2 . Napisał, że forum nie jest tablicą ogłoszeń - ok, zgadzam się z tym w 100%, ale czego np. jeśli na forum pojawiają się zapowiedzi CDA czy Playa w formie topików, to modek nie reaguje ;>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 13:31, gothicsheep napisał:

Zastanawia mnie pewna kwesta. Otóż, Rzezim zamknął przed chwilą wątek o najnowszej odsłonie
pewnego e-zina "Intro": http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=31661#u_2 . Napisał, że forum
nie jest tablicą ogłoszeń - ok, zgadzam się z tym w 100%,

Dziwne, spójrz a link niżej :)

Ba, nawet jest temat o zinach :)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6759#u_130

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 13:42, gothicsheep napisał:

> Ba, nawet jest temat o zinach :)
> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6759#u_130
Jest też temat o CDA i Playu, a mimo to ludzie nadal wklejają zapowiedzi, jako odrębne tematy
i nie są one zamykane. Wiesz już o co mi chodzi ;>?

Dziwne, w każdym razie powinien chociaż dać link do zinów. A nie powołać się punkt w regulaminie dot. ogłoszeń. Ale skończmy tą dyskusje, bo zaraz przyjdzie owy Rzezim i nam wręczy "nagrody" - wszak rozmowa o decyzjach moderatorów nie podlega dyskusji na gram.pl bla bla bla. Czyli np nie podoba mi się decyzja moderatora, wysyłam ją w formularzu i mam szansę że ten sam moderator będzie to czytał hahaha ale paradoks :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 13:46, patrYX93 napisał:

Ale skończmy tą dyskusje, bo zaraz przyjdzie owy Rzezim i nam wręczy "nagrody"
- wszak rozmowa o decyzjach moderatorów nie podlega dyskusji na gram.pl bla bla bla. Czyli
np nie podoba mi się decyzja moderatora, wysyłam ją w formularzu i mam szansę że ten sam moderator
będzie to czytał hahaha ale paradoks :P

Paradoks to się zaczyna właśnie wytwarzać. Ludzie boją się rozmawiać o moderatorach w wątku o nich samych xD.
I nadal czekam na odpowiedź od modów, bo póki co tylko cinus na ircu pokrótce odpowiedział mi na to pytanie, ale i tak nie usatysfakcjonowała mnie ona do końca :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 13:58, gothicsheep napisał:

Paradoks to się zaczyna właśnie wytwarzać. Ludzie boją się rozmawiać o moderatorach w wątku
o nich samych xD.


Rozmawianie o ludziach, który są moderatorami nie jest tożsame z rozmawianiem o decyzjach moderatorów.

>(...) ale i tak nie usatysfakcjonowała mnie ona do końca :P.

Przecież to absurd. Czyli mamy odpowiedać na pytanie do momentu, aż odpowiedź Ciebie usatysfakcjonuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 14:58, Rzezim napisał:

Rozmawianie o ludziach, który są moderatorami nie jest tożsame z rozmawianiem o decyzjach moderatorów.

Czyli co, mam pytać o to, na którym boku śpicie, w którym momencie się przekręcacie, wolicie skarpetki czy rajtuzy? Proszę bardzo, ale jest to tak bzdurne, że mogli już byście o tej kwestii nie wspominać. Chamskie jest ukrywanie się za ścianą w postaci formularza, bo rzadko kiedy jeden user zdziała coś przeciwko grupie modów. To jest FORUM i wszelkie decyzje moderatorskie powinno się rozstrzygać tu. Można by do tego celu założyć np. osobny wątek. Dlatego myślę, że przydało by się zmienić treść regulaminu, bo pod każdym względem jest on na korzyść czerwonych.

Dnia 23.12.2007 o 14:58, Rzezim napisał:

Przecież to absurd. Czyli mamy odpowiedać na pytanie do momentu, aż odpowiedź Ciebie usatysfakcjonuje?

Tak, macie obowiązek udzielić mi konkretnej, zrozumiałej i wyczerpującej odpowiedzi, która będzie mnie satysfakcjonować. Chętnie posłucham Twojej, może ona mnie usatysfakcjonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 14:58, Rzezim napisał:

Rozmawianie o ludziach, który są moderatorami nie jest tożsame z rozmawianiem o decyzjach moderatorów.

Podeprę się jeszcze na wszelki wypadek cytatem z tej stronki: http://www.gram.pl/moderatorzy.asp .
"Przy okazji gorąco apelujemy do Was o litość dla Mordek, bo Ich praca bywa naprawdę ciężka, o czym możecie przekonać się czytając zwierzenia lub po prostu rozmawiając w tym wątku."
Czyli możemy rozmawiać o Waszej pracy, czyli o podejmowanych przez Was decyzjach (bo jest to część Waszej pracy) też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się