Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Hmm, i pewnie wkrótce zamknie także co najmniej jeszcze jeden z twoich tematów (lub zrobi to inny moderator). Zasadą obowiązującą na tym forum jest to żeby nie zakładać tematu jeśli podobny już istnieje, jeśli masz coś do powiedzenia o Wiedźminie lub AoEIII to dopisz się do wcześniejszych tematów zamiast niepotrzebnie zaśmiecać forum zakładając nowe.
Przy okazji - warto żebyś zaczął swoją przygodę na tym forum od zajrzenia do tego tematu:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=7998#u_11636

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje poglądy, ja tam mam Cinusa za najlepszego modka. Uwierz mi, jest chyba najbardziej tolerancyjny, jakbyś trafił na innego, to pewnie powiedziałbyś coś gorszego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 22:10, reykan napisał:

Każdy ma swoje poglądy, ja tam mam Cinusa za najlepszego modka.


Uuu, niedobrze panie reykan, niepotrzebne wpisy do kartoteki będą... i po co tak na Święta sobie teczkę szargać, trzeba było innego moderatora wymienić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2007 o 22:15, Budo napisał:

sobie teczkę szargać, trzeba było innego moderatora wymienić ;]


Chodzi ci o Wojmana ? xP Nie mam innego pomysłu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 21:54, ankle napisał:

nie nawidzę Cinusa (jednego z moderatorów). Cały czas mi zamyka moje tematy. zamkną juz 2


Tyle ze oba zamkniete tematy byly o grach, ktore mialy juz swoje tematy. Po co powtarzac istniejace tematy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 23:04, rob006 napisał:

Już drugi raz odpowiadasz na ten sam post. Chyba czas się przespać ;)


Nie wczytalo mi strony po dodaniu posta czego nie zauwazylem na poczatku i jak pozniej zerkanalem na ta zakladke to myslalem ze nie dodalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 09:35, Budo napisał:

Jak dla kogo ;]


Wyjąłeś mi te słowa z ust... mógłbym (i nie tylko ja) napisać jak ja widziałem ten rok w wykonaniu tej szóstki modków, no ale skoro był to dobry w ich mniemaniu rok to niech tak zostanie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No cóż, może walnę sobie podsumowanie mojej moderskiej działalności, jeśli o sobie mam mówić to było dobrze... bardziej chodziło mi o pozamoderatorskie aspekty ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 10:41, Budo napisał:

/.../


Każdy moderator powie, że w sprawach moderatorskich ten rok minął mu dobrze, niezależnie od tego czy tak było naprawdę czy nie... :P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ale Wy możecie to ocenić ze swojej perspektywy, jeśli moja oceną pokryje się z Waszą, to chyba dobrze, co nie?
;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 10:56, Budo napisał:

Ale Wy możecie to ocenić ze swojej perspektywy, jeśli moja oceną pokryje się z Waszą, to chyba
dobrze, co nie?


Niby tak, ale zawsze się znajdzie ktoś komu się cos nie podoba... ktoś się zawsze wybije z ogółu userów :P

I jak taka osoba się zgłosi to jednak twoja teoria się kruszy lekko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 10:36, hunter22 napisał:

no ale skoro był to dobry w ich mniemaniu rok to niech tak zostanie...


Nie musisz o mnie pisać w liczbie mnogiej.

My Rzezim jesteśmy pojedyńczym bytem.;-)

Moje stwierdzenie dotyczyło pozamoderatorskich aspektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 10:36, hunter22 napisał:

Wyjąłeś mi te słowa z ust... mógłbym (i nie tylko ja) napisać jak ja widziałem ten rok w wykonaniu tej szóstki modków, no ale skoro był to dobry w ich mniemaniu rok to niech tak zostanie... :P


Nic nie stoi na przeszkodzie cobyś napisał...:)

Dla mnie ten rok w znaczeniu forumowym był ciekawy, choć daleki od ideału... Niemniej jeżeli Bóg da a Partia pozwoli to następny będzie o niebo bardziej diabelski...:)

Na naszej moderatorskiej stronie figuruję jako berserker...:) Komu się naraziłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 11:14, Rzezim napisał:

Nie musisz o mnie pisać w liczbie mnogiej.
My Rzezim jesteśmy pojedyńczym bytem.;-)


Pisałem ogólnie o modkach, nie tylko o was Rzezim ;)

Dnia 21.12.2007 o 11:14, Rzezim napisał:

Moje stwierdzenie dotyczyło pozamoderatorskich aspektów.


Widzę, że słowa "pozamoderatorskie aspekty" to coś dziś są nadużywane... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 11:21, Wodzasty napisał:

Nic nie stoi na przeszkodzie cobyś napisał...:)


Spisze moje zastrzeżenia do modków i zamieszczę w wigilię tu (musze zebrać więcej informacji, poszperać trochę, przypomnieć sobie)... może ktoś weźmie sobie do serca moje słowa ;)

Dnia 21.12.2007 o 11:21, Wodzasty napisał:

Dla mnie ten rok w znaczeniu forumowym był ciekawy, choć daleki od ideału... Niemniej jeżeli
Bóg da a Partia pozwoli to następny będzie o niebo bardziej diabelski...:)


Jak ja bym miał o tym mijającym roku coś napisać... to powiem, że był chyba dobry... na pewno miałem w tym roku więcej w portfelu, inne lata były chude :(

Dnia 21.12.2007 o 11:21, Wodzasty napisał:

Na naszej moderatorskiej stronie figuruję jako berserker...:) Komu się naraziłem?


Czyżby moje głosy pomogły? :P


Ogólnie nie mam zastrzeżeń do modków (jako ludzi), tylko do ich pracy na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 11:21, Wodzasty napisał:

Dla mnie ten rok w znaczeniu forumowym był ciekawy, choć daleki od ideału.


Co to dokładnie ma znaczyć??? Odnosi się to do tego jak gramowicze działali, czy o nawał waszej pracy ??? Jeśli o mnie chodzi to myślę, że zmniejszyła się znacznie liczba ludzi nabijających statusy. Coraz mniej durnych i bezsensownych tematów. Oczywiście mogę sie mylić. To wy powinniście najlepiej o tym wiedzieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 11:54, YahooPL napisał:

> Dla mnie ten rok w znaczeniu forumowym był ciekawy, choć daleki od ideału.

Dnia 21.12.2007 o 11:54, YahooPL napisał:

Co to dokładnie ma znaczyć??? Odnosi się to do tego jak gramowicze działali, czy o nawał waszej pracy???


Chodziło mi o mój udział na forum... Nie był on niestety taki jak planowałem, niemniej w mojej własnej obrzydliwie subiektywnej i egoistycznej ocenie nie wypadłem najgorzej...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się