Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2007 o 15:33, cinus` napisał:


A ja mam lepszy pomysł - Radzę wszystkim którzy nie chcą się kłócić wyłączyć opcję komentowania i spokój, a jeżeli to się wydarzy na forum, to już Wy - Moderatorzy się tym zajmiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 17:27, Matias16162 napisał:

Ja tylko chce żeby nigdy więcej nie puszczalki
komentów w stylu: " naucz się pisac". To tak wiele?


Z tego co wiem to gramsjajtach jet opcja skasowania komentarza przez autora danego GS. Wiec nie rozumiem czemu z tej opcji nie korzystasz. A jak beda jeszcze jakies wasnie to po prostu zbanujemy wam te gramsajty i bedzie swiety spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do moderatorów. Czy opcja dawania degradów i banów jest dostępna tak jak np. opcja Edytuj, URL, Odpowiedz w formie zakładki Degraduj, Banuj, czy jest to inaczej rozplanowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nieco bardziej praktyczne rozwiązanie, mod nie może "przez przypadek" komuś dać bana, chociaż zapewne jakby kliknął na taką zakładkę Degraduj, pojawiło by się okienko pytające o ile zmniejszyć status.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamknij temat by było na dole strony, obok <<Wróć i Dodaj Post, a podsumowując, Degraduj, Banuj, Odpowiedz, URL, Edytuj i Usuń Post nie jest tak strasznie dużo, choć trzeba się przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

System zarzadzajacy degradami i banami jest calkowicie podprogowy, wiec czasami zdarza sie, ze zle zinterpretuje podswiadome rozkazy moderatora - wtedy sa male jazdy, bo taki user nie ma prawa dowiedziec sie o tym, wiec trzeba szybko dzialac. Dla bajeru przyciski takowe pojawiaja sie tez w tresci posta i zostaly tak zaprogramowane, ze nie ma, w ogole!, pytania czy na pewno moderator chce to zrobic. Ale czlowiek sie przyzwyczaja i jakos pozniej to idzie. Na poczatku gorzej

;-)...

A tak na serio. Kiedys, dawno temu, Tyhe sie troszke zapomniala i umiescila screena z wygladem forum jak sama byla zalogowana. Ale chyba duzo osob nie zwrocilo na to uwagi ;). I, zeby nie bylo - nie, nie ma mozliwosci zrobienia czego ''przez przypadek''. Za duzo roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się tylko wydaje czy ty kiedyś byłeś moderatorem ??? W którymś temacie wisi post, w którym na czerwono jest napisane "moderator". Nie mogę sobie tylko przypomnieć gdzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 09:22, Piotrek K. napisał:

System zarzadzajacy degradami i banami jest calkowicie podprogowy, wiec czasami zdarza sie,
ze zle zinterpretuje podswiadome rozkazy moderatora - wtedy sa male jazdy, bo taki user nie
ma prawa dowiedziec sie o tym, wiec trzeba szybko dzialac. Dla bajeru przyciski takowe pojawiaja
sie tez w tresci posta i zostaly tak zaprogramowane, ze nie ma, w ogole!, pytania czy na pewno
moderator chce to zrobic. Ale czlowiek sie przyzwyczaja i jakos pozniej to idzie. Na poczatku
gorzej

Hehe, błąd systemu, byleby szybko zatuszować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.12.2007 o 09:37, Budo napisał:

TYHE kiedyś wrzuciła screeny panelu, ale to był prima aprilis, nie wiem czy Ci się nie pomyliło
;]

Ale dlaczego to jest taka tajemnica, ze nie możecie nam pokazać tych swoich bajerów do banowania itp. ? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Pokazywałem jak byłem mały ;]
A tak na serio to dobrze, jak jest taka otoczka tajemniczości, ludzie sie boją tego czego nie znają buehhehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 09:41, NuGGet napisał:

Ale dlaczego to jest taka tajemnica, ze nie możecie nam pokazać tych swoich bajerów do banowania
itp. ? ;P

A czy zabójcy pokazują wszystkim dookoła swoje noże, struny, snajperki itp. itd. :-)
Moderatorzy pewnie chcą zachować jako taką tajemniczość, ostatecznie najbardziej się ludzie boją tego czego nie wiedzą i czego nie rozumieją
Acha "Tchórz umiera tysiąć razy, a bohater tylko raz za to jak szybko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się