Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2007 o 21:34, Marko Pele napisał:

A co do tego usera który podkradł komuś avatara z ksywką... hyhy
ludzka głupota nie zna granic ^^ xP


A ja pamietam przypadek pewnego trolla, ktory notorycznie tutaj wracal. Za kazdym razem trafial na mnie. :) W koncu jego nowe wcielenie bylo inne niz pozostale. Uzytkownik Wojman 2 skopiowal sobie moj avatar. :) Nie musze dodawac, ze znow dostal bana? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 00:21, Wojman napisał:

Nie musze dodawac, ze znow dostal bana? :)

Tak z czystej ciekawości, ile potrzebował banów między oczy żeby zrozumieć/znudzić się... czy też może skrycie posłaliście do niego Gramowych Inkwizytorów uzbrojonych w Kaszanki, które go odmóżdżyły ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 01:17, Hubi Koshi napisał:

Tak z czystej ciekawości, ile potrzebował banów między oczy żeby zrozumieć/znudzić się...


W koncu stracilem rachube, ale z tego co wiem to rekordu nie pobil, choc pozycja vicelidera tez jest dobra. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 15:52, Wojman napisał:

W koncu stracilem rachube, ale z tego co wiem to rekordu nie pobil, choc pozycja vicelidera
tez jest dobra. :)

Ooo to są jakieś rekordy w liczbie otrzymanych banów :-> A można wiedzieć ile ma rekordzista ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2007 o 15:57, Hubi Koshi napisał:

Ooo to są jakieś rekordy w liczbie otrzymanych banów :-> A można wiedzieć ile ma rekordzista
??

Ciekawe jaka ma częstotliwość... Pewnie przed klawą ma taki licznik i nie może przekroczyć w firewallu 50 banów/h :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 23:22, rob006 napisał:

Tak sobie myślę, ile to degradów trzeba będzie cofnąć - w końcu to moderat ma zawsze rację, a nie jakiś tam moderator. ;D

---> To nie jest w zasadzie takie smieszne, bo jesli jakis degrad zostal na podstawie tego punktu regulaminu, to mozna sie od niego teraz odwolac, bo kazdy akceptowal taki a nie inny regulamin. Akceptowalismy to, ze w przypadku kwestii ktore sa uregulowane - dzialaja moderatorzy, a przypadku kwestii nieuregulowanych dzialaja moderaci ktorych na forum nie ma, a moderatorzy nie maja prawa karac na podstawie tego punktu :) Nawet jesli regulamin zostanie zmieniony i literowka zostanie poprawiona, to prawo nie dziala wstecz :) No, to kto sie pierwszy chce poskarzyc ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 23:08, Matias16162 napisał:

kurczę doczekam sie interwencji moderatorów na moim gsie i osób mnie obrażających czy nie?
tak wiem to tylko ludzie ;/;/


Wiesz... na GSie sam może usuwać obraźliwie wpisy. Zrób tylko screena może i jego wyślij. Jako dowód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 23:08, Matias16162 napisał:

kurczę doczekam sie interwencji moderatorów na moim gsie i osób mnie obrażających czy nie?
tak wiem to tylko ludzie ;/;/


Wysłałem Ci odpowiedź. W razie pytań pisz na mail imienny (w podpisie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i jeszce coś/ Walgierz. Dzięki za odpowiowiedź. Wiem, że aniołem nie jestem, ale ja obrazilem na 1 gsie a oni robia to na wielu i wplątują wto inne osoby. Poza tym to jest powód do kopiowania mojego tekstu wpisu na swój i gs w niekulturalny sposob ii wulgarny go komentowac i zachęcac do tego innych? Ja degrada mogę dostac i tak zastanawiam się nad odejściem z forum, gdyż czasami mam wrazenie że jest coś nie sprawiedliwe (jak teraz) i przez kilku "miłych" użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja, na pewno się na ciebie uwziął. A nie pomyślałeś czasem,że zamknął Ci te tematy bo były dublami? No, ale Ty go nienawidzisz,bo wykonuje swoje obowiązki. Załóż temat jaki jeszcze nie powstał to nikt Ci go nie zamknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 21:54, ankle napisał:

nie nawidzę Cinusa (jednego z moderatorów). Cały czas mi zamyka moje tematy. zamkną juz 2

W mojej opinii nienawidzisz nie jego, a to że jest moderatorem. Miałem okazję trochę pogadać z modami od początku mojej ekhm "kariery" forumowej i pograć też ( w Guild Wars, a co ;)) i mogę śmiało stwierdzić, że są w porządku. Zresztą, moderatorzy nie zamykają bez powodu tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 21:54, ankle napisał:

nie nawidzę Cinusa (jednego z moderatorów). Cały czas mi zamyka moje tematy. zamkną juz 2


Ale musisz przyznac, ze oba tematy o tych popularnych grach byly juz od pewnego czasu na forum i bez sensu bylo ich powielanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 21:54, ankle napisał:

nie nawidzę Cinusa (jednego z moderatorów). Cały czas mi zamyka moje tematy. zamkną juz 2


Gdybyś tak korzystał z wyszukiwarki to nie musiałbym Ci zamykać tematów :P
A skoro z niej nie korzystasz to się nie dziw, że Ci duble zamykam, taki jest mój obowiązek :P

Instrukcja obsługi wyszukiwarki -> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=9716&pid=27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się