Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

wiem że nie gadam na temat ale nie było mnie tydzień a tu już "powstalo" określenie czy użytkownik jest "hopem" czy też "niewiasto" nie wiecie jak to zmienić?(bez skojarzeń gdyż mam znak zapytania :P ) czy tez można podac link do tematu w ktorym moge sie zapytac gdzie sie takie jaja robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 09:07, Budo napisał:

Zaryzykowałbym stwierdzenie, że nawet z czynnikiem moderatorskim niczym się nie różnię od zwykłego usera.

Tylko że jako moderator masz władzę, dajesz bany i jesteś be. ;)

Dnia 15.12.2007 o 09:07, Budo napisał:

A ten wątek powstał głównie jako tradycja po starym forum, gdzie również taki istniał
i wygladał nieco inaczej. Tutaj spełnia on funkcje głównie narzekalsko/pretensjalne

Zmieniają się moderatorzy, zmienia się i przeznaczenie wątku ;]

Dnia 15.12.2007 o 09:07, Budo napisał:

(vide Twoje posty ;]).

Dzięki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 09:46, nekromanta7 napisał:

wiem że nie gadam na temat ale nie było mnie tydzień a tu już "powstalo" określenie czy użytkownik
jest "hopem" czy też "niewiasto" nie wiecie jak to zmienić?(bez skojarzeń gdyż mam znak zapytania
:P ) czy tez można podac link do tematu w ktorym moge sie zapytac gdzie sie takie jaja robi?


W ustawieniach swojego konta powinno być ;)
Na początku można było też kliknąć ten znak zapytania i przenosiło Ciebie do ustawień - sprawdź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że Budo tutaj ma rację.
W regulaminie wyraźnie jest powiedziane, że Forum nie jest miejscem do dywagacji nad decyzjami moderatorów, a już na pewno nie miejscem na składanie reklamacji.
Od tego jest mail, a w krytycznych przypadkach list do gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 00:47, Agntx napisał:

I odegrałbym się
za to zupełnie niesprawiedliwie otrzymane ostrzeżenie.


Gratulacje, wlasnie oblales pierwszy test na stanowisko moderatora. Ocena: niedostateczny, nie mozna jej poprawic. Zemsta to nie jest to czego moderatorzy uzywaja.

Dnia 15.12.2007 o 00:47, Agntx napisał:

Szkoda tylko, że nie napisałem wtedy
do moderatorów, może któryś normalny by stwierdził, że faktycznie mam je niesprawiedliwie


A wiesz, ze sugerowanie, ze moderator ktory przyznal ostrzezenie jest jakoby nie normalny moze on postrzegac jako obrazanie jego osoby? Co moze sie wiazac z tym, ze w jakis sposob odbierasz przyjemnosc w korzystaniu z forum, a czym to sie moze zakonczyc to tez powinienes wiedziec. Oczywiscie ja wiem, ze wypowiadanie sie w jakims temacie dajmy na to o czasopismie Click gdy sie nie ma zupelnie nic do powiedzenia to ciebie zaden spam, lecz jedynie wyrazanie wlasnego zdania. Ale dla mnie spamem to jak najbardziej jest.

Dnia 15.12.2007 o 00:47, Agntx napisał:

Zresztą sporo osób przyznało mi rację, że nie
ma bardziej spamerskiego forum niż gram.pl.


Jak sie samemu spamuje to nie ma co sie dziwic, ze forum jest "spamerskie", nie? Ale spokojnie - gdy ktos spamuje my odpowiednio reagujemy dajac na przyklad ostrzezenia czy degrady.

Dnia 15.12.2007 o 00:47, Agntx napisał:

Szkoda, że taki wielki serwis wprowadził rangi.


Rangi byly juz na starym forym CDP i jakos sie sprawdzaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 00:03, Rzezim napisał:

Masz całkowito racje, jest tylko jedno ale. Z historii tego wątku jasno wynika, że ludziom
nie zależy na poznaniu jacy jesteśmy naprawdę.

Yyy... to my sie chyba nie znamy ^^
To ja tu zadaje setki tysięcy pytań, połowa grona Moderatorskiego pewnie by mnie już dawno za tą lawine pytań zbanowała a Ty tu piszesz takie rzeczy ^^

Dnia 15.12.2007 o 00:03, Rzezim napisał:

Wygodniej jest używać ten wątek jako swoistej ściany płaczu i swoistego teatru, gdzie niektórzy
odgrywają martyrologie uciskanej jednostki w walce z bezdusznym systemem.

Część niestety tak ten temat odbiera. Ale ponoć jest tu jakiś formularz, gdzie sie można skarżyć ^^^ :D

PS. Czy Moderatorzy będą obecni na forum w Święta? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 23:27, rob006 napisał:

Czyli nie można czysto teoretycznie porozmawiać o ewentualnych karach, które byłyby za ewentualne przeklinanie (takie "co by było gdyby?" ;))? Albo w rozmowie nie można podać żadnego konkretnego przykładu, nawet jeśli nie kwestionuje się decyzji moderatora?


Ten temat rozumiem jako dyskusję o tym jacy jesteśmy naprawdę. Nie jako moderatorzy, ale jako ludzie. Sam sobie zatem odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 10:38, rogoz94 napisał:

Wolisz wytrawne, czy słodkie?
Ot, takie pytanie usera... :)


Nie przepadam za winem. Jak coś, to tylko do posiłku, albo lampkę do towarzystwa. Wolę piwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2007 o 15:58, walgierz napisał:


Nie przepadam za winem. Jak coś, to tylko do posiłku, albo lampkę do towarzystwa. Wolę piwo.

A miód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 15:31, mała16 napisał:

To ja tu zadaje setki tysięcy pytań, połowa grona Moderatorskiego pewnie by mnie już dawno
za tą lawine pytań zbanowała a Ty tu piszesz takie rzeczy ^^


Musiałem przeoczyć. Skoro to był setki tysięcy pytań co poproszę o raptem 3 % (czyli 3 tysiące na maila)

Dnia 15.12.2007 o 15:31, mała16 napisał:

PS. Czy Moderatorzy będą obecni na forum w Święta? ;P


Nie można wykluczyć takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 16:38, Rzezim napisał:

Musiałem przeoczyć. Skoro to był setki tysięcy pytań co poproszę o raptem 3 % (czyli 3 tysiące
na maila)

Oczywiście to było w zaokrągleniu :D Ale zadawałam tu pytania na temat Moderowania itd itp :D Musiałeś rzeczywiście przeoczyć

Dnia 15.12.2007 o 16:38, Rzezim napisał:

Nie można wykluczyć takiej możliwości.

Ołć... ale jakaś przerwa na pewno będzie, nie? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 16:42, mała16 napisał:

Ołć... ale jakaś przerwa na pewno będzie, nie? ;>


Zdobylem najtajniejsze info w tym roku. Podobno bedzie przerwa swiateczna dla modeeratorow. Miedzy 19:59 a 20:00 (tego samego dnia oczywiscie), gdzie podobno zaden z nich nie bedzie na forum! Mozna szalec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz na serio: o ile na obecność modów na Forum w Święta (25 i 26 XII ofc) (a nawet w Wigilię) można liczyć, to już w Sylwka raczej nie... Dobrze, że ja też już mam jakieś plany, bo jakbym miał wtedy być na Forum...
:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na forum nie będzie nikogo z czerwonych, a jeszcze gorzej jeśli będzie to powszechnie znana informacja to może się zrobić niemiło. Już jeden sfrustrowany troll potrafi zatruć życie na forum, jak trafi się takich kilku to będzie bieda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 16:52, Damian14BO napisał:

A teraz na serio: o ile na obecność modów na Forum w Święta (25 i 26 XII ofc) (a nawet w Wigilię)
można liczyć, to już w Sylwka raczej nie... Dobrze, że ja też już mam jakieś plany, bo jakbym
miał wtedy być na Forum...
:]

ostatniego Sylwka spędziłem będąc na forum, nic strasznego czy gorszącego się nie działo. większość ludzi (nielicznych) zgromadziła się w jednym okolicznościowym temacie, jak zwykle gadaliśmy o pierdołach :) tuż po północy posypały się życzenia, do około 4 nad ranem trwała dyskusja na temat środków wyskokowych (zaszczytne miejsce ultra-tarmosiciela zajął, o ile mnie pamięć nie myli, Bobofrut).
(nie)obecności modków się nie zauważało, bo dzieciom nie chciało się spamować chyba ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O szamponie jako "napoju wyskokowym" też sporo było :P

Widziałem wypowiedź któregoś moderatora, że będzie siedział w Sylwestra, tak więc trolle łatwego życia mieć nie będą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 15:58, walgierz napisał:

Nie przepadam za winem. Jak coś, to tylko do posiłku, albo lampkę do towarzystwa. Wolę piwo.


Widzę oznaki człowieczeństwa u moderatorów. - żartowałem.
Jak tam z planami na sylwestra, jakieś konkretne palny? Zabawa kameralna, a może coś bardziej odjazdowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Już jeden sfrustrowany troll potrafi zatruć życie

Dnia 15.12.2007 o 16:56, Karharot napisał:

na forum, jak trafi się takich kilku to będzie bieda:(

A kto ci będzie w sylwestra, czy w Wigilię siedział na forum!? Nawet jak trafi się jakiś troll, to nie będzie miał komu zatruwać życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 14:50, Wojman napisał:

Jak sie samemu spamuje to nie ma co sie dziwic, ze forum jest "spamerskie", nie? Ale spokojnie
- gdy ktos spamuje my odpowiednio reagujemy dajac na przyklad ostrzezenia czy degrady.


Z mojej strony to był tylko jednorazowy wybryk, po prostu wkurzyłem się na tego gościa, że zakłada temat i jeszcze na dodatek kompletnie o niczym w nim nie informuje. Ja nie spamuję, zresztą można to łatwo sprawdzić, a średnią liter w poście mam koło 500 tak więc to chyba o czymś świadczy. Szkoda, że długość wypowiedzi nie wpływa na awans, bo wtedy czułbym się jakoś wyróżniony w porównaniu z tymi osobami, co tylko umieją pisać w komentarzach do każdego newsa "ale fajne", "ładna grafika", "to będzie hit" itp. A jeśli byście na prawdę reagowali na spam, to pewnie 90% userów by poszła w piach - są tu specjalnie założone tematy do spamowania oraz takie, w których na przykład się tylko gratuluje awansu czy kupienia nowej gry. Nie uważam się za przykładnego usera, bo udzielam się codziennie na wielu różnych forach (zamiast się czepić jednego :P ) ale tak na prawdę jeszcze żadne mi nie podeszło w 100% - na jednym siedzą same dzieciaki, na drugim nikt nie potrafi sklecić normalnego zdania, na trzecim siedzą spamerzy i tak dalej. Szczerze mówiąc to szkoda mi tych ludzi, którzy piszą bzdury, a potem jeszcze chwalą się sekretarzem. Dobrze, że jest wprowadzone ograniczenie co do ilości napisanych postów na godzinę (chodzi o nabijanie punktów), ale są też tacy, do z szwajcarską precyzją piszą dokładnie co godzinę. Co do humorków moderatorów - myślę, że nigdy nie będą obiektywni, bo w końcu są tylko ludźmi i czasami wpływają na ich decyzje zewnętrzne problemy. A syndromu moderatora już dawno się wyzbyłem, bo i tak nie opłaca się userów upominać, bo i tak dalej robią swoje, a ja tylko mogę oberwać (degrad).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się