Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2008 o 11:21, sig. napisał:

E tam zaraz piłować... mieszkanko jest, czisza i spokój też, jeść za darmo dadzą....
tylko się do netu podpiąć a wi-fi teraz wszędzie jest ;) Tyko obawiam się że na wskutek
przepełnienia więzień będziemy musieli własne zbudować.


Żebyś się nie przeliczył...

mieszkanko = 20-osobowa cela
cisza & spokój = na ogół cicho, tylko piski rozkoszy z pod pryszniców słychać...
jedzenie darmowe = w szpitalach też jest takie...
online = sznur zawsze i będziesz online...

przepełnienie = parę banów i degradów i będzie miejsce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 12:05, hunter22 napisał:

mieszkanko = 20-osobowa cela


No to jest to o czym sig. mowil. Dlatego checemy wybudowac nasze wiezienie.

Dnia 16.10.2008 o 12:05, hunter22 napisał:

cisza & spokój = na ogół cicho, tylko piski rozkoszy z pod pryszniców słychać...


Wam to tylko jedno w glowie. :) Ale nie bede nic mowil, ze drugiej polowy poki co nie mam, bo forum to nie tablica ogloszen. :)

Dnia 16.10.2008 o 12:05, hunter22 napisał:

jedzenie darmowe = w szpitalach też jest takie...


Ale w szpitalu trzeba lezec w lozku. Na poczatku to moze nawet fajne jest, ale czasem by na spacerniak sie czlowiek wybral.

Dnia 16.10.2008 o 12:05, hunter22 napisał:

online = sznur zawsze i będziesz online...


My tam jednak wolimy miec internet.

Dnia 16.10.2008 o 12:05, hunter22 napisał:

przepełnienie = parę banów i degradów i będzie miejsce :P


Taa... a my dostaniemy kolejne wyroki. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 12:26, Wojman napisał:

Wam to tylko jedno w glowie. :) Ale nie bede nic mowil, ze drugiej polowy poki co nie
mam, bo forum to nie tablica ogloszen. :)


Ja też nic nie powiem, że mam do sprzedania kilka gier. Nie powiem, że wszystkie są w atrakcyjnych cenach i nie powiem, że zdjęcia, adres kontaktowy i wszystkie szczegóły są na moim gsie. No nie powiem tego po prostu. W końcu forum to nie tablica ogłoszeń ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 12:26, Wojman napisał:

Wam to tylko jedno w glowie. :)


Czyli co?

Dnia 16.10.2008 o 12:26, Wojman napisał:

Ale nie bede nic mowil, ze drugiej polowy poki co nie
mam, bo forum to nie tablica ogloszen. :)


Na mnie nie licz... xD

No, ale mogę ci podsunąc jeden tekst, w twoim przypadku to będzie tak:

Ty - "Ej, maleńka, wiesz dałem dziś trzy bany i pięc degradów... idziemy do mnie?"
Ona - "Oczywiście misiu, mnie tez zbanujesz?"

xD

Dnia 16.10.2008 o 12:26, Wojman napisał:

Ale w szpitalu trzeba lezec w lozku. Na poczatku to moze nawet fajne jest, ale czasem
by na spacerniak sie czlowiek wybral.


Może i fajniutko sobie leżysz całe dnie, ale jedzenie słabe i jeszcze cię moga zabić... :P

Dnia 16.10.2008 o 12:26, Wojman napisał:

My tam jednak wolimy miec internet.


Sznur = stałe łącze :)

Dnia 16.10.2008 o 12:26, Wojman napisał:

Taa... a my dostaniemy kolejne wyroki. :P


No, ale będzie więcej miejsca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 10:39, Wojman napisał:

Do wyboru bylo jeszcze ostrzezenie za spam, bo tamten post zupelnie nic do dyskusji o
Moderatorach nie wnosil.


Ale dzięki twojej interwencji post już nie jest spamem i wnosi wiele do tematu :D :P.

A co do tej rozprawy w sądzie, to w sumie gość może cię oskarżyć o zniesławienie, bo żeby kogoś zbanować za piractwo, trzeba go najpierw o to oskarżyć, a więc nazwać złodziejem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 17:27, rob006 napisał:

A co do tej rozprawy w sądzie, to w sumie gość może cię oskarżyć o zniesławienie, bo
żeby kogoś zbanować za piractwo, trzeba go najpierw o to oskarżyć, a więc nazwać złodziejem.
:P


Sam pisal, ze spiraci Fallout 3 jak wyjdzie, wiec o nic oskarzac go nie musze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 17:56, Wojman napisał:

Sam pisal, ze spiraci Fallout 3 jak wyjdzie, wiec o nic oskarzac go nie musze. :)


Ale nie spiracił, jak teraz napisze, że za rok kogoś zabiję, to skarzesz mnie za morderstwo? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 18:08, rob006 napisał:

Ale nie spiracił, jak teraz napisze, że za rok kogoś zabiję, to skarzesz mnie za morderstwo?
;]

to już będzie podpadać pod groźbę karalną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 18:08, rob006 napisał:

Ale nie spiracił, jak teraz napisze, że za rok kogoś zabiję, to skarzesz mnie za morderstwo?
;]


Podejrzewam że nie mają tu uprawnień jak imć Anderton w "Raporcie Mniejszości" Dicka (zgwałconym później przez bodajże Spielberga). Niemniej skoro mówimy tu o karalności propagowania piractwa, deklaracja woli skopiowania jakiejś gierki / płyty / ogórka kiszonego podpada pod to jak bum cyk cyk.

Zresztą... jakie mamy prawdopodobieństwo że 20-latek ogłosiwszy wszem o wobec wolę zaciukania jakiejś osóbki tego czynu się dopuści, a jakie tego, że jakiś smark ogłosiwszy wolę spiracenia zum Beispiel choćby tego nieszczęsnego shoota Fallouta, wkrótce to zrobi? :>

EDIT: Aaa właśnie, monsieur Wojman: skoro dalej tu pisuję i widzę taki sam stat obok mego przydługawego nicka, rozumiem że kruczka na mnie nie znaleziono? :-P Czy też zgodnie ze starą i dobrą zasadą "dajcie mi człowieka, a ja znajdę na niego paragraf" poszukiwania wciąż trwają? ^^'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 18:16, sig. napisał:

to już będzie podpadać pod groźbę karalną


I upoważniać do nazwania mnie mordercą i skazania za morderstwo? ;]

BTW: Naprawdę jeśli napiszę że "za rok kogoś zabiję", to trafię do więzienia? :D

@Dexter McAaron

Dnia 16.10.2008 o 18:16, sig. napisał:

EDIT: Aaa właśnie, monsieur Wojman: skoro dalej tu pisuję i widzę taki sam stat obok mego przydługawego nicka, rozumiem że kruczka na mnie nie znaleziono? :-P Czy też zgodnie ze starą i dobrą zasadą "dajcie mi człowieka, a ja znajdę na niego paragraf" poszukiwania wciąż trwają? ^^''

Obstawiałbym opcję nr 2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 18:18, Dexter McAaron napisał:

EDIT: Aaa właśnie, monsieur Wojman: skoro dalej tu pisuję i widzę taki sam stat
obok mego przydługawego nicka, rozumiem że kruczka na mnie nie znaleziono? :-P Czy też
zgodnie ze starą i dobrą zasadą "dajcie mi człowieka, a ja znajdę na niego paragraf"
poszukiwania wciąż trwają? ^^''

Jakby co to szukać nie trzeba, bo jest magiczny wytrych... więc jak coś, cierpliwości ;) -> "W przypadku kwestii nieuregulowanych niniejszym regulaminem należy dostosować się do decyzji Moderatorów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 18:08, rob006 napisał:

> Sam pisal, ze spiraci Fallout 3 jak wyjdzie, wiec o nic oskarzac go nie musze. :)


Ale nie spiracił, jak teraz napisze, że za rok kogoś zabiję, to skarzesz mnie za morderstwo?


Wyciag z regulaminu forum.gram.pl:

2. Co jest zabronione

Piractwo

propagowanie piractwa, a szczególnie oferowanie, udostępnianie bądź linkowanie do pirackich plików (gry, filmy, muzyka, programy, książki ... itp.) lub stron umożliwiających pobranie takich plików oraz inne działania które wprost lub nie-wprost mogą być uznane za propagowanie piractwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moderatorzy - czy dojrzali psychicznie aby spełniać swoją rolę? Moim zdaniem nie wszyscy. Z obserwacji i dogłębnych analiz dochodzę do wniosku że mister Wojman jest niedojrzałym i zakompleksionym dwudziestokilkulatkiem. Co na to wskazuje? Brak dziewczyny? Nieskładna pisownia, błędy gramatyczne? Fascynacja postacią agenta 007 którego zaprzeczeniem jest jego własna osoba? Zbyt emocjonalne podchodzenie do swojej roli? Nadużywanie władzy? Pewnie to wszystko jak i dużo dużo więcej.

Wojman nie nadaje się na moderatora i trzeba to w końcu otwarcie powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 18:38, Wojman napisał:

Wyciag z regulaminu forum.gram.pl:

Zdaje się, że regulamin forum nie upoważnia moderatorów do oskarżania o piractwo kogo popadnie ;).

Dnia 16.10.2008 o 18:38, Wojman napisał:

/.../ oraz inne działania które wprost lub nie-wprost mogą być uznane za propagowanie piractwa

Kocham takie fragmenty regulaminu :D. "Moderator zawsze ma rację, nawet jeśli jej nie ma" albo "jeśli moderator uzna coś za piractwo, to jest to piractwo" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ba. IMO Wojman to nieudana kopia kNOTa. Cel ten sam, dzialanie obrocone o 180 stopni. Miast likwidowac trolli, spamerow i inne zakaly, by czuc sie jak bog tego forum, pozbadzmy sie doswiadczonych userow, ktorzy widza, co sie dzieje. A oryginal by sie przydal, oj przydal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 19:15, gloody napisał:

Oryginał nie pasuje do obecnej polityki portalu, zatem jak mógłby wrócić?

Wiem, marzenia scietej glowy. :( Ale licze na to, ze gram dostrzeze wreszcie, ze Wojman takze nie pasuje do obecnej polityki firmy. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 18:52, rob006 napisał:

Kocham takie fragmenty regulaminu :D. "Moderator zawsze ma rację, nawet jeśli jej nie
ma" albo "jeśli moderator uzna coś za piractwo, to jest to piractwo" :P


No jasne stwierdzenie uzytkownika cytuje "i tak sciagne pirata" to oczywiscie nie jest propagowanie piractwa tylko wymysl Moderatora, ze tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 19:19, Wojman napisał:

No jasne stwierdzenie uzytkownika cytuje "i tak sciagne pirata" to oczywiscie nie jest
propagowanie piractwa tylko wymysl Moderatora, ze tak jest.


Hmm, no może i tak... W każdym razie prawo jest dziwne, więc kto wie czy oskarżenie o zniesławienie nie byłoby takie bezsensowne. ;) Poza tym sprawdziłbym czy regulamin, który daje boską władzę moderatorom, przyznając im zawsze rację (a właściwie uznający ich zdanie za rację), oraz odbierający prawo do publicznego wyjaśnienia sprawy i odparcia oskarżeń (które przecież zostały jak najbardziej publicznie wyrażone), nie łamie prawa do czegoś-tam... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 18:47, Mattafixx napisał:

Wojman nie nadaje się na moderatora i trzeba to w końcu otwarcie powiedzieć.


Do tej opinii masz prawo.
Ale z powyższą pseudo analizą przegiąłeś. Moderator, to też użytkownik. A za obrażanie użytkownika jest degrad.
-1 do statusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się