Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

OK. Doigrales sie. Od tej pory BANa masz na stale bez mozliwosci powrotu. Kazde kolejne twoje konto bedzie banowane bez ostrzezenia. Nie dorosles do korzystania z forum i kazdym kolejnym kontem i postem udowadniasz tylko, ze ja mam racje. W sumie nawet dobrze, bo jesli ktos nawet do tej pory mial watpliwosci co do zasadnosci przyznanego bana to teraz ich juz nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj już spokój, takie podejście jest niepoważne i na pewno Ci nie pomoże. Zrób tak jak Ci radzono i spróbuj to załatwić przez formularz.
Przy okazji mała podpowiedź: każde kolejne założone konto i każdy kolejny post w stylu "Przestańcie mnie banować bo i tak tu wrócę" raczej obniża Twoje szanse na powrót na forum niż je zwiększa.

EDIT:
No tak, i już za późno. Choć naprawdę trudno się takiemu zakończeniu dziwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 21:19, Wojman napisał:

OK. Doigrales sie. Od tej pory BANa masz na stale bez mozliwosci powrotu. Kazde kolejne
twoje konto bedzie banowane bez ostrzezenia.

A więc nic sie nie zmieniło to po co to piszesz?

Dnia 02.10.2008 o 21:19, Wojman napisał:

Nie dorosles do korzystania z forum

A ty nie dorosłeś do bycia moderatorem jeśli tak stawiasz sprawę...

Dnia 02.10.2008 o 21:19, Wojman napisał:

i kazdym kolejnym kontem i postem udowadniasz tylko, ze ja mam racje.

Równie dobrze mogę napisać: "i każdym kolejnym banem udowadniasz tylko , że to ja mam rację".

Dnia 02.10.2008 o 21:19, Wojman napisał:

W sumie nawet dobrze, bo jesli ktos nawet do tej pory mial watpliwosci co do zasadnosci przyznanego bana to
teraz ich juz nie ma.

Czyli, że rusza Cię poczucie winy i szukasz wyjaśnienia co do słuszności mojego bana. No brawo, postawa godna dorosłego człowieka.....

Aha odezwę się jutro, bo dzisiaj nie chce mi się już z Tobą gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 21:24, snoopik5 napisał:

Aha odezwę się jutro, bo dzisiaj nie chce mi się już z Tobą gadać.

Augustów nie jest aż taki duży, żeby udało Ci się schować w tamtejszej sieci. Naprawdę chce Ci się marnować czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 20:51, eXtaz napisał:

Snoopik a co zrobił wodzasty? Według mnie nadaje się on na funkcje moderatora, przecież
nie przeskoczył z banity na ta stanowisko, zasłózył sobie trafnymi , pomocnymi inforamcjami
i pomocami , które kierował do innych użytkowników, zaczęło się nim interesować gram.pl
no i się zgodził, pozatym mi nigdy nie wadził
pozdrawiam

A kto tu pisze o Wodzastym? Nikt, sprawa się tyczy Wojmana. Który według mnie jest najaktywniejszym moderatorem. Tzn. Na gramie jego najczęściej widzę.

Dnia 02.10.2008 o 20:51, eXtaz napisał:

ps. to moje 2 konto do 1 nie pamietam passow a nna gram nie wchodzilem przez caale wakacje
:)

Nie przyznawałbym się tak otwarcie XD

Dnia 02.10.2008 o 20:51, eXtaz napisał:

ps2. zastanow sie snoopik2 ;)

Po co jak ma bana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 08:32, Młody miro napisał:

Po co jak ma bana?

Po to że ban, jest tylko formą namacalną, a on cały czas będzie robił konta dopói go nie zostawią albo mu się znudzi : ) Jeśli chodzi o to, że ma się zastanowić ban na konto nie wyklucza tego że może się zastanowić... ty też się zastanów co piszesz
pozdrawiam : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 10:57, eXtaz napisał:

> Po co jak ma bana?
Po to że ban, jest tylko formą namacalną, a on cały czas będzie robił konta dopói go
nie zostawią albo mu się znudzi : ) Jeśli chodzi o to, że ma się zastanowić ban na konto
nie wyklucza tego że może się zastanowić... ty też się zastanów co piszesz
pozdrawiam : >

Sratatata! Czy ty w ogóle czytałeś co pisał Wojman? Każde jego następne konto będzie usuwane! Po drugie to ty się zastanów co piszesz bo co do tego ma Wodzasty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wiem że źle zrobiłem wdając się w dyskusje z Wojmanem (może miałem rację, ale jak mówi "regulamin" 1. Moderator zawsze ma rację 2. Jeśli moderator nie ma racji to patrz punkt 1 xD). Głupio zrobiłem powodując tego bana, tym bardziej, że nie tylko ja korzystam z tego IP (już kilka osób się do mnie pluje, że przeze mnie ich tez banujecie). Uprzedzając tych, którzy zaraz napiszą napisz formularz, powiem tyle, że wysłałem go już w czwartek, ale nikt nie odpisał (a może odpisał, ale nie mam dostępu do poczty, z której wysyłałem e-maila, więc napisałem drugi e-mail z prośbą o odpisanie na inny adres, ale zdaję sobie sprawę z tego, że moderator też człowiek i nie musi czytać wszystkiego co mu przychodzi na maila :PP). Więc proszę o nie banowanie tego IP i obiecuję, że podobna sytuacja nie będzie miała już miejsca.

Wojman.... załatwmy to jak mężczyźni... Może partia bierek? xD

Olamagato
Wcześniej już odpisałem na twoje pytanie czy naprawdę chce mi się marnować czas, ale "ktoś" usunął mojego posta, wiec odpowiem jeszcze raz: nie, już mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 14:17, snoopik7 napisał:

Wojman.... załatwmy to jak mężczyźni... Może partia bierek? xD


Owned, nie wiem czemu, ale życzę Ci powodzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 14:17, snoopik7 napisał:

już w czwartek, ale nikt nie odpisał (a może odpisał, ale nie mam dostępu do poczty,
z której wysyłałem e-maila, więc napisałem drugi e-mail z prośbą o odpisanie na inny
adres, ale zdaję sobie sprawę z tego, że moderator też człowiek i nie musi czytać wszystkiego
co mu przychodzi na maila :PP).


Prosze nie oklamywac uzytkownikow forum. Odpowiedz na maila zostala wyslana w czwartek 2 Października 2008 o godzinie 21:29 na adres, do ktorego namiary podales w drugim mailu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosimy podawac swoje prawdziwe adresy e-mail na Waszych kontach. Ostatnio dosc czesto dostajemy zgloszenia, na ktore odpowiadamy i... jest problem bo wiadomosc nie dochodzi do adresata ze wzgledu na to, ze adres e-mail jest bledny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>jest problem bo wiadomosc nie dochodzi do adresata ze względu na to, ze adres e-mail jest bledny.
Wydaje mi się, że miałeś tu na myśli m.in. mój przypadek. Ale np. u mnie to nie jest wina błędnie podanego adresu e-mail. Wysyłałem do was dwa formularze i skoro to napisałeś to znaczy, że drugi tez dostaliście i wysłaliście odpowiedź. Podałem dobre adresy e-mail, lecz nie otrzymuję od was żadnych wiadomości, więc to jest wina gmaila, albo klienta poczty, z którego korzystacie (innej możliwości nie widzę, gdyż jestem pewny, że adres był dobry, gdyż nie przepisywałem go tylko skopiowałem i wkleiłem).
Bardzo proszę któregoś z moderatorów o napisanie mi co i jak w mojej sprawie na gg (nie chodzi mi nawet o rozmowę z danym moderatorem, wyślijcie mi po prostu treść emaila i to mi w zupełności wystarczy). Jeśli ktoś zdecyduje się do mnie napisać to proszę o potwierdzenie tego na forum, gdyż ktoś może skorzystać z tego, że podałem tu gg i se zrobić kawał, ze niby jest moderatorem. Dziękuje.

Moje GG: 13550165.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 07:30, Wojman napisał:

Bardzo prosimy podawac swoje prawdziwe adresy e-mail na Waszych kontach. Ostatnio dosc
czesto dostajemy zgloszenia, na ktore odpowiadamy i... jest problem bo wiadomosc nie
dochodzi do adresata ze wzgledu na to, ze adres e-mail jest bledny.

Ja mam podany dobry tylko na niektóre poczty nie zawsze dochodzą.
ps. Mogę i ja się dołączyć do partii bierek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym miarka się przebrała, możecie uważać sobie, że jestem jakimś małolatem który sobie żartuje niemniej jednak.
Szanowny panie Wojman - by nie mówić tutaj bardziej dosadnie - cały zapis rozmowy którą prowdziłem z forumowiczami z konta Agent0000 została zapisana i przesłana do mojego prawnika - cel jeden udowodnienie szanownemu panu - iż to co czyni jest tylko i wyłącznie szanownym widzi-mi-się szanownego towarzysza.
Od dawna uważa się iż internet jako taki jest jednostką bezimienną niemniej jednak mam nadzieję, że to w końću się skończy. Ot moje marzenie - moja ochota i to że się po prostu o to postaram
Szanowny pan niech się cieszy że to nie Stany Zjednoczony Ameryki gdyż tam za byle co można wytoczyć proces którego celem jest udowodnienie "dokonania ujmy moralnej" to jest niestety nasz kraj i tutaj nie jest tak łatwo, niemniej postaram się wszelkimi możliwymi sposobami zatruć panu życie - dlaczegóż też szanowny pan ma truć życie innym?
Wiem że gram.pl jako takie nie odpowiada za moderatorów tegoż forum - niemniej jednak jestem pewien iż posiadają dane szanownego pana - poniedziałek bądź wtorek w zależności od mojego wolnego czasu kontaktuję się z gram - bądź też z CD-Projektem - który jest zwierzchnikiem tejże strony/portalu - tam informuję o wszczęciu działań przeciwko szanownemu panu - gdy nie będzie reakcji - zobaczymy co dalej, jestem jednak pewien, iż posiadają szanownego pana dane osobowe - koniec z dziecinnym działaniem człowieka który uważa się za coś więcej, nie umiesz czytać? Pokazałeś to po raz kolejny - to forum to nie tylko same dzieci - czy też młodzież to również osoby dorosłe którym nie podoba się takie postępowanie które szanowy pan podejmuje - tak czy siak do zobaczenia - mam nadzieję, że do zobaczenia, bo za tego bezprawnego bana - wynikającego tylko i wyłącznie z braku umiejętności czytania połączonego z racjonalnym myśleniem i dedukcją - szanownemu panu nie odpuszczę nie jesteś tutaj Bogiem nastał wreszcie czas by szanowny pan się o tym przekonał.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem Twoje wypowiedzi z tamtego tematu i mam parę uwag do sprawy:
Po pierwsze chociaż założenie dwóch kont samo w sobie nie jest niezgodne z regulaminem (o czym była mowa w tym temacie) to założenie osobnego konta tylko po to aby komentować jakim to szczęściem jest to że gra została spiracona jest już raczej podejrzanym zagraniem, zresztą chyba sam musiałeś czuć że robisz coś niewłaściwego skoro specjalnie po to założyłeś drugie konto.
Po drugie Twoje wypowiedzi faktycznie trudno było całkowicie jednoznacznie interpretować jako propagowanie piractwa jednak z pewnością się o nie ocierały. Przy zakładaniu konta (a w Twoim wypadku nawet kilku kont) musiałeś zatwierdzić regulamin gram.pl a co za tym idzie powinieneś wiedzieć że jeśli nie zgadzasz się z decyzją moderatora to masz prawo do wyjaśnień a jeśli udowodnisz że racja jest po Twojej stronie to możesz nawet oczekiwać cofnięcia decyzji moderatora, cała sprawa może być jednak wyjaśniana tylko i wyłącznie drogą listowną a w żadnym wypadku przez rozwlekanie sprawy na forum.
Po trzecie o ile wcześniejszą sprawę być może udało by Ci się wyjaśnić poprzez formularz to post który napisałeś na następnym założonym przez siebie koncie (w którym sam nick był wulgarny) jest już zupełnie inną sprawą bo jest tak obraźliwy że bez żadnych wątpliwości narusza zarówno regulamin jak i podstawowe zasady dobrego wychowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 04:09, MarcinPuczok napisał:

Szanowny panie Wojman - by nie mówić tutaj bardziej dosadnie - cały zapis rozmowy którą
prowdziłem z forumowiczami z konta Agent0000 została zapisana i przesłana do mojego prawnika
- cel jeden udowodnienie szanownemu panu - iż to co czyni jest tylko i wyłącznie szanownym
widzi-mi-się szanownego towarzysza.


Prosze prawnikowi tez podeslac regulamin naszego forum. Mam dzis dobry humor, wiec ulatwie ci nieco zadanie i wskaze od razu na odpowiedni punkt, ktory powinienes podac swojemu prawnikowi:

2. Co jest zabronione

Piractwo

* propagowanie piractwa, a szczególnie oferowanie, udostępnianie bądź linkowanie do pirackich plików (gry, filmy, muzyka, programy, książki ... itp.) lub stron umożliwiających pobranie takich plików oraz inne działania które wprost lub nie-wprost mogą być uznane za propagowanie piractwa
* wysyłanie zapytań dotyczących pirackich plików, a szczególnie wysyłanie zapytań odnośnie tego gdzie i jak pobierać pirackie pliki (gry, filmy, muzykę, programy... itp.), skąd pobrać tzw. "cracki" do gier oraz wszelkie inne zapytania związane z działaniem pirackich gier i innych plików

Dnia 12.10.2008 o 04:09, MarcinPuczok napisał:

Od dawna uważa się iż internet jako taki jest jednostką bezimienną niemniej jednak mam
nadzieję, że to w końću się skończy. Ot moje marzenie - moja ochota i to że się po prostu
o to postaram


Wielu naszych uzytkownikow mysli, ze jak zalozy sobie drugie konto, na nim bedzie na przyklad w jakis sposob popierac piractwo to my - Moderatorzy nie mamy mozliwosci, zeby to sprawdzic. Internet jest anonimowy tylko pozornie, ale mimo to powodzenia w walce.

Dnia 12.10.2008 o 04:09, MarcinPuczok napisał:

Szanowny pan niech się cieszy że to nie Stany Zjednoczony Ameryki gdyż tam za byle co
można wytoczyć proces którego celem jest udowodnienie "dokonania ujmy moralnej" to jest
niestety nasz kraj i tutaj nie jest tak łatwo, niemniej postaram się wszelkimi możliwymi
sposobami zatruć panu życie - dlaczegóż też szanowny pan ma truć życie innym?


O masz juz swoj cel zyciowy czyli zatrucie mi zycia? Juz sie przyzwyczailem, nie jestes pierwszym sfrustrowanym malolatem na tym forum. Co do podania do Sadu to w Polsce tez mozesz nikt ci nie broni. Niemniej jednak jak bedziesz rozmawial ze swoim prawnikiem zapytaj sie ile lat odsiadki mozna dostac za grozenie innym w rzeczywistosci jak i wirtualnie.

Dnia 12.10.2008 o 04:09, MarcinPuczok napisał:

Wiem że gram.pl jako takie nie odpowiada za moderatorów tegoż forum - niemniej jednak
jestem pewien iż posiadają dane szanownego pana - poniedziałek bądź wtorek w zależności
od mojego wolnego czasu kontaktuję się z gram - bądź też z CD-Projektem - który jest
zwierzchnikiem tejże strony/portalu - tam informuję o wszczęciu działań przeciwko szanownemu
panu - gdy nie będzie reakcji - zobaczymy co dalej, jestem jednak pewien, iż posiadają
szanownego pana dane osobowe


Nie twoj interes kto posiada moje dane osobowe a kto nie. Zapewnic jednak moge, ze CD Projekt/gram.pl ma swoich prawnikow, a oni w przeciwienstwie do ciebie znaja Ustawe o Ochronie Danych Osobowych. Zapytaj sie prawnika co to jest jak juz u niego bedziesz.

Dnia 12.10.2008 o 04:09, MarcinPuczok napisał:

- koniec z dziecinnym działaniem człowieka który uważa się
za coś więcej, nie umiesz czytać? Pokazałeś to po raz kolejny - to forum to nie tylko
same dzieci


To raczej ty to pokazujesz, cytowany post to bardzo dobry przyklad, no ale nie czepiajmy sie szczegolow.

Dnia 12.10.2008 o 04:09, MarcinPuczok napisał:

czy też młodzież to również osoby dorosłe którym nie podoba się takie postępowanie
które szanowy pan podejmuje - tak czy siak do zobaczenia - mam nadzieję, że do zobaczenia,
bo za tego bezprawnego bana - wynikającego tylko i wyłącznie z braku umiejętności czytania
połączonego z racjonalnym myśleniem i dedukcją


A wiesz to bardzo dziwne, bo akurat z ta czescia posta w wiekszosci sie zgadzam, za wyjatkiem oczywiscie tego, ze byl bezprawny. Faktycznie BAN byl tylko i wyłącznie z braku umiejętności czytania połączonego z racjonalnym myśleniem i dedukcją. To nie moja wina tylko uzytkownika. No i piractwo do dego doszlo. A gdybys przeczytal regulamin (albo niech prawnik ci go zinterpretuje) to bedziesz wiedzial, ze BAN byl i jest sluszny. A na to konto - na podstawie regulaminu - tez oczywiscie idzie BAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No brawo. Ciekaw jestem na jakiej podstawie prawnej oprzesz swoje roszczenie:)
Swoja drogą weź sporo kasy na tego prawnika, bo za "zwykłą" stawkę żaden się pod czymś takim nie podpisze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 09:13, Dux napisał:

No brawo. Ciekaw jestem na jakiej podstawie prawnej oprzesz swoje roszczenie:)
Swoja drogą weź sporo kasy na tego prawnika, bo za "zwykłą" stawkę żaden się pod czymś
takim nie podpisze:D


Każdy prawnik doczyta regulamin do momentu: "W serwisie gram.pl podstawową władzę stanowią Pracownicy gram.pl oraz Moderatorzy. Mogą usunąć dowolną wypowiedź oraz zablokować możliwość dodawania kolejnych bez podania przyczyny - takie mają prawo!", po czym zainkasuje za stracony czas i podziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Każdy prawnik doczyta regulamin do momentu: "W serwisie gram.pl podstawową władzę stanowią
> Pracownicy gram.pl oraz Moderatorzy. Mogą usunąć dowolną wypowiedź oraz zablokować możliwość
> dodawania kolejnych bez podania przyczyny - takie mają prawo!", po czym zainkasuje za
> stracony czas i podziękuje.

wyobrażam sobie jaki ubaw będzie miał prawnik, jak zobaczy, w jaki sposób złamał regulamin jego klient;P
brakuje tylko, aby ten gość powiedział, że regulamin jest niezgodny z konstytucją RP

wstyd, nie dość że piraci to jeszcze chce się z Wojmanem procesować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 16:05, Zakrzysiunio napisał:

wstyd, nie dość że piraci to jeszcze chce się z Wojmanem procesować...


A niech sie procesuje ze mna jak chce. Tyle, ze pozniej to ja mu wytocze proces za naruszenie dobr osobistych (vide jego post, a pozniej maila ktorego przyslal) i za narazenie na uszczerbek na zdrowiu + kilka innych rzeczy sie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się