Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Mam tu na myśli sytuację na temat której toczy się dyskusja. Osoba uważa, że została zbanowana niesłusznie i zakłada nowe konto po to by wyjaśnić całą sprawę (zgodnie ze świętym regulaminem robi źle, gdyż nie pisze na maila). Z Wojmana słów wynika, że jego ban był słuszny niezależnie od tego czy owy użytkownik faktycznie piracił czy nie, gdyż użytkownik nie napisał maila... Trochę to dziwne mi się wydało, tak więc zwróciłem na to uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 20:02, Kukowsky napisał:

Mam tu na myśli sytuację na temat której toczy się dyskusja. Osoba uważa, że została
zbanowana niesłusznie i zakłada nowe konto po to by wyjaśnić całą sprawę (zgodnie z świętym
regulaminem robi źle, gdyż nie pisze na maila).


Na tym spokojnie można zakończyć Twoją wypowiedź. Jeśli ktoś akceptuje ten "święty" regulamin, to powinien go przestrzegać, również te punkty, które mu się nie podobają.
Dalsza dyskusja na ten temat jest bez sensu.
Może zacznę obrabiać banki, bo mnie się nie podoba ten fragment polskiego prawa, który mi to uniemożliwia. Reszta może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to, że się nie zgadzam, a o to, że Wojman jest przekonany co do słuszności bana w chwili gdy nie jest przekonany co do tego, że user piraci.

To tak jakby skazać złodzieja za zabójstwo. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 20:00, dawidos170 napisał:

> /.../ > Podwójne konto na forum jest złe /.../

Z tym bym polemizował. Nie konto jest złe, tylko zachowanie użytkownika konta. Na marginesie podam, ze też mam drugie konto i z tego tytułu włos z głowy mi nie spadł. I nie spadnie, dopóki sam ze sobą, przy wykorzystaniu dwóch kont, nie będę polemizował. A jak bym narozrabiał na jednym tak, ze dostałbym bana, to i na drugim automatycznie też. To by było na tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 20:15, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../


Krzysztofie wyciąłeś z kontekstu to co Ci się podoba :) Na forum dostaję bana robię drugie konto jest źle. Na ircu - jest dobrze. Coś tu się nie zgadza jeśli forum i irc to jeden i ten sam gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 19:30, Mistic napisał:

JEszcze postaw Wojmanowi pomnik, zbuduj mu świątynię, nazwij na jego część państwo, miasto,
ulicę i przedszkole. A potem skończ tą komedię i podlizywanie się bo to już nawet śmieszne
przestaje być :-)

Wiesz niby masz racje ale to nie podlizywanie się, jakbym chciał tak zrobić, to bym pisał na gsie. I już dawno to ktoś napisał a ja powtórzyłem. Coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 19:19, PolishWerewolf napisał:

> bo moderator ma zawsze racje
Czekaj, muszę wytrzeć monitor, bo zaplułem go ze śmiechu :D


<Uważnie się przygląda> Nie rozumiem, co w tym śmiesznego ;)

spider88 ->

Dnia 14.10.2008 o 19:19, PolishWerewolf napisał:

Czy tak trudno wejść na jego GS-a ??
Tam masz nr gg i mail jak i inne fory kontaktu . Wystarczy chcieć aby móc .


Ajjj ... niepotrzebne to było, niepotrzebne .... miał chłop spokój a teraz fani niestety zarzucą mu skrzynkę toną podziękowań ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 20:15, KrzysztofMarek napisał:

Z tym bym polemizował. Nie konto jest złe, tylko zachowanie użytkownika konta. Na marginesie
podam, ze też mam drugie konto i z tego tytułu włos z głowy mi nie spadł. I nie spadnie,
dopóki sam ze sobą, przy wykorzystaniu dwóch kont, nie będę polemizował. A jak bym narozrabiał
na jednym tak, ze dostałbym bana, to i na drugim automatycznie też. To by było na tyle.


Bardzo dobrze to ujales. Nikt nie zabrania miec dwoch kont. Jednak jesli na jednym rozrabiasz to musisz sie liczyc z konsekwencjami na obu. Nie moze byc takiej sytuacji, ze na przyklad na jednym koncie ktos otwarcie sie przyznaje do piracenia gier albo mowi, ze jak nie bedzie dema to pirat poleci i za to nie bedzie konsekwencji. Jesli ktos umie sie zachowac to niech sobie ma i kilka kont, nam to nie przeszkadza i nie ma w tym nic zlego. Dopiero jak rozrabia to jest czym sie martwc. Zreszta byly juz takie sytuacje na forum, ktore dla uzytkownikow nie konczyly sie przyjemnie, bo jedno konto bylo normalne do wypowiedzi, a drugie do trollowania. Zrobilo sie polowanie na trolle i teraz juz takich sytuacji nie na.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 12:21, GeoT napisał:

Ajjj ... niepotrzebne to było, niepotrzebne .... miał chłop spokój a teraz fani niestety
zarzucą mu skrzynkę toną podziękowań ;))


Skoro zamieścił tam te dane , to chyba się z tym liczył ;))

Ale fakt , do póki się .... nie ruszy , to śmierdzieć nie będzie a ja chyba niepotrzebnie w to kijaszek wepchnąłem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 10:09, spider88 napisał:

Ale fakt , do póki się .... nie ruszy , to śmierdzieć nie będzie a ja chyba niepotrzebnie
w to kijaszek wepchnąłem .


W ramach pokuty bede Ci podsylal "gorzkie" wywody niektorych zbanowanych uzytkownikow, a wierz mi - nie chcesz. :P

A na powaznie - namiary na Moderatorow nie sa zadna tajemnica, wystarczy przeczytac przypeity post, zeby sie domyslic jaki jest moj adres mailowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 10:26, Wojman napisał:

W ramach pokuty bede Ci podsylal "gorzkie" wywody niektorych zbanowanych uzytkownikow,
a wierz mi - nie chcesz. :P


Nie bądź taki srogi ;))

Dnia 16.10.2008 o 10:26, Wojman napisał:

A na powaznie - namiary na Moderatorow nie sa zadna tajemnica, wystarczy przeczytac przypeity
post, zeby sie domyslic jaki jest moj adres mailowy.


Jak pokazuje rzeczywistość , duża część userów ma problem z czytaniem połączonym ze zrozumieniem . A co dopiero mówić o szukaniu czegoś co by się przydało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 10:35, spider88 napisał:

Jak pokazuje rzeczywistość , duża część userów ma problem z czytaniem połączonym ze zrozumieniem
. A co dopiero mówić o szukaniu czegoś co by się przydało .


Ale to juz nie moj problem. Dla mnie nawet to dobrze, bo zawsze jeden mail mniej. Choc czasami szkoda, bo nieraz rozne fajne rzeczy ludzie przesylaja, szczegolnie lubie fragmenty Kodeksu Karnego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 10:35, Chaotizz napisał:

Jeśli można wiedzieć, to dlaczego treść mojego poprzedniego posta, została zastąpiona
krótkim i treściwym znaczkiem [m]?


Do wyboru bylo jeszcze ostrzezenie za spam, bo tamten post zupelnie nic do dyskusji o Moderatorach nie wnosil. A jak sie komus nie chce czytac przypietego posta to nie moja wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 10:38, Wojman napisał:

Ale to juz nie moj problem. Dla mnie nawet to dobrze, bo zawsze jeden mail mniej. Choc
czasami szkoda, bo nieraz rozne fajne rzeczy ludzie przesylaja, szczegolnie lubie fragmenty
Kodeksu Karnego. :)


A, właśnie, jak tam sprawa pana od wysyłania wszystkiego do prawników? Masz już to wezwanie do sądu czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 10:55, Fumiko napisał:

A, właśnie, jak tam sprawa pana od wysyłania wszystkiego do prawników?


A to jest bardzo dziwna sprawa. Jak sie ona potoczy tego nie wiem, ale jestem ciekawy finalu.

Dnia 16.10.2008 o 10:55, Fumiko napisał:

Masz już to wezwanie
do sądu czy nie?


No kurcze jeszcze nie. :( Ale wczoraj z sig.`iem sie zastanawialismy ktory Moderator z ktorym bedzie w celi siedzial, a walgierz dobry kolega zaoferowal sie, ze bedzie mi do wiezienia paczki z grami przysylal. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 11:01, Wojman napisał:

No kurcze jeszcze nie. :( Ale wczoraj z sig.`iem sie zastanawialismy ktory Moderator
z ktorym bedzie w celi siedzial,


Ja bym was do jednej wielkiej celi wrzucił... :P

Dnia 16.10.2008 o 11:01, Wojman napisał:

a walgierz dobry kolega zaoferowal sie, ze bedzie mi
do wiezienia paczki z grami przysylal. :)


A ja mogę wam przysłać tort z pilnikiem do piłowania krat i grube gumowe rękawice... bo oczywiście kraty będą pod napięciem... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 11:17, hunter22 napisał:

A ja mogę wam przysłać tort z pilnikiem do piłowania krat i grube gumowe rękawice...
bo oczywiście kraty będą pod napięciem... xD

E tam zaraz piłować... mieszkanko jest, czisza i spokój też, jeść za darmo dadzą.... tylko się do netu podpiąć a wi-fi teraz wszędzie jest ;) Tyko obawiam się że na wskutek przepełnienia więzień będziemy musieli własne zbudować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się