Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2009 o 21:45, nurbi napisał:

Wojman dał mi degrada dobra poddaję się ale jak coś na ciebie znajdę wykorzystam to.

Muahahaha.
Degrad zasłużony, chociaż na luzie można było wrzucić -2 :P (Wojman: Cieszę sie że chociaż to -1 dałes :)). No to czekamy na bana, a mnie jako autorowi jakże pięknego formularza o tytule "Być jak temperówka..." cieszy ten -1, mimo że wiadomo ze to nic nie zmieni, a tylko rozpocznie twoj wielki bulwers, szok i masakrę.
...z Onetu się nie wyrasta...co udowodniłeś w temacie o kandydaturze Mefiego.
Tyle na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 21:45, nurbi napisał:

Wojman dał mi degrada dobra poddaję się ale jak coś na ciebie znajdę wykorzystam to.


Daj sobie już spokój ... Na prawdę nikogo to nie bawi ...

Wojman---> Dobra robota ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też uważam że Wojman źle odwala swoją robotę. Uważam tak gdyż wg mnie już dawno powinien dać tym "rewolucjonistom" bana ;)

EDYTA: Ale to mnie powaliło na kolana

A ilość zamkniętych przez niego tematów świadczy o tym że on chyba nawet nie gra na kompie tylko siedzi na forum i banuje degraduje zamyka oto wojman

Tego jeszcze nie grali.. wykonuje swoje obowiązki i to jest złe.. LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem degrad -2 z tego powodu że nie tylko ja używam kompa, moderator od razu bierze wszystkich na odstrzał. I wy mówicie że na forum dzięki wam jest pięknie i przyjemnie (może niektórzy są tacy uczciwi), wiem że początkujący forumowicz może popełniać błędy( poprzez spam, bo myli forum z czatem, albo zakłada ten sam dziesiąty temat), ale potem kuma o co chodzi i nie tędy droga. Nie leciałem na ilość postów, czy cały czas być na forum i pisać gdzie popadnie. Proszę o odp. Wojmana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 13:40, Langier napisał:

Dostałem degrad -2 z tego powodu że nie tylko ja używam kompa, moderator od razu bierze
wszystkich na odstrzał. I wy mówicie że na forum dzięki wam jest pięknie i przyjemnie
(może niektórzy są tacy uczciwi), wiem że początkujący forumowicz może popełniać błędy(
poprzez spam, bo myli forum z czatem, albo zakłada ten sam dziesiąty temat), ale potem
kuma o co chodzi i nie tędy droga. Nie leciałem na ilość postów, czy cały czas być na
forum i pisać gdzie popadnie. Proszę o odp. Wojmana


Na razie odpiszę ja :-)
Co do mojego spamu to się zgadzam ale tylko w niekturych mjejscach bo tu: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=45926&u=225
tylko odpowiadałem na posty innych oni też powinni dostać degrady za spam i nie pisałem postu pod postem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
>

Dnia 11.04.2009 o 13:52, nurbi napisał:

tylko odpowiadałem na posty innych oni też powinni dostać degrady za spam i nie pisałem
postu pod postem.

Odpowiadałeś, ale czy zauważyłeś w jaki sposób? Twoje posty są niekulturalne i wulgarne, a co najważniejsze - nie są związane z tematem. I wiesz co? To też jest spam.

@Langier- tak, mylenie forum z czatem i spam jest konsekwencją nie przeczytania regulaminu. I jak sądzę, Ty też go nie przeczytałeś, bo inaczej wiedziałbyś, że prywatne sprawy rozwiązuje się prywatnie przez formularz/maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 13:40, Langier napisał:

Dostałem degrad -2 z tego powodu że nie tylko ja używam kompa


Spod twojego numeru IP ktoś (na innym koncie) rozrabiał na Forum. W takim przypadku główne konto(twoje) także otrzymuje (umniejszoną) kare. W tym przypadku nie chodziło o zwykły spam, dlatego tamto konto zostało zbanowane.
Rozumiemy, że początkujący użytkownicy czasem muszą się nauczyć forumowych zasad, dlatego rzadko kiedy dajemy od razu bana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 14:06, Rick napisał:

>
>
> tylko odpowiadałem na posty innych oni też powinni dostać degrady za spam i nie
pisałem
> postu pod postem.
>
Odpowiadałeś, ale czy zauważyłeś w jaki sposób? Twoje posty są niekulturalne i wulgarne,
a co najważniejsze - nie są związane z tematem. I wiesz co? To też jest spam.

@Langier- tak, mylenie forum z czatem i spam jest konsekwencją nie przeczytania
regulaminu. I jak sądzę, Ty też go nie przeczytałeś, bo inaczej wiedziałbyś, że prywatne
sprawy rozwiązuje się prywatnie przez formularz/maila.


Tylko jeden post był wulgarny a pisałem na temacie do tego przeznaconym o forumowiczu roku co do którego miałem wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 13:40, Langier napisał:

Dostałem degrad -2 z tego powodu że nie tylko ja używam kompa, moderator od razu bierze
wszystkich na odstrzał.


Jeśli nie tylko Ty używasz tego samego kompa to zawsze będziesz miał ryzyko, że oberwiesz za błędy kogoś innego. Gdy brałem udział w tworzeniu serwera pewnej gry obowiązywał tam obowiązek zgłaszania kilku kont grających z jednego adresu - wtedy ekipa wiedziała o co chodzi, a nie musiała sama dociekać czy to dwie różne osoby czy może dwa konta jednej.
Ale takie sprawy daje się spokojnie wyjaśniać. Napisz do modka, opisz mu sytuację.

I wy mówicie że na forum dzięki wam jest pięknie i przyjemnie

Dnia 11.04.2009 o 13:40, Langier napisał:

(może niektórzy są tacy uczciwi), wiem że początkujący forumowicz może popełniać błędy(


Jeszcze nie tak dawno temu, aczkolwiek wystarczająco dawno by internet spowszechniał, na pewnej grupie dyskusyjnej była zasada - gdy dołączasz, nie pisz nic przez dwa tygodnie tylko czytaj i obserwuj jak się zachowują ludzie. Poznasz wtedy miejscowe zwyczaje, zobaczysz czego nie wypada robić i czego absolutnie nie należy. Po tym czasie możesz już pisać i nie popełnisz większej gafy.
Niestety, dzisiaj ludzie chcą wszystko mieć szybko, więc rzucają się do pisania i nie przejmują tym co i jak piszą. Początkujący forumowicz może oczywiście popełniać błędy - doświadczony zresztą też - ale są błędy i błędy. I tu przechodzimy do sedna...

Dnia 11.04.2009 o 13:40, Langier napisał:

poprzez spam, bo myli forum z czatem, albo zakłada ten sam dziesiąty temat), ale potem


Jeśli taki forumowicz nie zadał sobie trudu by sprawdzić czym się różni forum od czatu i zaznajomić z podstawami etykiety to winien jest conajmniej bezmyślności, a często i zwykłego chamstwa. Istenieje coś takiego jak savoir-vivre i jego internetowa odmiana. Wchodzisz na forum? Sprawdź najpierw jak się tam można zachowywać i dostosuj albo oczekuj konsekwencji. Tak samo gdy idziesz do kogoś nieznajomego do domu nie zaczynasz mu buszować po pokojach i brać jego rzeczy bez pozwolenia, prawda?
Wielu początkujących ma właśnie tak. Włażą, zaczynają robić głupoty, nie słuchają co się do nich mówi.
Popatrz sobie na statystyki nurbiego - pozakładał tematów, dostawał od ludzi odpowiedzi że to duble, linki do właściwych i prośby żeby przestał na siłę tworzyć nowe wątki, kilka razy napisał że chyba sobie daruje i będzie lepiej szukał i dalej spamował. Naprawdę, to że dostał tylko degrada za pisanie bzdur w jednym z innych tematów to bardzo łagodne traktowanie. Gram.pl stosuje niezwykle łagodną politykę wobec użytkowników i pozwala na wiele. Trzeba się postarać, albo mieć sporego pecha żeby tu oberwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem sporego pecha, ale żeby aż -2.

Rick wysłałem maila nie bój się. A piszę tym temacie bo tego dotyczy, no i mam wiele przydatnych odpowiedzi. Dzięki z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 16:32, Langier napisał:

Ja miałem sporego pecha, ale żeby aż -2.

Rick wysłałem maila nie bój się.

Ależ ja się nie boję, a już szczególnie o nie moje sprawy. :P

Dnia 11.04.2009 o 16:32, Langier napisał:

A piszę tym temacie bo tego dotyczy, no i mam
wiele przydatnych odpowiedzi. Dzięki z góry.

W sumie tak, tylko ty wyraźnie poprosiłeś o odpowiedź Wojmana i nikogo innego. W takim wypadku to rozwiązywanie spraw na forum. Ale cieszę się, że otrzymałeś satysfakcjonujące odpowiedzi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no , ja zostalem zdegradowany za to samo co Langier, normalnie identyczne. Tylko ze ja -1. Oczywiscie wszystko bylo niesprawiedliwie. Akurat tak sie nieszczesliwie zdarzylo, ze mam brata. No, coz nie bede tu ukrywal, ze jest najmadrzejszy, skoro jest glupi jak nie wiem co. Pewniego dnia zachcialo mu sie zalozyc konto na gram. No i mimo moich usilnych staran ze by mu to uniemozliwic to mu sie udalo. Najpierw zaczal wypowiadac sie w tematach typu ,,Masz czy nie masz", ale pozniej skumali sie z pewnym urzytkownikiem tegoz forum i tamten uzytkownik zalozyl pewien temat. Mojemu braciszkowi tak sie spodobal, bo pomyslal sobie, ze bedzie mogl w nim nabijac bez konca postow, ale niestety moderator to zauwazyl. I zbanowal go z forum, a mnie jako ze mielismy ten sam IP kompa zdegradowal i powiedzial, ze to ja zalozylem sobie drugie konto, zeby na nim tollowac. Co jest najwieksza glupota jaka slyszalem. Po co porzadny gramowicz jakim jestem mialby zakladac sobie drugie konto? Dlaczego moderatorzy sa tacy, ze nie da im sie niczego wytlumaczyc? Mam nadzieje, ze ta wypowiedzia zwroce na siebie uwage moderatorow, ktorzy tak niesprawiedliwie mnie otraktowali. Moge jeszcze powiedziec tylko tyle, ze w przyparku Langiera jest tak samo, poniewaz rozmawialismy na ten temat. Prosze szanownych moderatorow, aby pokazali, ze sa sprawiedliwi i nie oceniaja ludzi tylko na podstawie IP komputera. Mimo tego co mi zrobili, zycze im Wesolych, Zdrowych i pelnych przemyslen Swiat. Wesolego Alleluja.

Prosbe kieruje szczegolnie do Wojmana, ktory mysli, ze jak ukarze niewinnych ludzi to te forum bedzie przyjemnym miejscem. Dodaje linka do tematu, w ktorym zostalem zdegradowany.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=46616&u=72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 18:46, wybrany4567 napisał:

/.../

Ło boziu zamiast pisać taki długi post wystarczyło poszukać Gadu Wojmana, lub jego mail, bądź jego skrzynkę kontaktową nick@moderator.gram.pl gdzie nick "Wojman" i napisać aby wyjaśnić sytuację.
Ale po co, znów Wojman zły, a tu winny nie Wojman a osoba która nie umie rozmawiać by uzyskać wyjaśnienia.
P.S Wojman postąpił prawidłowo. Zdaj sobie sprawę ze nie masz na czole napisanego "Mój brat jest trollem i działa na koncie xxx", więc prawidłowa decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 18:53, Bjutiii napisał:

Ale po co, znów Wojman zły, a tu winny nie Wojman a osoba która nie umie rozmawiać gwoli
wyjasnień.


A może to przez to, że zasada domniemania niewinności trochę kuleje na gram.pl? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się