Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 11.04.2009 o 18:56, rob006 napisał:

A może to przez to, że zasada domniemania niewinności trochę kuleje na gram.pl? ;]


W wypadku bliźniaków i przestępstwa też by kulała. Moderator nie jest jasnowidzem, żeby stwierdzić, czy z jednego IP piszą bracia czy po prostu ktoś się w trolla bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 18:59, Fumiko napisał:

> A może to przez to, że zasada domniemania niewinności trochę kuleje na gram.pl?
;]

W wypadku bliźniaków i przestępstwa też by kulała. Moderator nie jest jasnowidzem, żeby
stwierdzić, czy z jednego IP piszą bracia czy po prostu ktoś się w trolla bawi.

no tylko kilka maili to niego juz wysylalem z wyjasnieniami i nawet nie raczyl odpisac, chyba tylko na jednego odpisal- Pierwszego co wyslalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 18:59, Fumiko napisał:

W wypadku bliźniaków i przestępstwa też by kulała.


No nie wiem czy by bliźniaka najpierw skazali, a dopiero później dali możliwość wyjaśnienia sprawy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w obu przypadkach moim i wybranego4567, jesteśmy poszkodowani nie z naszej winy, ale młodszego i głupszego rodzeństwa, na miejscu moda kila razy bym się zastanowił, sprawdził ile miał ostrzeżeń (no i czego dotyczyły, ile czasu jest na forum, czy nie spamuje. Wtedy byłoby faktycznie nieźle, tyle że niekoniecznie dla moda.
Rozumiem usunięcie takiego czubka który pisze na kogoś jakiś złe rzeczy(poniżające). Rozumiem że prościej usuń, obniż, a nie spytaj sprawdź i może usuń lub degrad. Sorry że tak niejasno i w ogóle ale jestem pod presją nieco. I ciekawe czy ktoś mnie rozumie.

Czy moderator ma możliwość podwyższania statusu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 19:52, Langier napisał:

/.../ I ciekawe czy ktoś mnie rozumie./.../

Tak, rozumie niemal każdy. Ale powiedz mi, co, według Ciebie, miałby zrobic moderator? A dokładniej, jak przekonasz moderatora, że to Twój brat, a nie Ty? Może usprawiedliwienie Mama napisze? No bo już nie wiem, co można zrobić. I jeszcze jedno - dlaczego tylko moderator ma Ciebie zrozumieć a Ty moderatora już nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem nie zawsze ma czas, najprościej degrad bez namysłu. Ale oni też nie rozumieją że człowiek sam w domu nie jest. Może ty rodzeństwa nie masz, to nie wiesz jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jeśli używasz komputera z bratem, siostrą czy kolegą lub koleżanką to takie rzeczy się zgłasza moderatorom i wtedy oni będą brali poprawkę na to że to nie Ty założyłeś drugie konto do trollowania. Ale skoro nie zgłosiłeś takiego faktu to już nie wina moderatora i wątpię byś odzyskał swój status poprzez podwyższenie go przez moderatora, gdyż nikt w tej chwili Tobie nie uwierzy... Następnym razem poinformuj moderatora o tym, że z komputera korzysta oprócz Ciebie ktoś inny i najlepiej podaj tej osoby ksywkę jakiej używa na gram.p,l wtedy nie będzie niedomówień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 20:14, Isildur napisał:

/.../ Następnym razem poinformuj moderatora o tym, że z komputera
korzysta oprócz Ciebie ktoś inny i najlepiej podaj tej osoby ksywkę jakiej używa na gram.p,l
wtedy nie będzie niedomówień...

>
Obawiam się, że i tak jakieś niedomówienia będą. Bo, założyć możemy i taką sytuację, że ktoś poinformuje moderatorów o rodzeństwie, którego faktycznie jednak nie posiada i zacznie tworzyć nowe konta do trollowania. Na konto tegorzekomego rodzeństwa. No i co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 20:22, KrzysztofMarek napisał:

No i co wtedy?


Właśnie również o tym pomyślałem... Nie wiem co wtedy to już zależy od moderatora i od decyzji jaką podejmie.
Występuje właśnie ten problem, o którym piszesz i tutaj przydałaby się wypowiedź, któregoś z moderatorów co w takiej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 20:25, Isildur napisał:

>/.../ co w takiej sytuacji...

Obawiam się, że najlepiej wyjdzie, jak moderatorzy będą robili tak samo, jak teraz. A ewentualnie poszkodowani niech załatwią sprawę w rodzinie...
W końcu ktoś w rodzinie też rządzi? ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 20:28, KrzysztofMarek napisał:

W końcu ktoś w rodzinie też rządzi? ;-D


Owszem rządzi ;-D
Zresztą mi to obojętne. ja posiadam dwa konta i korzystam jedynie z tego. Poza tym nawet jakbym miał więcej kont to nie korzystałbym z nich w celu trollowania bo po co?
Trzeba uszanować regulamin, który może nie jest idealny, ale jest i nie został napisany od tak sobie by tylko był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 22:00, nurbi napisał:

Pan wojman nadużywa władzy i nie nadaje się na moda

Możliwe, Ty za to nadużywasz opcji DODAJ POST i nie nadajesz się na użytkownika forum.
Tylko się dopisałam, walkę pozostawiam moderatorom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 22:00, nurbi napisał:

Pan wojman nadużywa władzy i nie nadaje się na moda ale walkę pozostawiam wam tylko się
dopisałem :-)


Osobiście nic do Wojmana nie mam ale jak przeglądam tematy to jak widzę nick S1G to jedynie zauważam - Ba, ban, ban, ban oo a dla pana ostrzeżenie, ban, ban[...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 22:00, nurbi napisał:

Pan wojman nadużywa władzy i nie nadaje się na moda ale walkę pozostawiam wam tylko się
dopisałem :-)


Jestem przeciwnego zdania i twierdzę, że Wojman nadaje się na moderatora i pełni funkcje w bardzo dobry sposób oraz nie nadużywa władzy od tego zacznijmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 22:14, Isildur napisał:

Wojman nadaje się na moderatora i pełni funkcje
w bardzo dobry sposób oraz nie nadużywa władzy od tego zacznijmy :)


Z legendarnym "idź sobie pograć" i błędnymi decyzjami :) Z których się nie wycofuje, mimo że wszyscy dookoła są zgodni :) ( teraz chodzi mi tylko o jedną sytuację )

Ale sprawę z panem W. przerabialiśmy i nie poruszajmy jej na nowo :)


EDIT: O szlag - myślę o jednym a pisze inne :/ Poprawiłem zamiast na czele to pograć ( nie wiem czemu tak mi się napisało )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się