Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2009 o 00:27, Tyler_D napisał:

A tak serio to hm ... trzeba kogoś znaleźć na wolne stanowiska ...


Coś mi się wydaje że gram.pl będzie musiało zatrudnić nowych modów, bo nie wiem kto chciałby nim teraz być za darmo... Ale może ja tylko taki egoista-materialista jestem ;)

A co do Olamagato - nie wiem o jakie wyjaśnianie wam chodzi. Przecież wszystko wiadomo - zamknął Lożę, to chyba wystarczy aby stracić funkcję moda. Niech się cieszy, że bana nie ma. Jeszcze... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 00:29, pkapis napisał:

Ale dlaczego Wojman miałby wyjaśniać sprawę?



Mój post nie odnosi się tylko do danej sytuacji. Raczej do całokształtu zachowań Wojmana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z(a)gubieni! Podążamy na zatracenie! Atomowy wybuch niszczący Lożę pozbawił gramowego świata rdzenia i uwolnił siły Zła (a nawet Źlejszego Zła). Nie ma już Centrum Wszechrzeczy i nadchodzi Sąd, bo oto napierają moce piekielne! Przeszłość wymiesza się przyszłością i zacznie się taka impreza, że Czasy Niepokojów to będzie przy tym wieczorek w klubie seniora. Umarli powstaną (kNOT już powstał), zbanowani się odbanują i widok konstelacji Trolla na niebie zwiastować będzie Erę Spamu.

Trzeba odkurzyć przechowywane z dziada pradziada oburęczne miecze +3 przeciwko wszystkiemu poza posiadaczem (oraz +5 vs Chaotic Evil Neokids)i okopać się w bezpiecznym miejscu. Albo lepiej – ratujmy co się da i zwiewamy. Ja biorę Regulamin i Święty Formularz-Wiecie-Jaki. Jeśli ktoś zdoła wyjąć szukajkę z zawiasów, to mogę się wymienić za Regulamin. Aj, został jeszcze wątek o StarCrafcie 2, a ja już obie ręce zająłem. No trudno.

Zresztą ten Sąd to już kiedyś przepowiadałem. I pamiętajcie - wtedy Wojman odpisał, że tak będzie. A moderator ma zawsze rację!

Piszę to zaś w takim celu, byście świadomi Końca wyrzekli się dóbr doczesnych. Tak się składa że mogę się zając Waszymi drobiazgami – pieniądze składajcie pieczołowicie do tej brązowej walizki z napisem „Pieniądze”, biżuterię ostrożnie do zielonej oznaczonej „Kosztowności”, a resztę wrzucajcie jak leci do tamtego wielkiego kontenera. Potem możecie wziąć z koszyczka lizaka i spokojnie patrzeć, jak Gram.pl imploduje.

Takie małe wrażenia. A żeby spamu tutaj nie robić (taka cegiełka w wale przeciwpowodziowym): mimo wszystko ciekawe czasy nastały na Forum, bo takiego masowego zredukowania moderatorów to nie pamiętam. Choć może to już pamięć nie ta. Pozostali na stanowiskach mają teraz interesujące zadanie ogarnięcia całego forum. Niczym grupka ochroniarzy na wyprzedaży w MediaMarkt. Przeciwnik jest zdesperowany i ma przewagę tysiąc do jednego. A czas otwarcia się zbliża...

A może ktoś się na ochotnika zgłosi do moderowania? Hmmm...? Śmiało, śmiało. Praca w ciężkich warunkach, można ubiegać się o wcześniejszą emeryturę. No i te bezcenne wynagrodzenie w postaci setek uśmiechniętych buzi użytkowników wraz z tradycyjnym już ganieniem za niekompetencję w stosownych wątkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 00:47, Matteos napisał:

Z(a)gubieni! Podążamy na zatracenie! Atomowy wybuch niszczący Lożę pozbawił gramowego
świata rdzenia i uwolnił siły Zła (a nawet Źlejszego Zła). Nie ma już Centrum Wszechrzeczy
i nadchodzi Sąd, bo oto napierają moce piekielne! Przeszłość wymiesza się przyszłością
i zacznie się taka impreza, że Czasy Niepokojów to będzie przy tym wieczorek w klubie
seniora. Umarli powstaną (kNOT już powstał), zbanowani się odbanują i widok konstelacji
Trolla na niebie zwiastować będzie Erę Spamu.

Optymista:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja mam taki pomysł. Jako, że nas mało i nie jesteśmy w stanie przegladać całego forum, to może do czasu wybrania nowych moderatorów wszyscy beda przestrzegać samemu regulaminu, nie będą spamowac itp?
Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 01:12, Volvox napisał:

To ja mam taki pomysł. Jako, że nas mało i nie jesteśmy w stanie przegladać całego forum,
to może do czasu wybrania nowych moderatorów wszyscy beda przestrzegać samemu regulaminu,
nie będą spamowac itp?


Nie!
Nie damy się w taki sposób podejść!
Wszyscy będziemy teraz spamować na potęgę!
Hulaj dusza, modów nie ma!!!

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 01:16, Furr napisał:

Nie!
Nie damy sie w taki sposób podejśa!
Wszyscy bedziemy teraz spamowaa na potege!
Hulaj dusza, modów nie ma!!!



Banik!

Czy ktos jeszcze chce lekcje poglądową czy mozemy przejśc do porządku dziennego? :)

20090421012710

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to jak spóźniony żart primaaprilisowy... Pięciu niby odeszło, a tak naprawdę dwóch straciło czerwoną władze i przywileje... ;)

No, ale cóż. Jeśli to nie żart to chyba to forum zamykają, albo mają już nagajdowane po cichu nowych lepszych. Raczej na pewno mają nowych, na dniach się przywitają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Regulamin jest łamany za Waszym przyzwoleniem cały czas, więc się zasłaniaj się nim wtedy kiedy Ci to na rękę.
A wiesz co to znaczy przyzwoitość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie rozumiesz, nie chodzi o to, żeby się Wojman tłumaczył.
Niech ktokolwiek wytłumaczy- możę być zielony. Degraduje się jednego z najstarszych modów (ile Olo miał stażu- 7 lat?) i nie mówi się mu nawet słowa wyjaśnień? I nie podaje się tych wyjaśnień na forum? Ludzie chcą wiedzieć co się dzieje. A tu wpada mości Wojman i twierdzi, że się nie muszą dzielić ich wewnętrznymi ustaleniami. Trochę szacunku by się przydało, a Wojman do pięt Olamagato nie dorasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 08:16, Budo napisał:

Nie rozumiesz, nie chodzi o to, żeby się Wojman tłumaczył.
Niech ktokolwiek wytłumaczy- możę być zielony.


Jasne. Ja sam oczekuję że dzisiaj któryś zielony napisze parę słów wyjaśnienia. Ale ciężko oczekiwać że konsul zareaguje tak szybko, zwłaszcza wieczorem.

Dnia 21.04.2009 o 08:16, Budo napisał:

Degraduje się jednego z najstarszych modów
(ile Olo miał stażu- 7 lat?) i nie mówi się mu nawet słowa wyjaśnień? I nie podaje się
tych wyjaśnień na forum? Ludzie chcą wiedzieć co się dzieje.


Ależ zgadzam się w tym zupełnie. I sam oczekuję wyjaśnień od zielonych dzisiaj. A jakiekolwiek próby zasłaniania się tym, że toich wewnętrzne sprawy będą wyglądać niepoważnie. Gram.pl już ma problemy z wizerunkiem, ale może sobie jeszcze bardziej nagrabić. Tak właściwie to teraz okaże się, czy mamy do czynienia z poważną firmą.

Dnia 21.04.2009 o 08:16, Budo napisał:

A tu wpada mości Wojman i twierdzi, że się nie muszą dzielić ich wewnętrznymi ustaleniami.


Ale Wojman jest moderatorem i owszem on nie powinien się dzielić takimi informacjami, nawet jeśli je posiada. A wypowiadać się w imieniu konsuli chyba nie ma prawa.
Ja się zgodzę, że Wojman ma problemy z doborem formy wypowiedzi, ale ma rację w tym, że on teraz powinien o całej sprawie siedzieć cicho. Bo to nie do niego należy wyjaśnianie czemu taka sytuacja nastąpiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak mówienie tekstu w stylu: "A ja wiem, Wy nie, ale i tak Wam nie powiem", również nie jest najlepsze. Jeśli się nie może mówić nic, to się nie powinno odzywać wcale.

Jak to mówią... Jeśli nie masz nic do powiedzenia, milcz :] Zdanie tak często stosowane przez w/w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No własnie- Wilku to dobrze ujął. Wg mnie udowadnianie na każdym kroku jakim się jest ważnym to nie jest dobra cecha moda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 09:50, Budo napisał:

Wg mnie udowadnianie na każdym kroku jakim się jest
ważnym to nie jest dobra cecha moda...


Dobra to cecha nie jest, ale mod taki według swego mniemania ma same dobre cechy, więc on nie widzi tego, a tak dokładniej to nie chce widzieć ;)

To co sie tu dzieje to w ogóle nie jest już śmieszne :/ (chyba że to żart taki spóźniony, częśc z tych co odeszli niby ciagle ma status moderatora).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 10:01, Kakarotto napisał:

To co sie tu dzieje to w ogóle nie jest już śmieszne :/ (chyba że to żart taki spóźniony,
częśc z tych co odeszli niby ciagle ma status moderatora).

A co myślałeś, że w nocy siedzi pogotowie konsulowe i zmienia statusy? Wiadomo że najpierw będą chcieli się skontaktować z zainteresowanymi osobami, być może coś wyjaśnić i dopiero wtedy zmienią im status.Zresztą co Cię to tak boli że oni są dalej moderatorami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 10:26, PsyhoSpider napisał:

A co myślałeś, że w nocy siedzi pogotowie konsulowe i zmienia statusy? Wiadomo że najpierw
będą chcieli się skontaktować z zainteresowanymi osobami, być może coś wyjaśnić i dopiero
wtedy zmienią im status.


To co, pogotowie konsulowe zdjęło statusy dwóm byłym modom, a reszta jeszcze działa. I to jest dziwne, na razie mamy oświadczenia słowne, że rezygnują... i dlatego mam niepewności ;)

Dnia 21.04.2009 o 10:26, PsyhoSpider napisał:

Zresztą co Cię to tak boli że oni są dalej moderatorami ?


Tak jak każdego, interesuje mnie po prostu ta cała dziwaczna akcja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 10:32, Kakarotto napisał:

To co, pogotowie konsulowe zdjęło statusy dwóm byłym modom, a reszta jeszcze działa.
I to jest dziwne, na razie mamy oświadczenia słowne, że rezygnują... i dlatego mam niepewności
;)

Tylko że jeden z nich został usunięty a drugi zrezygnował z przyczyn "osobistych". Reszta co możemy się domyślać zrezygnowała z powodu usunięcia pierwszego, więc tu zapewne będą jeszcze wewnętrzne wyjaśnienia a tu już potrzebny jest czas.

Dnia 21.04.2009 o 10:32, Kakarotto napisał:

Tak jak każdego, interesuje mnie po prostu ta cała dziwaczna akcja :P

No tak, ale marudzenie nie przyspieszy tej całej akcji ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moja refleksja jest taka. Wszyscy się przejęli tą masową rezygnacją, bo to nie modzi, którzy mają negatywne opinię sporej ilości użytkowników odeszli, ale Wojman, myśl o którym może powodować u niektórych alergię i niechęć do wszystkiego, co związane z gram.pl, nie zrezygnował. Dlatego wszyscy mają podskórne przeczucie, że coś poszło nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 10:40, PsyhoSpider napisał:

Tylko że jeden z nich został usunięty a drugi zrezygnował z przyczyn "osobistych". Reszta
co możemy się domyślać zrezygnowała z powodu usunięcia pierwszego, więc tu zapewne będą
jeszcze wewnętrzne wyjaśnienia a tu już potrzebny jest czas.


Czy ich powyrzucali czy sami rezygnowali to nie istotne. Tak czy tak wszystkich ktoś musi zdegradować ;)

Dnia 21.04.2009 o 10:40, PsyhoSpider napisał:

> Tak jak każdego, interesuje mnie po prostu ta cała dziwaczna akcja :P
No tak, ale marudzenie nie przyspieszy tej całej akcji ;p


Ja nie marudzę, ja wyrażam swoje zdanie. Mam do tego prawo tak długo póki żyję i wiem ocb ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się