Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wygląda na to, że powstaje Bulletstorm 2

48 postów w tym temacie

Też jestem za. jedynka była naprawdę świetna, dym dym i jeszcze raz dym od początku do końca, a na dodatek smaczek typu "kill with skill" ;) mam nadzieje że powstanie część 2 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 16:00, rammi napisał:

Z chęcią zakupię i dwójkę. Nie mam pojęcia dlaczego jedynka nie sprzedała się lepiej.

Bo miała beznadziejne multi.
Też bym zagrał w dwójkę w sumie, jedynka była całkiem w porządku, ale jednak czegoś mi brakowało.
Ale ta poszlaka raczej słabo mnie przekonała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i ładnie, mam nadzieję, że dwójka będzie sprzedawać się lepiej niż jedynka, jeżeli oczywiście ta powstaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część się nie sprzedała bo po pierwsze multi a po drugie sama kampania single no cóż sporo osób spodziewało się totalnej demolki jak w "Serious Sam i Painkiller" a dostali zwykłego przeciętnego shootera bez polotu jakich wiele.

Po części też można winić kampanię reklamową - na forum epica teksty leciały że lepiej jakby pewien C.B. w ogóle się nie odzywał bo to tylko negatywnie wpływało na obraz gry. No i jeszcze reklamowanie gry jako coś zupełnie innego i nabijanie się z konkurencji - problem w tym że nabijanie się a potem robienie to samo tyle że gorzej zrobiło swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Multi nie było beznadziejne, nie było go też mało, go po prostu nie było -_-

Ciekawi mnie, z której gry teraz będą się nabijać, a potem i tak zrobią w Bulletstormie dokładnie to samo z czego się naśmiewali.

P.S. Marzę o tym, żebym kiedyś mógł w spokoju, bez nerwów i problemów napisać komentarz na gram.pl, i żeby próbowanie nie zajmowało więcej czasu niż samo pisanie komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra niby oferowała kreatywne myślenie przy komboasch a w rzeczywistości wymagała robienia z góry zaplanowanych sztuczek. Miała nas nie ograniczać własna wyobraźnia a ograniczała nas wyobraźnia twórców.
Jak zrobiłeś coś nowego - dostawałeś punkty jak za zwykłego killa. Właśnie... samo strzelanie było potwornie nudne. Dopóki kręciłeś komba było ok.

Pomijając jakość wydaje mi się, że BS2 będzie miał lepsze wyniki sprzedaży nić pierwsza część. W świadomości graczy jak coś ma sequela to znaczy, że jest dobre. Że przetrwał w kalendarzach wydawców.

Skoro o wydawcach mowa - fajny tekst o starciach devsi vs. wydawcy:
www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=466821

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wobec Bulletstorm''a mieszane uczucia. Z jednej strony faktycznie, rozwałka była niezła, grafika bardzo dobra, a klimat ciekawy, ale z drugiej strony było kilka rzeczy, które imo "położyły" tą grę: totalna liniowość, masa skryptów, brak odpowiedniej nagrody (punktów) za własną inwencję w mordowaniu wrogów (jedynie za z góry ustalone skillshot''y były większe punkty, co oznaczało jedynie "odfajkowywanie" kolejnych akcji), no i przede wszystkim brak sensownego multi. Bulletstorm kojarzy mi się z Ferrari z wmontowanym ogranicznikiem do 50 km/h. Niby to ładne, niby fajnie wygląda, niby wszystko jest ok, ale jednak czegoś brakuje, czegoś zasadniczego dla dobrej rozgrywki.

Podsumowując, jestem za tym, by Bulletstorm 2 powstał, jednak tylko pod warunkiem, że nie będzie "tym samym tylko więcej", ale zmienione zostaną niektóre podstawowe założenia. Wtedy jestem jak najbardziej za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to się nazywa determinacja!! Mimo że jedynka słabo się przyjęła, próbują dalej xD
Bulletstorm skończył się takim cliffhangerem że było wiadomo że powstanie druga część.
Mi się kampania podobała, trochę krótka ale to normalka teraz, do tego dochodzi ode mnie duży + za postać Trishki xD Z multi się nie popisali niestety ale może w BS2 będzie lepiej.
Jestem na tak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 18:15, tylor2_AKA_Wylfryd napisał:

Skąd to wiemy? Adrian Chmielarz zapowiedział w pr0gramie ;)


Zapowiedział? Powiedział tylko że NAD czymś pracują... Nie powiedział wprost że na Bulletstormem 2 a to różnica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że komuna działa. Jakiś ... zablokował mi możliwość dodawania postów na forum. Nadgorliwość moderatorów na tym forum bije nawet ludzi z EA na głowę. I jeszcze coś do gościa, który ma kompleksy emocjonalne - jeżeli zakłada się jakaś blokadę to wysyła się chociaż powiadomienie do tej osoby. Ja jako stały i stary klient nie pozwolę sobie na takie traktowanie!

A co do newsa... O nie, tylko nie Bulletshit 2 :(

SpecShadow dokładnie - ja tu wymyślam sobie jakieś niezłe combo a tu dostaje 10 pkt, bo skrypt gry nie przewidział takiego comba. Już nie wspomnę o tym, że kampania single trwała 6h (no dobra, 6.5h) a multi... to co tam było to nie było multi. I wszystko byłoby ok - wiadomo, że pełno jest tego typu gier za tak duże pieniądze - byłoby ok, gdyby nie to, że wypuścili mini grę ośmieszającą inne gry a wszystko to samo zrobili w swojej grze! I tym dla mnie ta ekipa na zawsze została skreślona a Bulletstorm (och napisałem to...) zawsze pozostanie Bulletshitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, właśnie się spodziewałem tego, że po banie założysz nowe konto i zaczniesz pisać akurat w tym temacie. Już każdy wie, że nienawidzisz Bulletstorma, nie ma potrzeby pisać o tym w każdym temacie poświęconym tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby było szaleniej, efektowniej i przynajmniej równie miło, jak w jedynce. Mój komentarz - :D

Ale haters gonna hate, ja tam wyczekuję nie tylko kontynuacji, ale też kompa u mnie który uciągnąłby w pełni Bulletstorma. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 18:55, NewTobiAlex napisał:

Widzę, że komuna działa. Jakiś ... zablokował mi możliwość dodawania postów na forum. Nadgorliwość moderatorów na tym forum bije nawet ludzi z EA na głowę I jeszcze coś do gościa, który ma kompleksy emocjonalne - jeżeli zakłada się jakaś blokadę to wysyła się chociaż powiadomienie do tej osoby.

Ależ informację na to dostałeś tak jak każdy inny zbanowany - w formie odpowiedzi na posta za którego otrzymałeś karę, zważywszy jednak na to że najwyraźniej nawet nie zauważyłeś 3 poprzednich degradów (o zawracaniu sobie głowy sprawdzaniem za co je otrzymałeś nie mówiąc) pewnie nie powinienem być zdziwiony Twoją ignorancją.

Dnia 17.03.2012 o 18:55, NewTobiAlex napisał:

Ja jako stały i stary klient nie pozwolę sobie na takie traktowanie!

Będziesz traktowany tak jak każdy inny gramowicz - zgodnie z regulaminem. Jeśli masz do moderacji jakieś pytania co do otrzymanej kary masz prawo je skierować na formularz.
Na nowe konto oczywiście wędruje ban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować