Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CDP RED rozpakowuje Mroczną Edycję Wiedźmina 2 specjalnie dla czytelników gram.pl!

58 postów w tym temacie

Jeśli chodzi o to wydanie to ciekawy jest tylko artbook, bo ten medalion był dokładany do wersji pc w sklepach typu Saturn, Media Mart. Mi osobiście udało się kupić grę za 80 zł z tym medalionem. Nie jest to żadna rewelacja w porównaniu z tym, który był w EK pierwszej części gry. Tu mamy kawałek blaszki wytłoczony w odpowiedni kształt. Złośliwi mogliby rzecz, że to takie resztki po wyżej wspomnianym wydaniu na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się okładka artbook-a oraz samo pudełko kolekcionerki ale co do medalionu to ten z pierwszego Wiesia pozostaje najlepszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2012 o 21:48, Hacket napisał:

Szkoda że taką edycje musieli zrobić na xboxa wolałbym taki medalion od popiersia które
to już 2 razy dostało... Nie wspominając o artbooku który jest moim obiektem pożądania
w każdej lepszej ek... W sumie żałuje nieco, że kupiłem swoją na pc z numerem 98 :P

Ale a PC były karty i kości. Wydaje mi się też, że było więcej naklejek. I papierowe figurki (choć ja urwałem przypadkowo ramię Draugirowi, ale to już moja wina, zresztą się trzyma jakoś).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2012 o 21:44, Imeilic napisał:

Mam wrażenie, że RED-zi doskonale widzą jaki gracze mają stosunek do Ubi, EA, czy Acti
i idą troszkę pod prąd zyskując tym samym w oczach graczy. I szczerze mówią podoba mi
się to podejście. Osobiście z Wiedźmina musiałem zrezygnować przez lipne podejście do
klienta firmy znajej jako M$.

Ta, tyle, że Microsoft jest na tyle duży, że akurat się nie przejmuje krytyką.Za to Ubi i EA kiedyś w końcu padną. Nie da się prowadzić firmy prywatnej robiąc w kółko ludzi w konia.

Dnia 30.03.2012 o 21:44, Imeilic napisał:

Patch będzie za friko w necie. Poradnik w pdfie też pewnie się znajdzie.

Dokładnie. Zresztą pytanie bez sensu, bo mówią o tym na końcu filmiku.

Aż chce mi się przejść jeszcze raz. Razem z "jedynką". A tu Deus Ex do dokończenia, Batman do przejścia i egzaminy. Przez wakacje pewnie będę grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2012 o 09:49, EmperorKaligula napisał:

czekam na filmik:

CDP pierze koszulki wiedzminiowe w 40* bez wybielacza, CDP skleja kartony na gre itd
mam dość


Więć omijaj informacje o tej grze . W czym problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc widok rozczarowujący. Nagranie tak słabej jakości, że nie jestem w stanie stwierdzić, czy łeb wilka w wieku to płaskorzeźba czy może jakaś grafika 3D. Medalion szału nie robi. Wygląda na kawałek płaskiej blaszki. Najlepiej z tego wszystkiego wygląda artbook. Ciekaw jestem, czy informacje w nim zawarte są w języku polskim, czy może w obcym? Jeśli ta druga wersja jest prawdziwa to chyba popłaczę się ze śmiechu. To samo na opakowaniu z grą. Napis The Witcher 2. No sorry bardzo, ale jako polak od polskiej gry mogę chyba wymagać, że jej tytuł na opakowaniu będzie podany w moim ojczystym języku, co? Producent i wydawca wstydzą się tego języka? Po angielsku brzmi lepiej? Takie rzeczy się leczy, jeśli nie wiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2012 o 21:34, Pietro87 napisał:

Patch będzie za friko w necie. Poradnik w pdfie też pewnie się znajdzie.


Tak samo jak z edycją rozszerzoną jedynki, ale pytanie jest czy pojawi się dodatkowe upgradowe pudełko dla posiadaczy premierówki? Chętnie bym sobie dołożył to rozszerzenie w formie fizycznej na półce do podstawowego wydania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze wątpię.
ER do jedynki to było faktycznie sporo zmian, min przebudowanie modeli npców, żeby zlikwidować armie klonów, poprawki marnej wydajności i fatalnych loadingów [które w suie tak wiele znowu nie naprawiły, chociaż oddaje sprawiedliwość, że Bagna fixneli wtedy wzorowo i przestały być koszmarem który klatkował nawet na low =P] + bug fixy pomniejsze, to tu cała ER to w sumie "pseudo" ER.

Bo dostajemy na dobrą sprawę patch co poprawia błędy, glitche, itp pierdoły + raptem intro i outro [a raczej outra które będą się różniły zależnie od naszych dokonań].
Opcjonalnie dowalili kilka questów do biednego aktu 3ciego.
To bardziej taki obszerny patch/update, chociaż kto wie - może będą chcieli zarobić trochę grosza to puszczą to tez pudełkowe, się zobaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.03.2012 o 11:12, Pietro87 napisał:


Bo dostajemy na dobrą sprawę patch co poprawia błędy, glitche, itp pierdoły + raptem
intro i outro [a raczej outra które będą się różniły zależnie od naszych dokonań].
Opcjonalnie dowalili kilka questów do biednego aktu 3ciego.
To bardziej taki obszerny patch/update, chociaż kto wie - może będą chcieli zarobić trochę
grosza to puszczą to tez pudełkowe, się zobaczy :)


Prócz poprawek dostaniemy intro, outro, filmiki podczas rozgrywki + cztery godziny nowej zawartości, nowycj questów w nowych lokacjach, więc ów patch też powinien być niemały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.03.2012 o 12:33, lis_23 napisał:

Prócz poprawek dostaniemy intro, outro, filmiki podczas rozgrywki + cztery godziny nowej
zawartości, nowycj questów w nowych lokacjach, więc ów patch też powinien być niemały.



Nie rozpędzaj się tak z tymi "nowościami".
Była lista zmian i jakiś wielkich cudów niewidów tam nie ma, więc dziennikarskie kaczki swoją drogą a co wyjdzie swoją.
Podobnie było z ER do jedynki, też było w zapowiedziach kilka takich "cudów na patyku".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam EK na PC i mogę porównać z czystym sercem, że Mroczna edycja jest uboższa w kontent, ale Artbook jest o niebo lepszy (z tego co widziałem na filmie) no i medalion bardziej podoba mi się niż głowa. Na pewno brakuje tam orena i kart z poradnikiem szulera. Gdybym miał teraz wybierać którąś z edycji (gdyby mroczna i kolekcjonerska była na PC, a ja nie miałbym kolekcjonerskiej) to bym miał zagwozdkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce ten amulet! Mam kolekcjonerkę pierwsze i drugiej części i czuje się lekko oszukany, że nie dostaliśmy jej w wersji PC... dacię chociaż możliwość jego oddzielnego zakupu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować