Zaloguj się, aby obserwować  
syriusz_b

Magazyn Komputer Świat Gry

566 postów w tym temacie

Niedawno wyszło Nowe KSGry.

W numerze min.

ZAPOWIEDZI

- Diablo III (10 stron)
- Red Faction Guerrilla
- Risen
- Need for Speed Shift
- Fifa 10

RECENZJE

-Terminator: Ocalenie
- Prototype
- Fuel
- i inne

Cena: 12.90 - czyli bez zmian

20090805111019

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem, dzięki metodzie ważenia w ręcę, dorwałem bardzo bogaty zestaw:
- KŚG 5/2009 (114 str.)
- KŚG 10/2008( (58 str.)
- KŚG 6/2007 (66 str.)
- KŚG Extra 2/2009 (23 str.)
- KŚG 4/2005 (62 str.)
- Encyklopedia Play PC 2004/2005 (113 str.)
- pełne wersje: Rise of Nations: Rise of Legends, Kurka Wodna 3, Ski Resort Tycoon II (trafiłem na dwa czyszczenia ;))

Mam więc do poczytania jakies 320-330 stron KŚG (a licząc książeczkę, 440) i przyjemną strategię. Wszystko za 12.90 PLN...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już chyba sobie na zawsze odpuszczę KŚgry. Nie lubię gdy zamiast pełnych wersjii dają stare numery. Zapowiedz diablo 3 jest ale co z tego skoro na gramie są zapowiedzi na kilka stron? Pewnie diablo 3 też będzie w gramowych zapowiedziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 18:18, xD_ominik napisał:

Ja już chyba sobie na zawsze odpuszczę KŚgry. Nie lubię gdy zamiast pełnych wersjii dają
stare numery. Zapowiedz diablo 3 jest ale co z tego skoro na gramie są zapowiedzi na
kilka stron? Pewnie diablo 3 też będzie w gramowych zapowiedziach.


10 stron (z czego na oko tekstu jest 6-7 stron) + opisy postaci w oddzielnych rubrykach i fragmenty o historii serii piechotą nie chodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodaje stronkę z pełnym spisem treści najnowszego numeru - http://www.ksgry.pl/najnowsze_wydanie/index.asp?Artykul=4918

DO - xD_ominik
Masz trochę racji z tymi pełniakami. Mnie też to denerwuje jak dają stare numery albo wydania Extra ale ja kupuję KSGry żeby poczytać a nie dla gier. Dla mnie gry w gazecie to dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to co jest dodane w moim kiosku to wszystkie dodatkowe pisma mam. poczytałbym sobie o shifcie ale nie będę wydawał na ten tekst 12zł. Aha, no i jeszcze diablo 3 widzę. 10stron zapowiedzi! Tak długiej jeszcze nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 10:18, xD_ominik napisał:

Patrząc na to co jest dodane w moim kiosku to wszystkie dodatkowe pisma mam. poczytałbym
sobie o shifcie ale nie będę wydawał na ten tekst 12zł. Aha, no i jeszcze diablo 3 widzę.
10stron zapowiedzi! Tak długiej jeszcze nie było.


Najlepiej idź gdzieś, gdzie można sobie dowolnie wybrać magazyn (Intermarche, Tesco itp.) i wybierz cuś najcięższego - ja dorwałem aż pięć magazynów, dwie płyty i książkę z kodami PC 2004/2005. Za 13 zł wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie to wkurza... archiwalne numery, to jest po prostu żałosne i wkurzające i wg... na dodatek za gazetę z archiwalnym numerem trzeba dać 13zł... 100x bardziej wole dać 3zł więcej i kupić cdactiona, gdzie mam o wiele grubszą gazetę i fajne pełniaki no i dodatki na płycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Redakcja KŚG grała już w Borderlands (Diablo w świecie strzelanin!), DiRT-a 2 (dodatkowo: wywiad z Kenem Blockiem, który wygadał się o... trzeciej części!), a także Pro Evolution Soccer 2010.

Na deser ranking najlepszych darmowych gier MMO oraz naoczna relacja z IFA 2009, wystawy elektroniki użytkowej w Berlinie!

Na płycie DVD, poza legendarnym rpg-iem Icewind Dale wraz z dodatkami Serce Zimy oraz Trials of Luremaster znalazła się także doskonała strategia kosmiczna Sword of the Stars oraz rozbudowany erpeg, Beyond Divinity. A na deser pięć wersji demo, w tym bijatyka Mini Ninjas!

Komputer Świat GRY w kioskach już od 30 września w cenie 12,90 zł.


NOWOŚCINOWOŚCI | NA HORYZONCIE
Arcania: A Gothic Tale
Battlefield: Bad Company 2
Brink
Doniesienia
Drakensang: The River of Time
Grand Theft Auto IV: The Ballad of Gay Tony
Lucidity
Mount & Blade: Ogniem i mieczem
Napoleon: Total War
NecroVision: Lost Company
Star Trek Online
The Sims 3: Wymarzone podróże
Torchlight
Tropico 3
World of Warcraft: Cataslysm
Wzlot i upadek

NOWOŚCI | STARTER
Assassin''s Creed II

NOWOŚCI | PRZED PREMIERĄ
Borderlands
Colin McRae DiRT 2
Diablo III
Pro Evolution Soccer 2010
R.U.S.E.
StarCraft II: Wings of Liberty
Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes


TESTY | TEMAT NUMERU
Risen

TESTY | PREMIERY
ArmA II
Batman: Arkham Asylum
Bionic Commando
Mini Ninjas
Red Faction: Guerrilla
Resident Evil 5
Street Fighter IV
The Path
Wolfenstein
Zeno Clash


TESTY | GRY DLA DZIECI
Miś Hubert: Wakacyjna wyspa
Załoga G

TESTY | REEDYCJE
Brothers in Arms Trylogia

TESTY | KONSOLE
Fat Princess
Halo 3: ODST
Shadow Complex
Singstar: Polskie hity

POMOC | TEMAT NUMERU
Risen

RYNEK | PRZEGLĄD
Najlepsze darmowe gry mmo
Najtańsze z najlepszych - co kupić, gdzie i za ile

SPRZĘT | PRZEGLĄD
IFA 2009

NA DVD | INSTRUKCJA
Beyond Divinity
Icewind Dale Gold
Sword of the Stars
Wersje demo na naszej płycie

ZAPOWIEDZI | ZA MOMENT
Lost Planet 2
Mafia II
Singularity

ZAPOWIEDZI | NASTĘPNY NUMER
Co w następnych GRACH?"


Źródło: www.playpc.pl

No, postarali się. ID mam XKG, kupię dla SotS i BD, lecz przede wszystkim dla testu Risen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko dorzucę okładkę i pełną zapowiedź :)


Komputer Świat GRY 6/09 w kioskach od 30 września!

W nowym numerze KŚG czeka 116 stron o grach, a na nich między innymi pierwsza w Polsce recenzja gry Risen, następcy Gothica. Na DVD z kolei pięć pełnych wersji, w tym Icewind Dale, kultowa gra fabularna, wraz z dwoma dodatkami!


Dwanaście stron o najbardziej oczekiwanej grze fabularnej ostatnich miesięcy powinno wyczerpać temat i odpowiedzieć na pytanie: czy Risen to tylko nowy Gothic z inną nazwą czy może jednak coś więcej? Poza Risenem w numerze kilkanaście wyczerpujących, kilkustronicowych recenzji, między innymi Batman: Arkham Asylum, Street Fighter IV, Red Faction: Guerrilla, Wolfenstein czy Zeno Clash.

Redakcja KŚG grała już w Borderlands (Diablo w świecie strzelanin!), DiRT-a 2 (dodatkowo: wywiad z Kenem Blockiem, który wygadał się o... trzeciej części!), a także Pro Evolution Soccer 2010.

Na deser ranking najlepszych darmowych gier MMO oraz naoczna relacja z IFA 2009, wystawy elektroniki użytkowej w Berlinie!

Na płycie DVD, poza legendarnym rpg-iem Icewind Dale wraz z dodatkami Serce Zimy oraz Trials of Luremaster znalazła się także doskonała strategia kosmiczna Sword of the Stars oraz rozbudowany erpeg, Beyond Divinity. A na deser pięć wersji demo, w tym bijatyka Mini Ninjas!

Komputer Świat GRY w kioskach już od 30 września w cenie 12,90 zł.

20090924131223

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 14:05, mikim napisał:

Icewind Dale grą strategiczną? Na okładce tak jest, mam tę grę i wydaje mi się, że to
raczej RPG ;P.


Przypatrz się jeszcze raz uważnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w ręku mam świeżutki nowy numer KS GRY :)

Niestety wkurza mnie to że co kilka numerów dają zamiast płyty jakiś stary numer KS GRY, w poprzednim numerze (na okładce Diablo III) otrzymałem numer który drastycznie niedawno był (11-12/08 pierwszy numer z "twardą okładką.)

Wolałem kiedy KS GRY był miesięcznikiem, brakuje mi też listów o pomoc w grach na końcu oraz tajnych kodów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że z pełniakami dali czadu. Sam mam od dawna Icewinda z dodatkami i Divine Divinity a na Sword of the Stars specjalnie mi nie zależy, ale ci, którzy wciąż zwlekali z tymi tytułami mają teraz niezłą gratkę. Oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer zaprawdę ciekawy, czasopisma nie kupowałem od dobrych paru lat.
Recenzja Risena (są przed CD-A :D ), testy darmowych MMO czy Beyond Divinity. Z tym że nie wiem czy jest jak z poprzednią częścią która lubi psuć mój system operacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować