Zaloguj się, aby obserwować  
syriusz_b

Magazyn Komputer Świat Gry

566 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2008 o 21:57, kulpamen napisał:

Właśnie wyszły nowe GRY EXTRA poświęcone grze Call of Duty: World at War. Pismo zawiera
test gry, opis trybów dla wielu graczy, ilustrowany poradnik oraz plakat. Na DVD znajdują
się dema CoD, CoD: United Offensive, CoD 2, CoD 4: Modern Warfare, 3 poradniki oraz filmy
i tapety. Całość kosztuje 7,90 zł.

Jestem fanem tego magazynu i na pewno kupię ten numer. Szkoda że to już dwumiesięcznik ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 09:11, Pioter525 napisał:

> Właśnie wyszły nowe GRY EXTRA poświęcone grze Call of Duty: World at War. Pismo
zawiera
> test gry, opis trybów dla wielu graczy, ilustrowany poradnik oraz plakat. Na DVD
znajdują
> się dema CoD, CoD: United Offensive, CoD 2, CoD 4: Modern Warfare, 3 poradniki oraz
filmy
> i tapety. Całość kosztuje 7,90 zł.
>
Jestem fanem tego magazynu i na pewno kupię ten numer. Szkoda że to już dwumiesięcznik
;/

Napisali że zawsze zapychali numer na siłę grami, teraz będą same hity. Mają rację, ale myślę, że powód wydawania dwu miesięcznika był inny. Moli by dawać też lepsze pełne wersje. Tą o autobusach mogli by sobie odpuścić. Małe zmiany są ale na lepsze. Mało newsów jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 09:40, xD ominik napisał:

Tą o autobusach mogli by sobie odpuścić. Małe zmiany są ale na lepsze. Mało newsów jest.


Hej! Czego Ty chcesz? Ta gra o autobusach była super (choć krótka). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ten numer o CoDzie jest słaby - dema można pobrać z Internetu, a te kilka tekstów jakoś bardzo nie przyciąga ;p. Poza tym mam jedynie CoDa 1 + UO, 4 i 5 mi nie pójdą, więc tym bardziej nie mam po co czytać tych tekstów :p.

Ale ten numer z Far Cry był niezły, muszę przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 11:56, jakubcjusz napisał:

> Tą o autobusach mogli by sobie odpuścić. Małe zmiany są ale na lepsze. Mało newsów
jest.

Hej! Czego Ty chcesz? Ta gra o autobusach była super (choć krótka). :)

Ja jej nawet nie instalowałem, bo widać, że to gra, która nawet w sklepach nie była. Pamietam kiedyś dali shop tycoon. Budowało się tam sklep i zarabiało kasę. Tego też w sklepach nie było, jednak to zainstalowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 14:21, jakubcjusz napisał:

> Ja jej nawet nie instalowałem, bo widać, że to gra, która nawet w sklepach nie była.


Oj, mylisz się:

http://sklep.wirtus.com.pl/produkt/13547

I co? Specjalnie dla mnie przeryłeś wszystkie sklepy internetowe? Bus driver jednak jest w sprzedaży, ale w mediamarkcie go nie widziałem, chyba że stał w dziale gier dla dzieci. Na ten dział nawet nie wchodzę. School tycoon jednak nie ma w sklepach. Nie mogę się doczekać nowego numeru, wychodzi 3 grudnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 09:13, jakubcjusz napisał:

W nowym numerze:

Imperium Romanum
Xpand Rally Xtreme
Western Shooter

Jak na razie KŚG to jedyne pismo, które dodaje gry nie tylko z tanich serii - Imperium Romanum trochę kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto pełna zapowiedź numeru + okładka.
Z góry chciałbym zaznaczyć, że Komputer Świat Gry to polski odpowiednik niemieckiego pierwowzoru Computer Bild Spiele. I siłą rzeczy staramy się nie zachowywać jak całkiem odrębne czasopismo, więc korzystamy z wspólnego sposobu budowy strony, układu graficznego (broń Boże tekstów :)).
Ewentualne zarzuty (które pojawiały się na różnych forach) o "ściąganie od Clicka!" są więc rzecz jasna wzięte z sufitu, po podobny rozkład uskuteczniamy od dawna :).


"Do sprzedaży trafił styczniowy numer magazynu Komputer Świat GRY. Pismo ma 116 stron, odświeżoną, bardziej nowoczesną szatę graficzną, a na dołączonej do niego płycie DVD znalazły się trzy pełne wersje gier: Imperium Romanum (doskonała i na dodatek nowa, bo wydana w tym roku strategia), Xpand Rally Xtreme oraz Western Shooter.

Tematem numeru jest gra Need for Speed Undercover. W numerze zamieszczono wielki test i poradnik. Do tego duże materiały o Tom Clancy''s EndWar, Prince of Persia, Mirror''s Edge i szczegółowe testy największych hitów: Fallout 3, LEGO Batman The Videogame, Dead Space, Call of Duty: World at War i innych - ponad 30 stron recenzji!


W nowym dziale sprzętowym można przeczytać między innymi o trójwymiarowych monitorach, a w specjalnej sekcji promocyjnej wygrać sobie samemu prezent świąteczny (gry i gadżety!). Na deser wielki ranking gier fabularnych, w którym nie tylko wybierany jest najlepszy erpeg, ale także dokonano małej analiza gatunku i zapowiedziano najciekawsze przyszłe premiery.


Cena pisma o objętości 116 stron z płytą DVD to 11,90 zł.


SPIS TREŚCI:

DVD:

PEŁNE WERSJE: Imperium Romanum, Xpand Rally Xtreme, Western Shooter

WERSJE DEMO: LEGO Batman: The Videogame, Mount & Blade, Pure, Quantum of Solace, Sacred 2: Fallen Angel


PISMO:

NOWOŚCI | NA HORYZONCIE: Bionic Commando, Championship Manager 2009, CSI: NY, Doniesienia, Oficialny poradnik do GTA IV w Polsce, Serie ZOTAC GeForce 9, GT200, AMP!, AMP2!, Steel Series Warcraft MMO Gaming Mouse, Necrovision

NOWOŚCI | STARTER: Tom Clany''s EndWar

NOWOŚCI | PRZED PREMIERĄ: Mirror''s Edge, Prince of Persia, Saint''s Row2, World of Warcraft: Wrath of the Lich King

TESTY | TEMAT NUMERU: Need for Speed Undercover

TESTY | PREMIERY: Call of Duty: World at War, Command & Conquer: Red Alert 3, Crysis Warhead, Dead Space, Far Cry 2, Fallout 3, LEGO Batman: The Videogame, Pure, Quantum of Solace, Sacred 2, Tomb Raider Underworld

TESTY | GRY DLA DZIECI: Franklin i skarb jeziora, Nikita: Piracki wyścig

TESTY | REEDYCJE: Asterix na Olimpiadzie, Kroniki Spiderwick

POMOC | TEMAT NUMERU: Need for Speed Undercover

POMOC | PREMIERY: Quantum of Solace

NASZE DVD | INSTRUKCJA: Gramy w wersje demo z płyty DVD, Imperium Romanum, Xpand Rally Xtreme, Western Shooter

RYNEK | PRZEGLĄD: Wielka Encyklopedia GIER 09

SPRZĘT | MINITESTY: Hyundai W220S, Packard Bell SB87-P-023IL, Easy Touch 3801 NEGRO

RYNEK | RANKING: Najlepsze gry fabularne, Najtańsze z najlepszych - co kupić, gdzie i za ile

ZAPOWIEDZI | ZA MOMENT: Burnout Paradise, Left4 Dead

20081205213306

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawartość nowego numeru kusząca. Jednak te oznaczenia dotyczące platformy z lekka kojarzą się z nową wersją Clicka. Zobaczy się czy teksty nadal polegają na testowaniu pegi, czy sterowania - w KŚG to poważny minus był, z czego pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 21:52, juke napisał:

Zawartość nowego numeru kusząca. Jednak te oznaczenia dotyczące platformy z lekka kojarzą
się z nową wersją Clicka. Zobaczy się czy teksty nadal polegają na testowaniu pegi, czy
sterowania - w KŚG to poważny minus był, z czego pamiętam.


Uprzejmie proszę o dokładne czytanie :). Cytat z poprzedniego posta:

Z góry chciałbym zaznaczyć, że Komputer Świat Gry to polski odpowiednik niemieckiego pierwowzoru Computer Bild Spiele. I siłą rzeczy staramy się nie zachowywać jak całkiem odrębne czasopismo, więc korzystamy z wspólnego sposobu budowy strony, układu graficznego (broń Boże tekstów :)).
Ewentualne zarzuty (które pojawiały się na różnych forach) o "ściąganie od Clicka!" są więc rzecz jasna wzięte z sufitu, po podobny rozkład uskuteczniamy od dawna :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy ktoś z Was wygrał coś w Urodzinowym Konkursie KŚGry? Bo jeśli tak to miałbym do kogoś takiego bardzo ważną sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam sentyment do KŚG, bo to było moje pierwsze czasopismo, które kupowałem i wprowadziło mnie w wirtualną rzeczywistość gier. Czasami kupię jakiś numer, z wyżej wymienionego sentymentu, ponieważ regularnie kupuję inne pismo xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może chociaż ktoś coś wygrał w jakimś wcześniejszym konkursie? Bo skasowałem sms-a ze scheamtem do wysłania danych, a wygrałem głośniki. Może znajdzie się ktoś uczciwy i mi pomoże. Potrzebuję tego schematu co go sms-em wysyłają. Nie chcę żeby przez pomyłkę przepadła mi nagroda. Bardzo was proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do kiosków trafił nowy numer Komputer Świat GRY EXTRA - wydanie specjalne o grze Prince of Persia.

Na płycie DVD zamieszczono pełną wersję gry Prince of Persia: The Sands of Time.

Cena: 7,90 zł


Może się skuszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 16:47, Lesz3yk napisał:

Do kiosków trafił nowy numer Komputer Świat GRY EXTRA - wydanie specjalne o grze Prince
of Persia.

Na płycie DVD zamieszczono pełną wersję gry Prince of Persia: The Sands of Time.

Cena: 7,90 zł


Może się skuszę :)


własnie też sie zastanawiam, może kupię, ale czy ten PoP jest po polsku..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 22:25, nekromanta7 napisał:

ale czy ten PoP jest po polsku..?


Wersja angielska, ale IMO do zrozumienia fabuły gry wystarczy nawet podstawowa znajomość tego języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować