Zaloguj się, aby obserwować  
syriusz_b

Magazyn Komputer Świat Gry

566 postów w tym temacie

Dnia 03.02.2009 o 15:09, adorjan napisał:

Ostatni raz czytałem to czasopismo w podstawówce i dopiero teraz wyczytałem, że ono jeszcze
istnieje. I mam pytanie do czytelników- czy nadal ocena gry to wyliczona co do setnej
średnia różnych czynników?

Niedawno ocena była od 1 do 5. Ale zrobili prawie tak jak dawniej bo im przysyłano maile że ocena jest mało dokładna. Jak dla mnie teraz jest najlepiej. Dodano też plusy i minusy gry. Wcześniej tego nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy recenzje nadal piszę ci beznadziejni recenzenci którzy używają w co drugim zdaniu słowa "fajna gra, fajna umiejętność itp."? kiedyś kupowałem to czasopismo ale wystarczyła lektura CDA by skończyć z KŚG:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komputer świat gry od trzech numerów bardzo się poprawił. Tylko jest mało recenzji. A zapowiedz dead space jest dłuższa niż recenzja w drugim numerze nowego wydania. Znowu kupię KSgry i chyba wezmę prenumeratę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy numer mi się nie podoba. Jedyne co jest fajne z tego co wyszukałem to recka dwu miesięcznej GTA4 i takiej nowej gry samochodowej. Dowiedziałem się że jest Quake live!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie to że niektóre gry dostają 1 za brak zapisu gry w dowolnym momencie. Np taki nowy WoW dostał 1. Niektóre gry po prostu nie są do tego przystosowane i nie powinno brać pod uwagę do oceny gry "zapisu gry". Tak samo jest z grą world of goo. Tak nie powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już w kioskach jest Komputer Świat GRY EXTRA 2/2009 (wydanie poświęcone grze Empire: Total War), a w nim pełna wersja gry Rise of Nations: Rise of Legends.

Gra w polskiej wersji językowej.

Cena: 7,90 zł.

info z Markolf.pl


Kto nie ma, niech pędzi do kiosku!

20090304212926

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie kupię ten numer lecz mogli do tego full-a dodać jeszcze demo "Empire: Total War"...

A teraz do rzeczy... jakie gry preferowalibyście w następnych numerach KSG?
Ja pełną wersję gry"''Dyplomacja" oraz demo "Empire: Total War" (jeśli nie było w KSG Extra to może dodadzą do następnego numeru zwykłego KSG...). To raczej nie są wygórowane wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 17:18, kulpamen napisał:

Bardzo chętnie kupię ten numer lecz mogli do tego full-a dodać jeszcze demo "Empire:
Total War"...

A teraz do rzeczy... jakie gry preferowalibyście w następnych numerach KSG?
Ja pełną wersję gry"''Dyplomacja" oraz demo "Empire: Total War" (jeśli nie było w KSG
Extra to może dodadzą do następnego numeru zwykłego KSG...). To raczej nie są wygórowane
wymagania.


W końcu jakiegoś FPS''a/TPP. Dyplomację możesz kupić sobie za 8-10zł, dla mnie dodawania takich gier do czasopism jest bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 17:18, kulpamen napisał:

A teraz do rzeczy... jakie gry preferowalibyście w następnych numerach KSG?


Planescape Torment mi się marzy... I cała saga Atlantisów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol...Taka świetna gra z 7,9 zł :). Już wiem na co wydam kieszonkowe :).

Btw: Dzięki za info ^^.

Kulpamen: Heroes IV, bądź jakiś dobry FPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od jutra (1 kwietnia) nowy numer Komputer Świat Gry, a w nim (to nie żart primaaprilisowy:) ) czyszczenie magazynów ;)

Oto pełna zapowiedź i okładka:

Nowy numer GIER to 116 stron, a na nich 60 recenzji i zapowiedzi gier.
Spoglądający gro1nie z ok3adki Vin Diesel ma jasny komunikat: KŚG jako pierwsze czasopismo w Polsce recenzuje niezwykle brutalną kosmiczną skradanko-strzelanke, czyli Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena oraz po3ączenie GTA IV i Burnout Paradise, czyli The Wheelman. Do tego drugiego jest te? poradnik. Do kompletu: artyku3 o samym Vinie, który prywatnie jest fanem gier i mamy... 12 stron tematu numeru dla fanów gościa w okularach!

Komputer Świat GRY jako pierwsze czasopismo w Polsce zapowiada Bioshocka 2. W wyjątkowej zapowiedzi poznacie pierwsze szczegó3y o fabule, o roli Wielkiej Siostry, o nowym wyglądzie Ma3ych Siostrzyczek, o tym na jakie sposoby będzie można prowadzić rozgrywkę, jak zadzia3ają nowe plazmidy, czy po wcieleniu sie w Big Daddy’ego powinniśmy baa sie innych Tatuśków i czy wielkie wiert3o będzie fajną bronią. A na pięknych artworkach zobaczycie samą Wielką Siostrę!

Dziennikarze KŚG jako pierwsi w Polsce grali te? w Wanted: Weapons of Fate, strzelaninę z lepszym systemem chowania za os3onami ni? Gears of War! W dziale zapowiedzi równie? du?e materia3y o Terminator Salvation: The Videogame, Resident Evil 5, Operation Flashpoint: Dragon Rising i Just Cause 2.

W dziale testów grubo ponad 20 gier. KŚG jako pierwsze czasopismo w Polsce recenzuje pecetową, dzia3ającą tylko pod DirectX 10.0 gre Stormrise, nową strategie twórców Empire Total War oraz Watchmen: The End is Nigh – bijatyke na podstawie świetnego komiksu (i niez3ego filmu). Dziennikarze KŚG surowo ocenili Art of Murder 2: Klątwa lalkarza, BattleForge’a, Dark Sector, F.E.A.R. 2: Project Origin, NecroVision, Ojca Chrzestnego II, Tom Clancy’s EndWar (do niej równie? szczegó3owy poradnik!) i wiele innych, w tym nowe reedycje Cenegi (m.in. Bioshock) oraz szalonego Misia Uszatka. A na deser testy... sprzętu, m.in. sprawdzamy w akcji Logitech G19, klawiaturę z ekranem LCD!

W dziale rynkowym wielki przegląd gier niezależnych: opisano kilkanaście najbardziej pokręconych, innowacyjnych i świetnych tytułów, dając jednocześnie wskazówki, w które można pograć za darmo. Zamieszczono te? ranking ranking najlepszych gier przygodowych ostatnich lat. A do tego mała analiza gatunku: info o przygodówkach z tajemnicą, polskich grach point and click, tych śmieszniejszych oraz... tych zapowiedzianych na najbliższe miesiące.

Tym razem sami wybieramy jakie pe3ne wersje gier chcemy, dostepnych jest kilka zestawów. A w ka?dym dwie niespodzianki: dodatkowe pismo z p3ytą oraz wydania specjalne lub Wielka Encyklopedia GIER. A wiec du?o, du?o czytania! I grania!

Pełny spis treści:

NOWOŚCI | NA HORYZONCIE
Batman: Arkham Asylum, Fuel, Najbli?sze premiery, Split/Second, The Sims 3, Upadek: Gry coraz dro?sze, Vancouver 2010 – The Official Video, Game of the Olympic Winter Games, Vin Diesel – najwiekszy fan gier wśród aktorów, Wzlot: Polacy znowu w grze

NOWOŚCI | STARTER

Just Cause 2

NOWOŚCI | PRZED PREMIER!
Need for Speed Shift, Operation Flashpoint: Dragon Rising, Resident Evil 5, Wanted: Weapons of Fate


TESTY | TEMAT NUMERU
Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena, The Wheelman

TESTY | PREMIERY
Age of Conan 2009: Hyborian Adventures, Art of Murder: Klątwa lalkarza, BattleForge, Codename Panzers: Zimna wojna, Crash Time II, Cryostasis: Arktyczny sen, Dark Sector, Empire: Total War, F.E.A.R. 2: Project Origin, Men of War, NBA 2K9, NecroVision, Ojciec chrzestny II, Shellshock 2: Ście?ki krwi, Stormrise, Tom Clancy’s EndWar, Tom Clancy’s H.A.W.X., Warhammer 40,000: Dawn of War II, X3: Konflikt terranski, X-Blades, Watchmen: The End is Nigh, W3atcy móch: Wrzód na d...

TESTY | GRY DLA DZIECI
Miś Uszatek: Przygoda z porami roku, Muminki i wielkie jesienne przyjecie, Muminki s3yszą tajemnicze g3osy

TESTY | REEDYCJE
Bioshock, Sacred 2: Fallen Angel, Tomb Raider Underworld

POMOC | TEMAT NUMERU
The Wheelman

POMOC | PREMIERY
Tom Clancy’s EndWar

RYNEK | PRZEGLĄD
Świat gier niezale?nych: Dyson, The Graveyard, Osmos, Retro/Grade, Cortex Command, Snapshot, Machinarium, Cletus Clay, Musaic Box, Zeno Clash, Blueberry Garden, FEIST, Coil, Mightler, Brainpipe

SPRZĘT | MINI TESTY
Asus Eee PC, Creative Fatal1ty Gamer Hadset, Hercules XPS 2.1, Logitech G19 Keyboard, Run’N’Drive Wireless Rumble Force, Thrustmaster T-Flight Hotas X

RYNEK | RANKING
Najlepsze gry przygodowe, Najtańsze z najlepszych – co kupia gdzie i za ile

ZAPOWIEDZI | ZA MOMENT
Command & Conquer: Red Alert 3 – Powstanie, Bioshock 2, Terminator Salvation: The Videogame

ZAPOWIEDZI | NASTĘPNY NUMER
Co w następnych GRACH?

20090331184756

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.03.2009 o 18:52, PoTomek napisał:

Tym razem sami wybieramy jakie pe3ne wersje gier chcemy, dostepnych jest kilka zestawów.
A w ka?dym dwie niespodzianki: dodatkowe pismo z p3ytą oraz wydania specjalne lub Wielka
Encyklopedia GIER. A wiec du?o, du?o czytania!
I grania!


Zapewne (znowu?!...;/) archiwalne numery... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje, czy ostatnio dużo czasopism czyści magazyny? oO No, ale numer kupię, zobaczymy jak jakość pisma. Miałem sporą przerwę w kupowaniu, a teraz po upadku Click!''a, który był moim "comiesięcznym" czasopismem moze zdecyduję sie kupować ponownie KŚG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 18:03, jakubcjusz napisał:

Tak. Choć tabelki przypominają teraz te znane z Clicka.

Tabelki w KŚG były już znacznie wcześniej, od nie pamiętnych czasów 2000 roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 19:40, Baluk25 napisał:

Lol...Taka świetna gra z 7,9 zł :). Już wiem na co wydam kieszonkowe :).

Btw: Dzięki za info ^^.

Kulpamen: Heroes IV, bądź jakiś dobry FPS.

Za 7.90 niedawno był przecież Rise of nations, Prince of Persia: Piaski Czasu i Far Cry(w wydaniach specjalnych) oraz Guild 2 i Two Worlds :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2009 o 19:56, line's napisał:

> Tak. Choć tabelki przypominają teraz te znane z Clicka.
Tabelki w KŚG były już znacznie wcześniej, od nie pamiętnych czasów 2000 roku ;)


Tak, ale tamte tabelki to były majstersztyki pełne informacji. Te obecnie w porównaniu z tamtymi są... Hm... Ubogie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMHO numer jeżeli chodzi o zawartość jest genialny. A pełniaki? Cóż, wszystkie płytki z 2008r. mam, więc pewnie dubelek będzie... Ale, tak czy siak, kupię napewno ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować