Zaloguj się, aby obserwować  
syriusz_b

Magazyn Komputer Świat Gry

566 postów w tym temacie

Dnia 18.06.2006 o 19:37, syriusz.b napisał:

hmm informacja o brutalności w grze to jedna z podstawowych informacji, którem uszą być zawarte,
więc nie wiem gdzie tu masz bardzo niski poziom recenzji

przepraszam a gdzie ja mówie coś o brutalności?? oceniam ogólny poziom a nie części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TO nie tak panowie, chodzi o to, że ja stworzyłem ten temat po to żeby w jakimś tam stopniu bronić KŚG, a nie krytykować. Napewno ta gazeta ma błędy, ale moim zdaniem błędem w KŚG nie są recenzje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyy plus od dawna jaki zanotowałem dla KGŚ to to, że w najbliższym dodatku specjalnym dadzą Heroes 2 gold, który miałem zamiar kupić jako, że w wyniku błędnych informacji usłyszałem od któregoś z forumowaiczów, że do H5 dodny bedzie H1,H2 i H3, w ziwazku z czym sprzedałem wersje H1 i H2 która otrzymałem z H4 na allegro za 35zł. Okazało się, że keidys kupiłem H1 w jakiejś taniej serii jeszcze wydawanej bodajże przez MIRAGE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 21:48, syriusz.b napisał:

TO nie tak panowie, chodzi o to, że ja stworzyłem ten temat po to żeby w jakimś tam stopniu
bronić KŚG, a nie krytykować. Napewno ta gazeta ma błędy, ale moim zdaniem błędem w KŚG nie
są recenzje...


Jakby ktoś powiedział na CD-A gazeta to bym go pouczył ale jeśli ty sam uważasz KŚG za gazetę to ok - ja tam brukowców nie czytam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 21:55, Markus89 napisał:

> TO nie tak panowie, chodzi o to, że ja stworzyłem ten temat po to żeby w jakimś tam stopniu

> bronić KŚG, a nie krytykować. Napewno ta gazeta ma błędy, ale moim zdaniem błędem w KŚG
nie
> są recenzje...

Jakby ktoś powiedział na CD-A gazeta to bym go pouczył ale jeśli ty sam uważasz KŚG
za gazetę to ok - ja tam brukowców nie czytam ;D


No dobra każdemu pomylić się może...Ale chyba załapałeś o co mi chodzi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt nie załapał o co ci chodzi ;D

A tak serio: wielu ludzi (w tym także ja) właśnie recenzje uważa za najsłabszy punkt KŚG.
No i koniec - kropka - nie piszmy już więcej na ten temat. OK??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem nie wracać do tego tematu ale mam tutaj kopie e-maila wysłaną do redakcji KŚG:

Chciałem się dowiedzieć do kogo przede wszystkim skierowane jest> wasze czasopismo?? Czy główną grupą docelową są dzieci oraz> początkujący gracze?? Proszę o konkretną odpowiedź

A oto odpowiedź:

Raczej poczatkujacy gracze oraz fani konkretnych gatunkow, dla ktorych
granie jest przyjemnoscia i rozrywka.

--
redakcja KŚ GRY


Do tematu już nie wracajmy... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 13:45, syriusz.b napisał:

A tak na marginesie Nawet gra od 18 lat nie powinna mieć nadmiaru krwi, chyba że niektórych
to podnieca bo mnie nie


Czyli twoim wzorem i twojego ulubionego pisemka wszyscy od dnia dzisiejszego mamy grać w Kangurki Kao i inne takie dziecinady? Wybacz, widok krwi mnie też nie rajcuje, ale od gier oczekuje jakiejś dawki realizmu, a w większości RPgów które lubie bardzo grać krew jest rzeczą która była, jest i będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 18:11, Mistic napisał:

> A tak na marginesie Nawet gra od 18 lat nie powinna mieć nadmiaru krwi, chyba że niektórych

> to podnieca bo mnie nie

Czyli twoim wzorem i twojego ulubionego pisemka wszyscy od dnia dzisiejszego mamy grać w Kangurki
Kao i inne takie dziecinady? Wybacz, widok krwi mnie też nie rajcuje, ale od gier oczekuje
jakiejś dawki realizmu, a w większości RPgów które lubie bardzo grać krew jest rzeczą która
była, jest i będzie.


Ej ludzie !!! Czytajcie to co ja pisze i mowcie cos przeciw mnie, ale na ten temat, a ja nic nie powiedzialem że macie grac w Kangurka Kao bo sma w to nie gram !!! LoooL, Ja tez gram w gry Rpg ija Wyraznie NApisalem, NADMIARU krwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2006 o 21:45, syriusz.b napisał:

Ej ludzie !!! Czytajcie to co ja pisze i mowcie cos przeciw mnie, ale na ten temat, a ja nic
nie powiedzialem że macie grac w Kangurka Kao bo sma w to nie gram !!! LoooL, Ja tez gram w
gry Rpg ija Wyraznie NApisalem, NADMIARU krwi...


ja też nie lubie gier z dużą ilością krwi ale czy tylko kangurak kao jast bez tego??????? weście ludzie przestańcie


PS. jakiej ty jesteś pułci bo nie madąrzem raz piszesz "sma" a raz " NApisalem" czy "powiedzialem "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2006 o 21:45, syriusz.b napisał:


Ej ludzie !!! Czytajcie to co ja pisze i mowcie cos przeciw mnie, ale na ten temat, a ja nic
nie powiedzialem że macie grac w Kangurka Kao bo sma w to nie gram !!! LoooL, Ja tez gram w
gry Rpg ija Wyraznie NApisalem, NADMIARU krwi...


Taa... tyle, że dla ciebie nadmiar krwi to jeden "odprysk"(nie mogę znaleźć innego słowa) krwi od trafienia kogoś kulą/strzała/bełtem... Przynajmniej tak to zrozumiałem z twoich wypowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Komputer Świat Gry czytałem mając lat 8.Mają bardzo proste recenzje które trafiają do młodszych odbiorców.Nie ma tam zbędnych metafor ani przenośni które nie są znane osobą młodszym.Lecz teraz mając lat 14 czytuje wyłącznie CD-Action.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja musze powiedzieć, że (tak tak to prawda) powoli przechodze na CDA... Ale nie przestane kupować KŚG, bo dla mnie ta gazeta mimo, że ma więcej błędów (np. za mało stron) niż norma i ustawa przewiduje ma w sobie to coś, lubie recenzje z CDA, ale te z KŚG mówią mi więcej o grze, niż osobiste komentarze w CDA ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem nowy numer ponieważ skusiła mnie gra SCAR (wiem, średniak ale za 6,90zł może być). Zdziwiłem się kiedy w REEDYCJACH znalazłem.... Obliviona za 129,90zł. Ktoś może mi to wyjaśnić?? Podobnie zresztą ma się sprawa z Quake 4 - cena 79,99zł - co to ma być? Przecież gry nie zostały wydane w żadnych seriach a takowe zawsze znajdują się w tym dziale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 16:55, Markus89 napisał:

Kupiłem nowy numer ponieważ skusiła mnie gra SCAR (wiem, średniak ale za 6,90zł może być).
Zdziwiłem się kiedy w REEDYCJACH znalazłem.... Obliviona za 129,90zł. Ktoś może mi to wyjaśnić??
Podobnie zresztą ma się sprawa z Quake 4 - cena 79,99zł - co to ma być? Przecież gry nie zostały
wydane w żadnych seriach a takowe zawsze znajdują się w tym dziale...

Bo Oblivion niedawno został wydany po polsku, a kilka miesiecy wcześniej był wydany w wersji anglojęzycznej do, której można ściągnąć spolszczenie ze strony dystrybutora :)
A co do Quake IV to najpier prawdopodobnie kosztował 99.99 zł, a teraz 79.99 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować