Zaloguj się, aby obserwować  
Raffiti

Grand Theft Auto 4 na X360 i PS3 [M]

3251 postów w tym temacie

Dnia 05.05.2008 o 13:47, Virus 500 napisał:

Jak walniemy samochodem w inny samochód to co się dzieje ??
Właściciel samochodu w którego walnęliśmy wychodzi czy nic nie robi ? Przechodnie się
gapią czy idą dalej jakby nic się nie stało ?


A to zależy, reakcje są różne. Czasem nie dzieje się nic. Czasem wychodzi z samochodu i się patrzy. A czasem wychodzi z samochodu, nas wyciąga, jeśli jeszcze nie odjechaliśmy i zaczyna nam robić face-lifting ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 13:47, Virus 500 napisał:

Jak walniemy samochodem w inny samochód to co się dzieje ??
Właściciel samochodu w którego walnęliśmy wychodzi czy nic nie robi ? Przechodnie się
gapią czy idą dalej jakby nic się nie stało ?


Cos gada kierowca albo czasami wychodzi i nas goni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 13:47, Virus 500 napisał:

Jak walniemy samochodem w inny samochód to co się dzieje ??
Właściciel samochodu w którego walnęliśmy wychodzi czy nic nie robi ? Przechodnie się
gapią czy idą dalej jakby nic się nie stało ?


Tutaj to różnie bywa :)

Gdy uderzymy w jakieś auto z naprawdę dużą prędkością (na przykład wyjeżdżając z autostrady) to "poszkodowane" zacznie się palić i wyjdzie z niego palący się kierowca. Potem następuje wielkie bum :>

W zwykłym przypadku uderzenia innego auta na ulicy bywa różnie - jedni wyjdą i będą chcieli się bić, drudzy zaczną uciekać, a niektórzy nadal pozostaną w swoich wozach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że niektórzy kierowcy wypadają przez szybę inni uderzają głową w kierownice i włączają klakson (giną), jeszcze inni wychodzą z auta i padają na ziemie.

EDIT:
Co do przechodniów, najczęściej krzyczą i uciekają ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja lubię moment, kiedy to Niko włamuje się do auta zaparkowanego przy ulicy- moment rozbicia szyby jest tak ciekawy głównie z powodu huku, a także zszokowania przechodniów. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze to rozglądanie się wcześniej na boki:) A zauważyłeś że jak samochód jest duży i jest za wysoko na łokieć to wali z pięści? :D Myślałem że przywali z łokcia w blachę jak otwierał ciężarówkę, a tu zdziwko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 08:51, destro177 napisał:

A jeszcze to rozglądanie się wcześniej na boki:) A zauważyłeś że jak samochód jest duży
i jest za wysoko na łokieć to wali z pięści? :D Myślałem że przywali z łokcia w blachę
jak otwierał ciężarówkę, a tu zdziwko:)


Mhm, postarali się chłopaki z R*. :] Ja sam się rozglądam wokół siebie, czy nie ma policji, bo by mi jeszcze autko porysowali. :P

Dziś byłem z Romanem w barze. Moment powrotu do domu- bezcenny. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 10:31, mefiperes napisał:

Dziś byłem z Romanem w barze. Moment powrotu do domu- bezcenny. :D


A najciekawsze, że tu również trzeba na policję uważać, bo jak zauważą Niko nieudolnie próbującego zapanować nad jadącm zygzakiem samochodem, to też mogą zacząć nas gonić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 10:41, Klimos napisał:

A najciekawsze, że tu również trzeba na policję uważać, bo jak zauważą Niko nieudolnie
próbującego zapanować nad jadącm zygzakiem samochodem, to też mogą zacząć nas gonić...


Dokładnie.
Ja raz z Romanem wracałem po pijaku i policja ganiała mnie aż trzy razy! Hm, samo odzwierciedlenie bycia na procentach wyszło Rockstarowi świetnie ;) Ja tam zawsze się śmieje po tym incydencie, jak Niko i Roman się nawzajem przewracają :D A tak się zastanawiam, by jechać z Romanem do baru i wracać z niego Cometem (Porsche)? Ciekawe, czy dojadę cało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 10:41, Klimos napisał:

> Dziś byłem z Romanem w barze. Moment powrotu do domu- bezcenny. :D

A najciekawsze, że tu również trzeba na policję uważać, bo jak zauważą Niko nieudolnie
próbującego zapanować nad jadącm zygzakiem samochodem, to też mogą zacząć nas gonić...


No ja raz tak właśnie wpadłem i od tamtej chwili wracam z baru taksówką. :D Ale samo dojście do pojazdu wymaga sporo wysiłku- a to Niko wpadnie na Romana i się przewalą, a to inne auto nam przeszkodzi. :D "Heej, jeloł kaaar!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 14:53, mefiperes napisał:

> > Dziś byłem z Romanem w barze. Moment powrotu do domu- bezcenny. :D
>
> A najciekawsze, że tu również trzeba na policję uważać, bo jak zauważą Niko nieudolnie

> próbującego zapanować nad jadącm zygzakiem samochodem, to też mogą zacząć nas gonić...


No ja raz tak właśnie wpadłem i od tamtej chwili wracam z baru taksówką. :D Ale samo
dojście do pojazdu wymaga sporo wysiłku- a to Niko wpadnie na Romana i się przewalą,
a to inne auto nam przeszkodzi. :D "Heej, jeloł kaaar!"



a na jakiej konsoli gracie ps3 czy xbox360????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 14:57, hagen321 napisał:

a na jakiej konsoli gracie ps3 czy xbox360????


No ja gram na PS3. ;-) Nie wiem jak inni, w końcu to temat dla posiadaczy obu konsol. Wiem jeszcze, że kolega Matrox na PS3 śmiga. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 14:53, mefiperes napisał:

No ja raz tak właśnie wpadłem i od tamtej chwili wracam z baru taksówką. :D Ale samo
dojście do pojazdu wymaga sporo wysiłku- a to Niko wpadnie na Romana i się przewalą,
a to inne auto nam przeszkodzi. :D "Heej, jeloł kaaar!"


Eeee.. mięczak. Taksówka to pójście na łatwiznę :P
Twardziele po imprezie sami auto prowadzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 15:05, Klimos napisał:

Eeee.. mięczak. Taksówka to pójście na łatwiznę :P
Twardziele po imprezie sami auto prowadzą ;)


Ucieczka w stanie upojenia to koszmar. A spacerek zdrowszy, bo i mózg Nika się dotleni. :>
A w ogóle- piłem, nie jadę! :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.05.2008 o 15:27, mefiperes napisał:

A w ogóle- piłem, nie jadę! :DD


Prawidłowo, ja tylko raz się upiłem i nabiłem sobie sześć gwiazdek, dziękuje za to :P Mój Nicko to abstynent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 15:29, Łeber napisał:


> A w ogóle- piłem, nie jadę! :DD

Prawidłowo, ja tylko raz się upiłem i nabiłem sobie sześć gwiazdek, dziękuje za to :P
Mój Nicko to abstynent.



a gdzie można się upić bo jestem ciekawy ja jeszcze nie mam konsoli bede miał za miesiąc i jeszcze mało wiem o grze tylko tyle co z gameplay i z recenzji????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 15:27, mefiperes napisał:

Ucieczka w stanie upojenia to koszmar. A spacerek zdrowszy, bo i mózg Nika się dotleni.
:>


E tam, cienki jesteś ;P
Ja bez trudu mogłem przejechać całą jedną wyspę na procentach. Co prawda kilka razy ganiała mnie policja, ale za każdym razem udało mi się bez szwanku wybrnąć z tej sytuacji. Hm, niedługo zaryzykuje na motorze :D

Dnia 06.05.2008 o 15:27, mefiperes napisał:

A w ogóle- piłem, nie jadę! :DD


W Liberty City takie prawa nie obowiązują, hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 15:04, mefiperes napisał:

> a na jakiej konsoli gracie ps3 czy xbox360????

No ja gram na PS3. ;-) Nie wiem jak inni, w końcu to temat dla posiadaczy obu konsol.
Wiem jeszcze, że kolega Matrox na PS3 śmiga. :P



no i jak chodzi na ps3 bo slyszalem że się tnie wyłancza i tym podobne sprawy ale nie u wszystkich a jak u ciebie działa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować