Zaloguj się, aby obserwować  
Raffiti

Grand Theft Auto 4 na X360 i PS3 [M]

3251 postów w tym temacie

Jak to jest z zapisem gry ?? Musimy jechać do swojego domu/kryjówki czy można zapisać poprzez menu ??
I czy musimy kupować własne mieszkania, czy dostajemy je za wykonane misje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 21:04, WorldWar3PL napisał:

Nie, nie kończy się.


Fakt niestety paliwo się nie kończy, a było by to fajne urozmaicenie. W Mafii 2 paliwo jak najbardziej będzie "uciekać". GTA IV i tak narazie rządzi na współczesnym rynku gier. Bez dwóch zdań.
pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodano świetne rozwiązanie, auto zapis. Po każdej udanej misji gra sama się zapisuje. Poza tą cudowną funkcją można oczywiście zapisać grę w starym stylu, czyli w domku.

Domów niemożna kupować, Roman je kupuje (automatycznie i niezależnie od naszej woli, po prostu po danej misji dzwoni do nas, że kupił dom).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się dzieję... Nagle coś się stało, textury się nie wczytują a zaraz potem gra sie wyłącza i komunikat żeby wyczyścić płytkę albo zrestartować konsole... I to i tak nic nie pomaga. Chcę zacząć nową grę i nawet się nie wczytuję bo się wyłącza. Spróbowałem na innym profilu, gra się włączyła na parę minut ale zaraz i tak poszło...
Ale same intro chodzi dobrze. O co chodzi ? Pomocy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 22:38, Orteos napisał:

Nie wiem co się dzieję... Nagle coś się stało, textury się nie wczytują a zaraz potem
gra sie wyłącza i komunikat żeby wyczyścić płytkę albo zrestartować konsole... I to i
tak nic nie pomaga. Chcę zacząć nową grę i nawet się nie wczytuję bo się wyłącza. Spróbowałem
na innym profilu, gra się włączyła na parę minut ale zaraz i tak poszło...
Ale same intro chodzi dobrze. O co chodzi ? Pomocy !


Dodam, że wcześniej wszystko było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej stronie można sparwdzic wszystkie dsotępne sciezki dzwiękowe z tej gry ? Bo aż mi sie nie chce wieżyc że jest tylko jeden utwor queen w tej grze .

Z góry dzięki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ;( , ale jest to dobrze dobrany utwór do tej gry . Cieszy też fakt, ze możemy posłuchac polskich akcentow takiech jak ,,Pokusa " Aleksandra Maliszewskiego .


Dzięki za tego linka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 12:02, MasterOfBlaster napisał:

A jak w GTA 4 wygląda sprawa z tłuczeniem szyb :) czy można wybić już wszystkie czy tylko
przednią jak to bo było w poprzednich częściach.


Jeżeli chodzi o uszkodzenia podczas wypadku, to się wszystkie mogą się zniszczyć (ogólnie model zniszczeń jest o 50 razy lepszy niż w poprzednich częściach). Opony mogą się podpalić, i wybuchnąć po jakimś czasie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 12:18, MasterOfBlaster napisał:

To spox :) Teraz będzie można się bawić w Destruction Derby :P

Zdecydowanie tak ;P. Polecam oglądanie wybuchów, są cudowne :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubię jeżdzić sobie i patrzeć jak to miasto żyję... Tutaj facet sobie naprawia samochód, tam ktoś wyjmuje coś z bagażnika, ktoś idzie z zakupami do domu. A jak pada deszcz to jest mniej ludzi na ulicach i mają parasole...
Fajne to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o doczytywanie się, na Singleplayer gra chodzi płynnie, na Multiplayerze wygląda na to, że są dwa duże obszary - gdy przejeżdżam mniej więcej pośrodku drugiej wyspy, następuje niemal zawsze 2 sekundowa ''zwieszka''.
Niestety, widać skutki tego, że gra się doładowywuje. Może i nie ma żadnych ścinek, ale w wersji na X360 wyskakujące drzewa przy dużych prędkościach to norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na obydwu konsolach gra chodzi bez jakichkolwiek zacinek. W każdym bądź razie ja z kumplami nie mieliśmy problemów tego typu, wszystko śmiga jak ta lala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 14:24, MasterOfBlaster napisał:

Jak się ma sprawa z autami czy po przewróceniu się na dach wybuchają ?

Nie .Nie wybuchaja i nie zapalaja sie jak w poprzednich czesciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować