Zaloguj się, aby obserwować  
Raffiti

Grand Theft Auto 4 na X360 i PS3 [M]

3251 postów w tym temacie

Dnia 06.05.2008 o 21:20, Łeber napisał:

Eee... grę powiadasz, że masz, a konsoli nie posiadasz. Tu się nasuwa pytanie: w takim
razie na co Ci gra? Drugie pytanie, skoro masz grę, to na jaką platformę, bo w dalszej
części posta jest napisane, że nie wiesz jaką konsole kupić. Czyli sugerując się tym
wywnioskowałem, że albo coś kręcisz, albo masz dwie gry, jedną na PS3 a drugą na X360.



nie zupełnie tak kupiłem gra na ps3 EK bo chciałem mieć EK tej grya bałem się że pózniej nie będzie albo bedzie bardzo drogie i raczej kupuje ps3 ale jakbym kupił sobie xboxa360 to bym sprzedał samą gre a dodatki sobie zatrzymał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 22:04, pitors89 napisał:

Ile kosztowała EK GTA4? I gdzie kupiłeś?


Z tego co kojarzę, była na Ultimie, a także w sklepach sprzedających przez Allegro. Nie pamiętam, czy Wirtus miał je w swojej ofercie. EK kosztowała coś koło 350 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 11:56, fcbarca91 napisał:

Sugerujesz, że PS3 jest lepsze od 360-tki?

Hmm... polecam, ponieważ jest to sprawdzony sprzęt. Grałem też na 360 i niema różnicy zbytniej. Według mnie PS3 ma ciekawsze tytuły i troszkę mocniejszy sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie kiedy wyjdzie patch do GTA usuwający zacinanie sie gry podczas ładowania ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 14:06, ja33no napisał:

> Sugerujesz, że PS3 jest lepsze od 360-tki?
Hmm... polecam, ponieważ jest to sprawdzony sprzęt. Grałem też na 360 i niema różnicy
zbytniej. Według mnie PS3 ma ciekawsze tytuły i troszkę mocniejszy sprzęt.


PS3 ma mocniejszy silnik graficzny ;> co bije troszkę 360-tke, lecz nie dostrzegamy tego tak bardzo. X360 sprzedaje się o tyle lepiej, gdyż można go "sflashować" co oznacza odtwarzanie "kopii zapasowych". PS3 nie ma aż takiej możliwości, przy czym granie na pirackich płytach jest o wiele wiele trudniejsze > rzadziej spotykane. PS3 jest też o tyle lepsze, dlatego że granie w sieci nie wymaga opłaty ;>
Podsumowując: PS3 będzie git tak za rok, 2 lata kiedy wyjdzie więcej gier... i hakerom uda się rozpracować system.
Na razie w mojej opinii wygrywa x360, gdyż jego utrzymanie i on sam nie wymagają aż tak wysokich funduszy. ;>
pozdrawiam.
P.S. Jeżeli się pomyliłem proszę mnie poprawić, gdyż miałem PS3 bardzo krótko i nie zdążyłem do końca "obczaić" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 22:04, pitors89 napisał:

Ile kosztowała EK GTA4? I gdzie kupiłeś?


kupiłem w sklepie cenega i zapłacilem około 320zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 14:39, ktos napisał:

Może ktoś wie kiedy wyjdzie patch do GTA usuwający zacinanie sie gry podczas ładowania
??


Nic nie wiadomo na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie już niebawem, czyli jakoś dwa może jeden tydzień. Mi to nie przeszkadza, bo problemów nie miewałem i odpukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że niezpiracą PS3. Jednak wolę sobie odkładać powoli na nową grę i cieszyć się nią tak długo jak się da. Kiedy zacznie się żonglowanie grami, skończy się, aż taka zabawa. Ja mam na razie 2 gry i nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 15:20, Łeber napisał:

Prawdopodobnie już niebawem, czyli jakoś dwa może jeden tydzień. Mi to nie przeszkadza,
bo problemów nie miewałem i odpukać :)

Ja też żadnych problemów nie mam, a skończyłem, już grę ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 16:08, ja33no napisał:

Mam nadzieję, że niezpiracą PS3. Jednak wolę sobie odkładać powoli na nową grę i cieszyć
się nią tak długo jak się da. Kiedy zacznie się żonglowanie grami, skończy się, aż taka
zabawa. Ja mam na razie 2 gry i nie narzekam.


Nawet jak spiracą, to chyba nikt Cie nie będzie zmuszał, żebyś je kupował/ściągał...
Ja mam X360 i w ogóle nie myślałem o przerobieniu go. A problem żonglowania grami i tak istnieje. Mam w tej chwili 12 czy 13 tytułów, a konsola ma ledwo ponad pół roku. Przeszedłem na 90-100% zaledwie 3 tytuły, w 3 kolejne sporo pograłem, osiągając jakąś połowę gry. W pozostałe albo w ogóle nie grałem albo włączyłem na 2 godziny i odstawiłem na później :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wam mówię, że prędzej czy później i do ps3 hackerzy się dobiorą i spiracą jak zresztą wszystkie inne konsole. Wiec nie ma się, o co martwić, bo to i tak jest przesądzone już (zawsze znajdzie się zdolny "Robin Schudł”), który przełamię się. Ale te gadanie to juz na inny temat.

Przy okazji wczoraj w końcu udało mi się zdobyć tego archive za 5 minutowy pościg 6 gwiazdkowy (nie ma to jak śmigłowiec). Choć szkoda ze juz nie ma wojska a tak zawsze fajnie było czołgiem pobrykać po mieścinie, (ale by była zabawa z tą nową fizyką), ale mówi się trudno. A co do archiva to chamsko z 5 razy podchodziłem do niego, bo po 4 minutach cos zawsze musiałem spartolić. I mam jeszcze pytanie odnośnie archiva za wybuch samochodów (10 sek = 10 aut). Problem w tym ze za bardzo nie wychodzi mi zbieranie aut (zawsze mi policja przeszkadza, gdy ustawiam auta w miejscu gdzie strzelałem) i przez policje nie mogę ich odpowiednio wysadzić i właśnie jak wy to zrobiliście i czy w dalszej części gry są jakieś zdalnie sterowane ładunki wybuchowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 16:39, Hacket napisał:

Ja wam mówię, że prędzej czy później i do ps3 hackerzy się dobiorą i spiracą jak zresztą
wszystkie inne konsole. Wiec nie ma się, o co martwić, bo to i tak jest przesądzone już
(zawsze znajdzie się zdolny "Robin Schudł”), który przełamię się. Ale te gadanie
to juz na inny temat.


No to wiedz ze piractwo na PS3 takze istnieje, czego dowodem sa gry na torrentach. Niestety nie jest ono do konca oplacalne poniewaz trzeba posiadac nagrywarke bluray ktora do najtanszych nie nalezy i oczywiscie czyste plyty bluray.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze gdybym skumał że jest taki achiev to bym już go miał:) Chyba mam dobry sposób na jego osiągnięcie, ale dla tych co nie odblokowali całego miasta. Dzisiaj zakosiłem motorówkę, podpłynąłem blisko 3 części miasta, pokazało się 6 gwiazdek, po czym z czystej ciekawości popłynąłem na otwarte morze, zobaczyć czy będzie jakaś niewidoczna ściana. Nie było :) Więc te 5 minut jest do osiągnięcia bez problemów. Ciekawe ile mi brakowało, bo płynąłem dość długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować