Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tak wyglądają polskie i ukraińskie stadiony w grze UEFA Euro 2012

29 postów w tym temacie

Fajnie. Tylko odnosze wrażenie , że Polskie stadiony są do siebie podobne ( Warszawa/Gdańsk/Wrocław).
Fajnie , że murawa przynajmniej w grze jest dobra :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak rzuciłem okiem to faktycznie dobrze odwzorowane, prócz murawy jak juz ktoś zauważył. Poznański stadion poznałem bez problemu nawet nie patrząc na podpis także jest dobrze :) szkoda, że nie pokazali czy Polska repra ma dobrze odwzorowanych zawodników, bo do tej pory to byli tylko Lewy, Kuba, Fabiański, nikogo więcej nie kojarzę. A powinni jeszcze być co najmniej Piszczek, Śnieżny. W ogóle najlepiej jakby zrobili całą repre jak należy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 10:06, Bralo napisał:

Fajnie. Tylko odnosze wrażenie , że Polskie stadiony są do siebie podobne ( Warszawa/Gdańsk/Wrocław).


Serio? Jakoś tego nie widze, ten w Warszawie to ani troche nie przypomina mi tego we Wro, ten w Gdańsku może troszeczke i tylko z daleka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 10:06, Bralo napisał:

Fajnie. Tylko odnosze wrażenie , że Polskie stadiony są do siebie podobne ( Warszawa/Gdańsk/Wrocław).

Od wewnątrz każdy stadion podobnie wygląda: trochę trawy i krzesełka naokoło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 12:15, barth89 napisał:

Słabo się te trailery prezentują. Myślałem, że to wszystko będzie jakoś ładniej zmontowane...

To nie jest oficjalny trailer, to filmik od ludzi z Games Radar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że stadion na bułgarskiej będzie wyglądał lipnie ale wygląda wręcz KOZACKO! I chyba najlepiej(noo ten w Warszawie też mi się podoba) na pierwszy rzut oka ten z Poznania przypomina mi stadion Shalke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że dadzą odpowiednie kolory krzeseł, dzięki którym układa się napis POZnan na wielkopolskim stadionie. Na żywo wygląda to genialnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinni zadbać o każdy detal. W końcu dodają tylko kilka stadionów, a biorą za to równowartość nowej FIFY :)

Tak sobie teraz pomyślałem jak fajnie wyglądałyby oprawy generowane losowo. Ultrasi z racami, jakieś ładne grafiki i mądre teksty. Zresztą, o czym ja marze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 14:24, mati285 napisał:

Niby tak, ale z drugiej strony: po co?

To trochę tak jakby projektować bieliznę dla bohatera, który nigdy nie zdejmuje ubrania.

Nie podrzucaj BW pomysłów na DLC do ME.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować