Zaloguj się, aby obserwować  
lampak

OpenOffice - temat ogólny

112 postów w tym temacie

Dnia 21.02.2010 o 19:39, LESZ3u napisał:

UWAGA! Jakiś cwaniak otworzył stronę www.office-pl.com


Nie byłoby głupie poprosić jakiegoś modka o przypięcie Twojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedzieć czemu nie mogę otworzyć prac, które wykonałem w programie OpenOffice Writer. Samego programu też nie mogę otworzyć. proszę powiedzcie mi co mam zrobić bo mi ten program bardzo potrzebny. Tak w ogóle to po kliknięciu podwójnie na ikonę pliku stworzonego w tym programie, wchodzę do menadżera zadań, patrze...a tutaj widzę że procesor nawet 1% nie przeznaczył na ten plik:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem właśnie OpenOffice 3, ale strasznie żre pamięć komputera. Gdy włączę robienie prezentacji, to program powiększa ilość zajmowanej pamięci o kilkaset kilobajtów na sekundę. Nawet gdy nic nie robię to po kilku minutach użycie pamięci wynosi 300MB i stale rośnie. Tak więc po kilkunastu minutach nie da się już normalnie pracować :/
Czy ktoś wie dlaczego tak się dzieje i co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 21:51, mateuszbanach0 napisał:

Hej sluchajcie, jak to jest z OO? Jest bezplatny dla uzytkownikow domowych, a czy dla
firm tez?


Tak, można bez problemu używać OO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 14:48, Piterixos napisał:

Nie wiedzieć czemu nie mogę otworzyć prac, które wykonałem w programie OpenOffice Writer.
Samego programu też nie mogę otworzyć. proszę powiedzcie mi co mam zrobić bo mi ten program
bardzo potrzebny. Tak w ogóle to po kliknięciu podwójnie na ikonę pliku stworzonego w
tym programie, wchodzę do menadżera zadań, patrze...a tutaj widzę że procesor nawet 1%
nie przeznaczył na ten plik:/


Sprawdź menedżera zadań, zdarza się, że proces OO jest uruchomiony, ale nic po za tym, jeżeli proces jest na liście to go zakończ. Spróbuj jeszcze uruchomić samego OO, i dopiero wtedy wybrać z listy plik który chcesz otworzyć, albo praw klik na plik wybrać otwórz za pomocą i wybrać OO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z wstawieniem do slajdu jpga z GanntProject.
Znaczy, wstawia się, ale jest strasznie rozmyty.
Sam plik jest OK.
Jakieś sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam OO v. 3.2.0 i nie moge zaladowac wiecej niz 2^16 wierszy (65536), w nowszej wersji (v. 3.3.0) ten limit jest zniesiony/zwiekszony? Potrzebowalbym min. 1 miliona, ale nie bede nic liczyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2011 o 14:05, kuba9876543210 napisał:

Mam OO v. 3.2.0 i nie moge zaladowac wiecej niz 2^16 wierszy (65536), w nowszej wersji
(v. 3.3.0) ten limit jest zniesiony/zwiekszony? Potrzebowalbym min. 1 miliona, ale nie
bede nic liczyl.

W LibreOffice 3.3 na próbę przeskoczyłem do wiersza nr 1 mln i się udało a nawet i więcej było ;)
Edit: Wg osnews.pl obsługuje do 1.048.576 wierszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam mały problem z writerem - gdy w polu do wstawiania formuły próbuję wpisać nawiasy (obojętnie jakie, niekoniecznie kwadratowe, jak na obrazku) zamiast nich wyskakują mi takie dziwne znaczki. Ktoś wie, w czym rzecz?

20110406193419

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Pobrałem dziś OpenOffice''a (po formacie nie miałem przecież na dysku :) i wyskakuje mi błąd ze screena.
Nie mam zainstalowanego Linuxa, a wersję OO pobrałem dla Windowsa.
Jak to rozwiązać?

20111111155045

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 15:50, Harrolfo napisał:

Cześć,
Pobrałem dziś OpenOffice''a (po formacie nie miałem przecież na dysku :) i wyskakuje
mi błąd ze screena.
Nie mam zainstalowanego Linuxa, a wersję OO pobrałem dla Windowsa.
Jak to rozwiązać?

Chyba jest drugi download z dodatkiem javy, ten powinien już działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś mógłby mi napisać krok po kroku jak zrobić wizytówki w OO, tak żeby w dokumencie tekstowym były rozłożone na 2 kolumny na całą stronę, ponieważ gdy tworzę wizytówkę to nie mogę jej ani kopiować ani przesuwać, a jeśli po prostu piszę dane i próbuje potem podzielić stronę na 2 kolumny to wszystkie strony zostają podzielone, a nie tylko ta z wizytówkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Czy w Impress da się wstawić dźwięk do slajdu tak, żeby był odtwarzany po usunięciu pliku mp3 z dysku?
Krótko mówiąc - wkleić jakoś plik mp3 do slajdu na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: da się odzyskac nadpisany plik? Przez pomyłkę zapisalem coś na cos innego i czy da sie to jakos odzyskac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować