Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cenega szykuje wyjątkowe wydanie Dark Souls na PC

35 postów w tym temacie

Cenega zaczyna się poprawiać,i dobrze. Jednak dla mnie,ostatecznym testem ich jakości będzie kompatybilność DLC do Skyrima z polską wersją. To najbardziej mnie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, Cenega powoli wychodzi z jakościowego szamba, w jakim się taplała do niedawna. Ostatnio nie dość, że nie zalicza tak wiele wpadek (poza jedną, z King Atrhur 2 i głupimi komentarzami z inwektywami na forum Gram''u...), to jeszcze nie można wiele zarzucić ich wydaniom gier.

Jeślli nie będzie jazd z DLC do Skyrim, jeśli jeszcze z 3-4 miesiące nie dadzą zadka ani razu i utrzymaja poziom, to będzie można powiedzieć, że się chłopaki podnieśli.

W przeciwieństwie, niestety, do CDP, które, nie licząc Wiesława, mocno podupadło. Portfolio się skurczyło mocno, coraz gorzej z cenami. Jeszcze dojdzie do tego, że pewnego dnia obudzę się i powiem, że Cenega przewyższyła CDP. A to by jednak było nieco dziwne i dysonansogenne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro wzięliście się jednak za polonizacje gry to myślę, ze dobrze byłoby zrobić ją tak, jak w przypadku trzeciej części Thief:Deadly Shadows. Staroangielski przetłumaczony na staropolski. Trzymało to klimat.
Jakby wam udało się ustalić cenę zbliżoną do Alana Wake... albo inaczej - niższą cenę niż te 89zł - byłoby lepiej, zwłaszcza, że gra - podobnie jak wspomniany Alan Wake - jest portem wydanym na PC po jakimś czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.04.2012 o 16:48, SpecShadow napisał:

Jakby wam udało się ustalić cenę zbliżoną do Alana Wake... albo inaczej - niższą cenę
niż te 89zł - byłoby lepiej, zwłaszcza, że gra - podobnie jak wspomniany Alan Wake -
jest portem wydanym na PC po jakimś czasie.


N Muve jest już podana cena - 119,99 zł:

http://muve.pl/pc/role-playing-rpg/dark-souls-pc-prepare-to-die-edition/4783

może cena jeszcze się zmieni?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 16:36, LionelPL napisał:

mam pytanie do pana z Cenegi. Czy jakby pojawiło się wydanie konsolowe Dark Souls z tymi
dodatkami to pokusilbyscie o lokalizacje?


Na ten moment nie ma jeszcze żadnych planów, bo skupiamy się na wersji PCtowej. Nie oznacza to jednak, że w przyszłości nie ulegnie to zmianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako ciekawostkę podam, że ten "staroangielski" z Thiefów to tak naprawdę archaiczny nowoczesny angielski, jego pierwsza inkarnacja. Niemniej jednak zarówno ten "staroangielski", jaki i "staropolski" były niesamowite, choć ze względu na kinowy charakter polonizacji dwóch pierwszych Thiefów gracz niekumający angielskiego wciąż mógł mieć problemy i naprawdę wiele tracił. W T:DS przynajmniej pojawiły się napisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 10:21, Kenshin_Cenega napisał:

Ja mam nadzieję, że za pół roku takich komentarzy będzie już znacznie mniej ;)


Tez mam taka nadzieję. Macie sporo dobrych tytułów w portfolio, wydania coraz bogatsze, ceny sensowne (no, czasem trochę przegięte, vide Skyrim czy cena Nowego Premium Games, ale niech będzie), wpadek też coraz mniej. Mówiąc krótko: nie spier***e tego, bo idziecie pozytywnie ku dobremu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kenshin, czy mógłbyś powiedzieć coś na temat blokady regionalnej? Mieszkam w UK, przyjeżdżam do Polski i chciałbym zakupić wersje Polską. Wiem że w steamie wystarczy aktywować gre w kraju i jest ok ale w tym przypadku pudełkowe Dark Souls posiada GFWL więc nie wiem jak tam się sprawa ma.

O jezu sory za odkopanie tematu nie zauważyłem daty:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować