Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta Diablo III otwarta dla wszystkich!

615 postów w tym temacie

Taka mała porada do osób które wciąż nie mogą się zalogować.
Sprawdźcie czy nie ustawiliście w opcjach łączenia z serwerami w Europie. Beta działa tylko na amerykańskich.
A gra się przyjemnie ale nie porywa do przechodzenia więcej niż jeden raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie czy w pelnej wersji będzie mozna oląć normal i zacząć na koszmarze albo chociaż komenda players 4 jak było w DII. Na normalu usnąc można:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 23:47, SmokeY napisał:

Ktoś wie czy w pelnej wersji będzie mozna oląć normal i zacząć na koszmarze albo chociaż
komenda players 4 jak było w DII. Na normalu usnąc można:/


Nie, każdy poziom trudności będziesz musiał ukończyć czyli: Normalny-->Koszmar--->Piekło-->Inferno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 23:47, SmokeY napisał:

Ktoś wie czy w pelnej wersji będzie mozna oląć normal i zacząć na koszmarze albo chociaż
komenda players 4 jak było w DII. Na normalu usnąc można:/

Nie!!!
W D2 też tak nie można było więc skąd to pytanie ? :D
Pozatym to jest beta stary czego Ty oczekujesz ?:>
jak było w D2 ? Pierwszy akt był równie prosty co tutaj. Taki na ogarnięcie się. Potem robiło się w miarę względnie no chyba, że mieliśmy spory fart i nam coś dropło dobrego co by znacznie ułatwiło granie :).
Dostałeś tylko mały fragment gry więc nie oceniaj zbyt pochopnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poziom Inferno czym się charakteryzuje ? Coś jak ''Zawodowiec'' z D2 ?

Ważna Informacja ! - dla osób, które mają problem z okienkiem BattleTag - wystarczy zmienić nick działa 100% na 2 kontach sprawdzałem nie chciało mnie przepuścić do gry, a po zmianie praktycznie co 2 logowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze starzeje się albo po porostu multik mni nie odpowiada w D, wiem to w zasadzie test multika i jest tam fabuła ale jakos tak wygladało to jak chodzenie chaotyczne i klepanie wszystkiego bez celu :P w pełnej na spokojnie sobie to ocenie :)

ale ... zawsze jest ale, no zamieć mnie zawsze zadziwia, robi gre 3D i blokuje widok wiec w zasadzie gra wyglada na 2D z ewentualną perspektywą, modele wszystkiego są słabe jak na obecne czasy, może to kwestia mojego braku wiedzy ale nie udało mi się ani obrócić kamery, ani zmienić jej konta nachylenia oraz zmienić zooma :(

cukierkowe kolory też słabe, ale był już gdzieś filmik jak ustawić sobie filtr karty by było bardziej Diablowato :)

wspomniałem o 3D i kolorach to bo się raczej nie zmieni w pełnej wersji :(

P.S. do gry dopchałem się dopiero jak coś mnie tkneło i przestawiłem region na stany, nie wiem czy w europie tez były testy ale tam zawsze miałem 3003 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 08:52, Kantel napisał:

kurcze starzeje się albo po porostu multik mni nie odpowiada w D,
klepanie wszystkiego bez celu :P w pełnej na spokojnie sobie to ocenie :)
gre 3D i blokuje widok wiec w zasadzie gra wyglada na 2D z ewentualną perspektywą, modele wszystkiego są słabe
jak na obecne czasy, może to kwestia mojego braku wiedzy ale nie udało mi się ani obrócić
kamery, ani zmienić jej konta nachylenia oraz zmienić zooma :(
cukierkowe kolory też słabe, ale był już gdzieś filmik jak ustawić sobie filtr karty
by było bardziej Diablowato :)
wspomniałem o 3D i kolorach to bo się raczej nie zmieni w pełnej wersji :(


Hmm, odpowiedź na większość problemów brzmi BETA. Diablo 3 jest zrobione na silniku SC2, więc można przybliżać widok (przybliża się przy wchodzeniu do inventory, więc taka opcja jest dostępna ), kolory są: trawa jest zielona, drzewa brązowe, światła jasne ;), ale to kwestia gustu. Dla mnie ok.

na pewno grafika mocno się poprawi, bo jak pewnie zauważyłeś w ustawieniach graficznych - praktycznie nie istnieją :). I znowu porównam to do SC2 - wypada miernie, bo to BETA - nie ma nawet muzyki w tle, pewnie
w pełnej wersji tez nie będzie muzyki i to się raczej nie zmieni ;).

Dla mnie wszystko jest pięknie wymodelowane, ostrość troszkę nawala, shadery słabe, filtorwania działają średnio, bądź wcale, a kolory w porównaniu do diablo 2 wydają się być po prostu wypłowiałe :). Ot, BETA.

Dla mnie jest jest MOC już na becie, ale jestem fanem diablo i pewnie nie jestem obiektywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ty chyba grałeś w złą betę bo muzyka w tle była. Jedyne co mi się nie podoba w nowym Diablo to rozwój postaci pod kątem zdolności tylko 1 poziom. Natomiast brak rozwoju np. dexterity to strzał w dziesiątkę ale prosto w własną stopę bo praktycznie teraz wybierasz postać z takim a nie innym podejściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wszedłem na polskie forum Diablo3.com i od razu nasunęło mi się jedno pytanie: KTO.... KTO wymyślił tłumaczenie Szaman dla Witch Doctora O.O . Przecież to jest jakaś tragedia, większości będzie się kojarzył z WoW-em. Nie mogli wymyślić czegoś lepszego ? Już Znachor brzmi lepiej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po weekendowej becie jestem bardzo rozczarowany :( gra jest średnia a skile postaci bardziej przypominają Final Fantasy a niżeli serie Diablo. Na każdym kroku widać wpływ WoTa oraz mangi. Do uwieńczenia brakowało mi tam tylko jakiegoś summona w postaci Pandy albo pluszowego misia ;) jak dla mnie 6/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 10:34, Numenpl napisał:

ty chyba grałeś w złą betę bo muzyka w tle była. Jedyne co mi się nie podoba w nowym
Diablo to rozwój postaci pod kątem zdolności tylko 1 poziom. Natomiast brak rozwoju np.
dexterity to strzał w dziesiątkę ale prosto w własną stopę bo praktycznie teraz wybierasz
postać z takim a nie innym podejściem.


Była tylko w ekranie początkowym i pojawiała się sporadycznie w określonych momentach, natomiast nie miałem
muzyki przez cały czas w tle, czyli muzyki mapki. Może coś nie zatrybiło, ale muzyki jednak był brak :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 10:51, Guziel napisał:

po weekendowej becie jestem bardzo rozczarowany :( gra jest średnia a skile postaci
bardziej przypominają Final Fantasy a niżeli serie Diablo. Na każdym kroku widać wpływ
WoTa oraz mangi. Do uwieńczenia brakowało mi tam tylko jakiegoś summona w postaci Pandy
albo pluszowego misia ;) jak dla mnie 6/10.


Diablo 3 może i nie jest rewelacyjne, tak jak to sobie wymarzyło wielu graczy ale moim zdaniem trzyma poziom i warto dać tytułowi szansę. Co do skili grałem w wiele fajnali, i system skili z D3 wogóle nie przypomina tego z seri Final Fantasy, nie mówiąc już o mandze bo gra w żaden sposób nie nawiązuje do tego gatunku. Co do WoTa to nie wypowiem się bo nie wiem co to za gra, i czy takowa wogóle istnieje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 10:51, Guziel napisał:

po weekendowej becie jestem bardzo rozczarowany :( gra jest średnia a skile postaci
bardziej przypominają Final Fantasy a niżeli serie Diablo. Na każdym kroku widać wpływ
WoTa oraz mangi. Do uwieńczenia brakowało mi tam tylko jakiegoś summona w postaci Pandy
albo pluszowego misia ;) jak dla mnie 6/10.

Widziałeś gdzieś tam 3 minutowy summon Bahamuta, albo planety pękające od uderzenia pięścią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 10:51, Guziel napisał:

po weekendowej becie jestem bardzo rozczarowany :( gra jest średnia a skile postaci
bardziej przypominają Final Fantasy a niżeli serie Diablo. Na każdym kroku widać wpływ
WoTa oraz mangi. Do uwieńczenia brakowało mi tam tylko jakiegoś summona w postaci Pandy
albo pluszowego misia ;) jak dla mnie 6/10.


Dziwne, ja tam żadnego wpływu World of Tanks nie zauważylem. Może nie jestem, aż tak spostrzegawczy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 12:38, Jamward napisał:

Jak dla mnie jest super, jest to prawie dokładnie to czego spodziewałem się po następcy
D2. Byle jakoś przetrwać do 15 maja!


Gra jest super a te uproszczenia, które nam zaserwowali niczym nie przeszkadzają, można zająć się czystą młócką potworów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beta Wymaksowana jak tylko sie da:) Bylem pelen obaw slyszac o tycb wszystkich uproszczeniach itp ale to byl stzal w dziesiatke. Jedyne co ja bym zmienil to moze jednorazowy wybor runy do umiejetnosci ktory definiowalby jej dzialanie juz do konca(wtedy mialoo by sens stworzenie kilku barbaianow itp:)). No i troszke szkoda ze beta oferuje w zasadzie tutorial ktory jakies wyzwanie(i to tylko z samiutkiego poczatku) stawia magowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować