Zaloguj się, aby obserwować  
conradzik

Jakie studia?

3948 postów w tym temacie

Powoli się gubię - w zakładce wykształcenie było napisane wyraźnie - wprowadź wyniki ze swojej matury.

A w instrukcji?
http://rekrutacja.uw.edu.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=102:rekrutacja-krok-po-kroku&catid=42:aktualnosci&Itemid=78

– w zakładce „wykształcenie” wybierz odpowiedni rodzaj matury, a w polu „wprowadź egzaminy maturalne i wyniki matury” zaznacz zdawane przez Ciebie przedmioty maturalne i pozostaw „0” w wynikach (wyniki trzeba uzupełnić przed końcem rejestracji na dany kierunek; wyniki kandydatów z nową maturą z lat 2006-2010 pobrane zostaną z KReM).

Jak Wy robiliście? (W tym przypadku - UW)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 14:12, Blackgoat napisał:

Mam malutkie pytanko dotyczące Internetowej Rejestracji Kandydatów. Co wybrać w rubryce
,,stosunek do służby"? Jeśli byłem tylko na badaniach i mam wyrobioną książeczkę to zaznaczyć
,,(służba) nie odbyta" czy może ,,przeniesiony do rezerwy?"


Od niedawna (nie jestem pewien czy to rok czy może już 2 lata) jest tak, że po badaniach lekarskich jest się automatycznie przeniesionym do rezerwy w związku ze zniesieniem (zawieszeniem?) odbycia obowiązkowej służby wojskowej. Więc teraz nie ma takiego czegoś jak nie odbyta a w każdym razie jedno jest równoznaczne z drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia czy wpisałeś czy nie. Jak nie wpisałeś to ściągną z rejestru, jak wpisałeś to i tak ściągną z rejestru żeby sprawdzić czy wpisałeś poprawnie. W zeszłym roku wpisałem wszędzie 0 tak jak w instrukcji napisali i było wszystko w porządku także w tym roku zrobiłem tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 20:48, Nufiko napisał:

> Mam malutkie pytanko dotyczące Internetowej Rejestracji Kandydatów. Co wybrać w
rubryce
> ,,stosunek do służby"? Jeśli byłem tylko na badaniach i mam wyrobioną książeczkę
to zaznaczyć
> ,,(służba) nie odbyta" czy może ,,przeniesiony do rezerwy?"

Od niedawna (nie jestem pewien czy to rok czy może już 2 lata) jest tak, że po badaniach
lekarskich jest się automatycznie przeniesionym do rezerwy w związku ze zniesieniem (zawieszeniem?)
odbycia obowiązkowej służby wojskowej. Więc teraz nie ma takiego czegoś jak nie odbyta
a w każdym razie jedno jest równoznaczne z drugim.

Widocznie IRK jeszcze o tym nie wie;)

20100704205911

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za dzień. Od północy czekam na wyniki rekrutacji uniwerku wrocławskiego. Dopiero po 18.00 dowiedziałem się, że na filologii angielskiej jestem w rezerwie. Po 2 godzinach dowiaduje się, że na filologii rosyjskiej i dziennikarstwie też rezerwa. Myślę sobie - już po studiach. Zostały mi tylko filologia polska i klasyczna, a polski najsłabiej mi poszedł(rozszerzony). Już na szybko szukałem nowej uczelni a tu przed chwilą mi wyskakuje, że na oba kierunki się dostałem. Radość nieziemska. Tylko co wybrać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile miałeś punktów na filologii polskiej? Ja zostałem wpisany na listę rezerwową i z chęcią bym się dowiedział ile mi brakło. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 21:51, Kukowsky napisał:

Ile miałeś punktów na filologii polskiej? Ja zostałem wpisany na listę rezerwową i z
chęcią bym się dowiedział ile mi brakło. ;)


138
Ale moje miejsce na 90% się zwolni. Wybiorę raczej filologie klasyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2010 o 12:52, BoloMaster napisał:

zakwalifikowany na Politechnikę Śląską:) Nie wiem jeszcze co wybrać: Informatyka lub
Automatyka i Robotyka?


Mój sąsiad studiuje na Autobusach i Rowerach na PP i twierdzi, że przyszłościowy ten kierunek. A moim zdaniem na pewno lepszy niż sama informatyka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam tak sobie to forum i... gorąco się zrobiło, pot się leje. Mianowicie w stosunku do służby wojskowej dałem po prostu -> nie dotyczy. Zgłoszenie przyjęte, jestem zakwalifikowany. Czy aby na pewno podczas składania papierów na uczelnie nie zrobią mi "niespodzianki" dlatego że nic tam nie zaznaczyłem? Nawet widzę że nie mogę tego zeedytować -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra to ja już wiem że jestem na 100% studentem. Dzisiaj zostałem zakwalifikowany na wydział leśnictwa w SGGW w Warszawie.

Jednakże ważniejsze będzie jutro - wyniki rekrutacji na Polibudę w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2010 o 18:11, Sob-styl napisał:

Czytam tak sobie to forum i... gorąco się zrobiło, pot się leje. Mianowicie w stosunku
do służby wojskowej dałem po prostu -> nie dotyczy. Zgłoszenie przyjęte, jestem zakwalifikowany.
Czy aby na pewno podczas składania papierów na uczelnie nie zrobią mi "niespodzianki"
dlatego że nic tam nie zaznaczyłem? Nawet widzę że nie mogę tego zeedytować -_-

Nie panikuj ;), nie ma to najmniejszego znaczenia co tam napisałeś. Znaczenie miało to dawniej kiedy było potrzebne zaświadczenie o studiowaniu żeby cie nie wzięli do woja. Teraz już nie jest potrzebne, więc nie jest ważne co zaznaczyłeś, dla uczelni nie ma to specjalnego znaczenia. Sam podczas zeszłorocznej rekrutacji dałem "nie dotyczy" (zresztą podczas tegorocznej też to zaznaczyłem) i jakos nic się później nie działo więc luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 18:33, Piotrbov napisał:

Dobra to ja już wiem że jestem na 100% studentem. Dzisiaj zostałem zakwalifikowany na
wydział leśnictwa w SGGW w Warszawie.

Jednakże ważniejsze będzie jutro - wyniki rekrutacji na Polibudę w Warszawie.

Tak z ciekawości jakie wyniki miałeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 19:07, Piotrbov napisał:

> Tak z ciekawości jakie wyniki miałeś ?

Wyniki czego? Matur czy punkty rekrutacyjne?

Matur, jeśli byś mógł, to wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam pasjonuje mnie chemia.Jednak słyszałem że potem ciężko z pracą.Co sądzicie o tym kierunku(chciałbym studiować ten przedmiot na UJ)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 10:01, alduron napisał:

Witam pasjonuje mnie chemia.Jednak słyszałem że potem ciężko z pracą.Co sądzicie o tym
kierunku(chciałbym studiować ten przedmiot na UJ)?


Mam kuzynkę po chemii i na brak pracy nie narzeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować