Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy wymagania sprzętowe Max Payne 3! Trzy nowe screeny z wersji pecetowej w naszej galerii

130 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2012 o 09:43, Darkstar181 napisał:


P.S Mam iCore 2500K, 8 GB RAM 1600 MHZ i GTX 570... i rozumiem że nie pogram sobie na
najwyższych ?


Mam taki sam sprzęt i mam nadzieję, że wystarczy wyłączyć jakąś opcję / opcje i będzie ok, choć niepokoi mnie te 16 GB RAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.rockstargames.com/newswire/article/28201/max-payne-3-for-pc-new-screens-and-details-including-system-spec.html

Rockstar się przyznaje, że NIE SĄ to rekomendowane tylko sprzęt, na którym gra będzie działać bardzo dobrze. Po prostu poszli sobie do super komputera NASA i zagrali i śmigało więc tak sobie zrobili wymagania :D

Czyli to tak jakby uruchomić Mario lub Tetris na najnowszym sprzęcie i podać jego parametry do wymagan danej produkcji :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 19:16, Harrolfo napisał:

Wymagania kosmiczne!
Niestety, kupię na PS3.

Jesteś pewien swojej decyzji? Przecież to tylko przedział, widełki konfiguracji: od najgorszej do najlepszej. To nie są rekomendowane. Rekomendowane będą gdzieś pośrodku. Mam nadzieję, że zmienisz zdanie i weźmiesz wersję PC. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rockstar i PC to zawsze ryzyko patrząc na to jak bywało z optymalizacją ich gier. Wersja PS3 to bezpieczniejszy wybór ;-) No i jest prawie miesiąc wcześniej jak ktoś niecierpliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 13:31, Harrolfo napisał:

Też mam nadzieję, że zmienię zdanie (cena ;).
Ale zależy to od optymalizacji.

Nie grałem w L.A. Noire na PC, ale większość chwaliła optymalizację w tym redakcje: Gram.pl oraz Gry-Online. A obie gry są od Rockstara (wersję PC L.A. Noire robiło bodajże Rockstar Leeds). To chyba coś znaczy, prawda? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 13:31, Harrolfo napisał:

Też mam nadzieję, że zmienię zdanie (cena ;).
Ale zależy to od optymalizacji.

A co dopiero ja mam powiedzieć jako osoba, która ma niezłą konfigurację, ale laptopową (laptop z lata 2010 r.) z kartą Radeon Mobility HD 5650 1 GB... Dopiero ciekawe jak MI pójdzie nowy Max... Nie będę tu szerzej przytaczał konfiguracji, robiłem to kilka razy pod wątkami z kilkoma grami (w tym BF). Kto czytał może pamięta. ;) Mam nadzieję chociaż, że gra pójdzie mi na średnich detalach lub średnio-niskich. :) Jak myślicie, uda się to? Dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że jak pokazali filmik, na którym setki NPCów stoją sobie razem w tłumie, to ta gra nie będzie miała niskich wymagań. Do tego jeszcze ten cały bełkot, że dobra optymalizacja i dzięki nowemu silnikowi będzie to możliwe, taaa, jasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi pójdzie na średnich, ale wymagania to kosmos patrzyłem na allegro żeby po grać na full trzeba kupić kompa za nie całe 9 tys. to już znacie wymagania GTA 5 bo zapewne na tym samym silniku graficzynym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tak wymagania widze jak w Gothicu 4 a pozniej jak nawini ludzie kupili czesci bo chcieli pograc na max detalach to zmniejszyli nagle do dwurdzeniowca, 2gb ramu i ge force pokorju 9xxx i mocniejszej. Jeszcze drugim przykladem jest dirt 3 ktorego odpalilem na 2gb ramu i 2-rdzeniowcu oraz 9600 gt i dzialal plynnie. Po za tym jesli ma takie wymagania (a po screenach nie widac zadnej rewolucji, nawet nie dosiega do piet crysisowi czy bf 3) to albo jest zle zoptymalizowana (jak to w przypadku R* wyglada ) albo po prostu licza na naiwnosc ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

35 GB? I weź to ściągaj np. ze steama ;)))). MASAKRA z tymi wydaniami A znając życie gra będzie pewnie zaledwie dobra. Hype nakręca znany tytuł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować