Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rockstar pokaże GTA V tuż przed E3 i zabije show?

21 postów w tym temacie

Nie uwierzę, że Rockstar wyda dwa swoje hity jednego roku. Byłoby super, ale nie wierzę. Co do tego czy faktycznie dadzą jakiś announcement tuż przed E3 to bardzo możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś wydaje dziewiątą (około) częśc tej samej gry to jedyne co pokazuje to to że zabił w sobie kreatywność już dawno na rzecz pewnej kasy jaka daje taka silna marka. Mają chłopaki talent przecież, mogli by go lepiej wykorzystać zamiast tracić czas na kolejne GTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kto normalny zabija kurę noszącą złote jaja? Gdyby to było odcinanie kuponów to rozumiem, ale każda gra z serii GTA* to bardzo dobra produkcja, więc jeśli utrzymają ten poziom to mogą zrobić i 16 części. Ja nie będę płakał, większość graczy pewnie też nie.

*- przynajmniej jeśli chodzi o duże konsole, bo w GTA na handheldy nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 12:11, cHICEK napisał:

Jak ktoś wydaje dziewiątą (około) częśc tej samej gry to jedyne co pokazuje to to że
zabił w sobie kreatywność już dawno na rzecz pewnej kasy jaka daje taka silna marka.
Mają chłopaki talent przecież, mogli by go lepiej wykorzystać zamiast tracić czas na
kolejne GTA.

To że jakaś gra ma dużo części nie znaczy od razu że jest robiona tylko dla pieniędzy (ale nie będę zaprzeczał ani wchodził w ten temat). GTA jest jak to ująłeś silną marką a Rockstar w każdą część wkłada coś nowego (nie zawsze dobrego). W GTA jest dość łatwo odczuć lekki powrót do San Andreas i ewentualnie Vice City. Ciężko mi to wytłumaczyć, ale zastanów się nad tym co napisałeś. Tylko dlatego że to któraś tam część GTA jest robiona tylko dla pieniędzy? Porównaj sobie to co robi Rockstar np. z takim Call of Duty. Co się zmieniło od czwartej części do ósmej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@mati285
Nie mówie że GTA jest złe, to dobra gra. Chociaż moim zdaniem ostatnie częśi to już tylko więcej tego samego z poprawioną grafiką. Pewnie że nikt takiej kury nie zabije, co nie zmienia faktu że to trochę iście na łatwiznę. Mnie się tam GTA już dawno przejadło. Nawet dobre rzeczy w zbyt wielkiej ilości moga się znudzić. A że jakoś ostatnimi czasy mało kto kwapi się ryzykowac z nowymi IP to fajnie by było gdyby taka utalentowała ekipa zamiast robić kolejną taką samą grę, nawet jeśli świetną, to spróbowała czegoś nowego. Taka moja opinia, zapewne każdy fan GTA spragniony gangsterskiego życia się ze mną nie zgodzi i ma do tego prawo.

EDIT:
Użyję może niezbyt szczęśliwego przykładu Halo, ale jednak. Pomijajać czy ktoś lubi czy nie to gra osiągneła sukces i jest uznawana za jedną z lepszych w swojej działce. Powstały 3 części + ODST i Reach ( nie liczę Halo Wars bo to już rts). Bungie powiedziało Halo pa pa i zabrało się za coś innego. To że M$ rękami innego studia robi Halo 4 to już inna sprawa. Ale podoba mi się takie podejście Bungie, zrobiliśmy 3 części dobrej gry, odniosła sukces, czas zabrać się za nowy projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 12:25, MacRam9 napisał:

To że jakaś gra ma dużo części nie znaczy od razu że jest robiona tylko dla pieniędzy
(ale nie będę zaprzeczał ani wchodził w ten temat). GTA jest jak to ująłeś silną marką
a Rockstar w każdą część wkłada coś nowego (nie zawsze dobrego). W GTA jest dość łatwo
odczuć lekki powrót do San Andreas i ewentualnie Vice City. Ciężko mi to wytłumaczyć,
ale zastanów się nad tym co napisałeś. Tylko dlatego że to któraś tam część GTA jest
robiona tylko dla pieniędzy? Porównaj sobie to co robi Rockstar np. z takim Call of Duty.
Co się zmieniło od czwartej części do ósmej?


A coś się w ogóle zmieniło w codach o pierwszego do ostatniego? Grałem w Cod1,2, MW1, BO i nie widzę praktycznie żadnej ewolucji za wyjątkiem grafiki. :D

A co do GTA V - życzyłbym sobie powrotu do takiego lekkiego podejścia do realizmu, jakim cechowane było VC i SA. GTA IV troszkę zbytnio się na realizm siliło miejscami, a zarazem o dziwo jednak było mniej grywalne niż poprzednie części. Nie wiem, czy wynikało to w moim wypadku z przejedzenia serią, czy też po prostu troszkę gra poszła w złym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że Rockstar dalej robi GTA nie znaczy, że robi tylko GTA. Genialne Red Dead Redemption, L.A. Noire (tworzone co prawda przez Team Bondi, ale pod skrzydłami R*) też było całkiem niezłe mimo kilku mankamentów. Za miesiąc wychodzi Max Payne 3. To nie jest tak, że rzucają ludziom tylko nowe GTA raz na parę lat. Kto wie, może niedługo powstanie jakiś zupełnie nowy projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 12:11, cHICEK napisał:

Jak ktoś wydaje dziewiątą (około) częśc tej samej gry to jedyne co pokazuje to to że
zabił w sobie kreatywność już dawno na rzecz pewnej kasy jaka daje taka silna marka.
Mają chłopaki talent przecież, mogli by go lepiej wykorzystać zamiast tracić czas na
kolejne GTA.

Aha, czyli np. jak ktoś jest dajmy na to zapalonym programistą i ma świetne umiejętności to powinien się szybko przekwalifikować, dajmy na to, na malarza, żeby mu się za dobrze nie żyło?
Fuck logic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 12:04, mati285 napisał:

Nie uwierzę, że Rockstar wyda dwa swoje hity jednego roku. Byłoby super, ale nie wierzę.

.
Pewnie. Dobrze będzie jak doczekamy się gta5 przed wakacjami 2k13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wierzyć plotkom, gra ma w wielu miejscach nawiązywać do słynnej daty 21.12.2012 i końca świata.

Nie sądzicie więc, że wypuszczanie gry "po fakcie" byłoby dziwne?

Ja tam wierzę w tegoroczną, jesienną premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Piotrek54321
Zgadzam się z Tobą w 100%
Rzygać mi się chce już od tych wszelakich "przypuszczeń" i robienia sztucznego zamieszania wokól jakiejś gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować