Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Worms Revolution - najnowsze "robaki" prawie jak Battlefield 3?

18 postów w tym temacie

No to czekamy :)
Akurat ja byłem jedną z tych osób co przy robalach w 3D bawiły się przednio [jasne, to już nie było to co stare dobre glizdy ale fatalnie jak niektórzy to usilnie starali się malować tez nie wyszło].
Nowe patenty na rozgrywkę zawsze mile widziane, trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lekki bezsens, jeżeli ten wytrzymały i silny worms będzie miał granat i bazookę to właściwie nie ma sensu używać innych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę bezsensu ? Tzn, że nie będziemy mogli używać daną klasą innych broni ? Każda klasa ma swoją podstawową broń, ale czy będziemy mogli tez wybierać z listy inną broń jaką chcemy użyć ? Bo jak nie, to wychodzi na to, że te nowe wormsy będą ssać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 14:39, vegost napisał:

Trochę bezsensu ? Tzn, że nie będziemy mogli używać daną klasą innych broni ? Każda klasa
ma swoją podstawową broń, ale czy będziemy mogli tez wybierać z listy inną broń jaką
chcemy użyć ? Bo jak nie, to wychodzi na to, że te nowe wormsy będą ssać.


Nie będą ssać, nikt nie zmusza Cię do grania nowymi klasami, w newsie jest wyraźnie napisane, że można też grać "po staremu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 14:50, Libre napisał:

Nie będą ssać, nikt nie zmusza Cię do grania nowymi klasami, w newsie jest wyraźnie napisane,
że można też grać "po staremu".


Taakk, ale jak wybierzesz samych soldierów. W takim razie po co mieliby wprowadzać nowe pomysły skoro i tak wolą grać po staremu ? Chyba, że wprowadza możliwość wyboru broni dla wszystkich klas to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze, może wreszcie będzie się opłacało kupić nowe Wormsy, zamiast cały czas pogrywać w Armageddon i World Party.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 18:14, kotlecik5 napisał:

Nie wiem co to ma wspólnego z BFem, do tego jeszcze trójką -_-

Tak samo realistyczny system destrukcji otoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabawne, że można uznać ogólny zarys zmian za "bezsensowny" nie znając szczegółów. Swoją drogą, byłoby miło, gdyby każdy narzekający na kierunek zmian napisał, jak jego zdaniem powinna wyglądać "idealna" kontynuacja serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi do szczęścia wystarczyłby taki dopasiony Worms Reloaded, przede wszystkim z większymi mapami, bo ich rozmiary to największa bolączka tej odsłony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować