Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Metro: Last Light - nowy gameplay ze światłem latarek

17 postów w tym temacie

Dnia 30.05.2012 o 11:59, Laid_back napisał:

Zapowiada sie bardzo klimatycznie, chociaż mam już trochę dosyć słuchać w grach angielskiego
z rosyjskim akcentem


Też o tym pomyślałem, że znów będzie to typowy rosyjski angielski. Zdecydowanie wolałbym gdyby gra była oryginalnie po rosyjsku i przy wydaniu polskim wydawca zrobił takie zagranie jak było w Stalkerze z Mirosławem Uttą jako lektorem :)
Ech ten klimat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 12:18, Phobos_s napisał:

> Zapowiada sie bardzo klimatycznie, chociaż mam już trochę dosyć słuchać w grach
angielskiego
> z rosyjskim akcentem

Też o tym pomyślałem, że znów będzie to typowy rosyjski angielski. Zdecydowanie wolałbym
gdyby gra była oryginalnie po rosyjsku i przy wydaniu polskim wydawca zrobił takie zagranie
jak było w Stalkerze z Mirosławem Uttą jako lektorem :)
Ech ten klimat...


Według mnie lektor w grach to w ogóle byłby super pomysł. Jeszcze bardziej filmowy klimat ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 12:18, Phobos_s napisał:

Też o tym pomyślałem, że znów będzie to typowy rosyjski angielski. Zdecydowanie wolałbym
gdyby gra była oryginalnie po rosyjsku i przy wydaniu polskim wydawca zrobił takie zagranie
jak było w Stalkerze z Mirosławem Uttą jako lektorem :)
Ech ten klimat...


Pierwsze Metro miało pełny rosyjski "dubbing", a stalkerowy lektor jakoś by mi tak nie pasował do Metra, więc dla mnie w sumie mogą zostawić tak jak było w pierwszej części, ale jak dodadzą dodatkowo lektora, to z chęcią go wypróbuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że ten gameplay był taki krótki.
4A Games to jedyna załoga, która mogłaby uratować STALKERa 2. Wszakże, to byli weterani pierwszej odsłony. Panie Sergiej obudź się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Boro666 to żeś zabłysnął....

Gra swój klimat ma, bo przy jedynce to tak jak w newsie "trudno wydobyć z siebie choćby krztę optymizmu i wiary w lepsze jutro." Ale czy to światło latarki naprawdę tak świetnie wygląda? Średnio mi się to podoba.
Sam widok otoczenia wygląda super. Czekamy na dobry horrorek.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.05.2012 o 13:31, Auditore napisał:

Sam widok otoczenia wygląda super. Czekamy na dobry horrorek.:)

To się raczej nie doczekasz, bo z tego co pokazano na razie na trailerach wygląda że gra będzie skupiona na walce z ludźmi. No chyba że jak na dobry horror przystało starć z mutantami po prostu zdecydowali się nie pokazywać. Ale wątpię. Pierwsza część też raczej nie straszyła. Podobnie jak książka. To w ogóle nie jest przecież horror :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda fantastycznie. Dawno nie grałem w dobrą grę w klimatach post nuklearnych więc wiążę z tym tytułem spore nadzieje. Pierwsza część powinna do mnie przyjść pocztą na dniach więc sobie jeszcze uzupełnię braki, może nawet przeczytam "Metro 2034", o ile czas pozwoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@darkstar181
może i nie straszyła, masz rację, ale za to jaki klimat gry! Był niepowtarzalny. Dawno nie było dzieła z takim wewnętrznym mrokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wygląda. Ja nie przeszedłem jedynki bo... zabrakło mi amunicji, a już nie chciało mi się wracać na początek rozległego etapu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 13:31, Auditore napisał:

@Boro666 to żeś zabłysnął....

Gra swój klimat ma, bo przy jedynce to tak jak w newsie "trudno wydobyć z siebie choćby
krztę optymizmu i wiary w lepsze jutro." Ale czy to światło latarki naprawdę tak świetnie
wygląda? Średnio mi się to podoba.
Sam widok otoczenia wygląda super. Czekamy na dobry horrorek.:)


Moze cie zszokuje, ale nie staralem sie ci przypodobac. Stwierdzilem tylko fakt, ktory ewidentnie rujnuje klimat gry, ktora powinna dziac sie w ciasnych zamknietych lokacjach. W Metro 2033 najgorsze etapy w grze to byly wlasnie te na powierzchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować