Zaloguj się, aby obserwować  
Papishon

Unreal Tournament III - temat ogólny [M]

2812 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2007 o 19:34, sp33dy1 napisał:

kupilem przed chwila ut3 w saturnie ZT za 90zl. otwieram pudelko, zagladam do instrukcji i
o malo co sie nie poplakalem ze smiechu zagladajac do czesci z broniami :D


Miałem podobnie jak czytałem reckę w CDA ;) Sam swoją grę powinienem mieć jutro ew. w czwartek, dlatego mam pytanie - co mamy zamiast flacka? Bo jeśli zrobili paskudztwo mojemu ulubionemu maleństwu to... ;]

I ja czekałem ze swoim kodem za problemy z wieśkiem, choć bardziej odpowiednim słowem byłoby "czatowałem" - wczoraj kilka razy sprawdzałem status produktu, a samo zamówienie założyłem tuż przed północą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 19:34, sp33dy1 napisał:

Kupiłem przed chwilą ut3 w Saturnie ZT za 90zl. Otwieram pudełko, zaglądam do instrukcji i
o mało co się nie popłakałem ze śmiechu zaglądając do części z broniami :D

Skan plz! :D

Dnia 11.12.2007 o 19:34, sp33dy1 napisał:

PS Nie chcę nic mówić, ale czy nazw własnych się nie tłumaczy?

Przynajmniej nie powinno :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 19:43, ScorpZero napisał:

Mam jedno małe pytanko, ponieważ chcę kupić UT3.
Otóż, jak sprawa stoi z multiplayerem? Niedawno wyszedł patch, a z tego co wyczytałem to nie
działa on w polskiej wersji językowej. W takim wypadku jak wygląda multi? Nie działa?


Patch jest "international", działa ze wszystkimi wersjami językowymi UT3. Multi działa bez problemów.

Dnia 11.12.2007 o 19:43, ScorpZero napisał:

>/.../

A jakie miał być szanse w UT III, jeśli w UT 2k4 wygrywałem botami na adepcie (poziom 5/8)
xD


Trudno porównywać boty do istot samoświadomych. Ja w UT2004 ledwo na Masterful wygrywałem, a w grze po sieci w Onslaught byłem z reguły na pierwszym miejscu w tabeli wyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 20:12, ShaDoW Energy napisał:

Kiedy w końcu UT3 w sklepach?


Czytać nie nauczyli? ;P Od wczoraj pewnie już jest, ja dzisiaj w Saturnie ZT kupiłem za 90zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 20:10, sp33dy1 napisał:

Nazwy map też przetłumaczyli :EE

To powiedz w takim razie jak przetłumaczyli shocka, blopa i Decka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 23:26, Ecko09 napisał:

Da rade, żeby u mnie chulała gierka na max detalach?


Pójść pójdzie, ale pograć raczej się nie będzie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 20:49, MLODY2K6 napisał:

UT3 wreszcie jest. Wstałem poszedłem do KOLPORTERA patrze i jest juz od 9 rano


No no ładny, ja też czekam na UT3, oczywiście na Edycje Specjalna i mam taką nadzieje że już jutro ją dostanę, czekałem nawet dzisiaj ale niestety kurier sie nie pojawił ani nie skontaktował ze mną, mam nadzieję że jutro przyjedzie, według mnie gra jest warta tego. Nie chce się czepiać za bardzo ale myślę że zdjęciami polecam się pochwalić tutaj - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037#u_12104 - KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA! . Tutaj rozmawiamy o tej grze a nie umieszczamy zdjęci swojej gry, ponieważ jak by każdy chciał umieścić zdjęcie w tym temacie to by to było troszkę bez sensu i by się zrobiło dość duże zamieszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie, ale raczej do tych, którzy są z Polski.
Jak prezentują się pingi? Bo jeżeli większość serwerów stoi w USA, to raczej nie ma sensu, żebym UT3 kupował. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 08:15, ScorpZero napisał:


Według mnie to jest nie zależne czy z polski czy z USA, w każdej chwili można sobie założyć sam serwer, hasełko i już można zaczynać swoje party z kolegami z polski, oczywiście musisz im podać hasło... Gra jest bardzo wyśmienita, dużo czytałem o tej gierce i powiem ci tylko tyle, że się opłaca ją kupić nawet jeżeli nie ma się dostępu do internetu, czyli nie można by było grać w sieci, ponieważ autorzy dali nam także edytor i możemy sobie dowolnie tworzy oraz edytować plansze a to już jest coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche kiepsko, większość serwerów na których grają "ludzie" ma ping w granicach 150-300, czyli dla nas nienajlepiej. Owszem stoją serwery z pingiem 50-80, jednak zazwyczaj są puste, i dopiero w południe lub na wieczór ktoś na nich gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 12:54, ScorpZero napisał:

A jak myślisz, czy jeżeli UT3 trochę bardziej się u nas rozkręci, to czy będzie więcej low-pingowych
serwerów?


Ja myślę, że jak gra się bardziej rozkręci będzie bardzo popularna to otworzą serwer z Neostrady i bedzie można sobie pograć na niskim pingu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą odebrałem "Unreal''a Tournament 3" ES od kuriera -

1.Pudełko metalowe "tylko" nieznacznie uszkodzone (pogięte) - to nie wina kuriera - tektura uchroniłaby przed takim wgięciem.

2.Obydwie płyty latały sobie - źle włożone do "widełek" pudełka metalowego - płyta z grą w znacznym stopniu porysowana.
Zapłaciłem prawie 155 PLZ i jestem... nieco rozczarowany w/w incydentem - czy DVD będzie mi to bez problemu czytało?
Chyba będę musiał wymienić je:P Ja to się robi? - nie korzystałem jeszcze z takiej opcji w "gram.pl".
Znowu mam kłopot na głowie. Nie lubię takich sytuacji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować