Zaloguj się, aby obserwować  
Papishon

Unreal Tournament III - temat ogólny [M]

2812 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2007 o 20:40, FerraEnzo napisał:

Dzisus,DarkWalker wymiata,niewiem czy ty nim sterowales,bo ja tak ale on jest the best,ma 1000HP,ale
latwo go jest sciac.Co do trybow rozgrywki to dla mnie DM i DUEL,naprawde swietne,bardzo fajna
ale tez bardzo wymagajaca jesli idzie o sprzet jest mapa Shangrila.Ja na 100 zamawiam UT III,ale
narazie czekam na CoD4.A do mierzenia fpsow sciag sobie fraps,wazy chyba 1MB,instalujesz w
pare sekund wlaczasz minimalizujesz do paska i masz fpsy:)

Darkwalker? Nienawidzę tego _shitu_. Bez jaj, gramy w DM, czy wyścig "kto-pierwszy-do-darkwalkera-ten-wygrał"? Owszem, sam pojazd jest fajny, ale w innym trybie gry... vDM powiedzmy, ONS czy vCTF, ale NA PEWNO nie w DM, zwłaszcza na tak małej mapie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 23:53, Cmq napisał:

Owszem, sam pojazd jest fajny, ale w innym trybie gry... vDM powiedzmy, ONS czy vCTF, ale NA
PEWNO nie w DM, zwłaszcza na tak małej mapie...

może to tylko żeby poszpanować tym nowym pojazdem :) i mapy ulegną jeszcze zmianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 06:28, Iroks1 napisał:

może to tylko żeby poszpanować tym nowym pojazdem :) i mapy ulegną jeszcze zmianie

Wątpię bo o ile pamiętam to pojazdy w DM to ma byc jedna z nowinek nowego UT!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 19:19, Emilek177 napisał:

http://www.ultima.pl/search.php?search=unreal+tournament+3&submit.x=131&submit.y=175&submit=1&platform=dummy&agelimit=du
mmy&genre
Wie ktoś czy będzie na gram.pl, albo ew. polska wersja językowa?

Cała prawda wg. mnie o tłumaczeniu PL UT3 - tutaj http://ja.gram.pl/Lord%20FANat1c/42 . Tam masz wszystkie linki. Tak, via sklep gram.pl będzie można zakupić tylko PL-kinową wersję. Ultima sprzedaje w preorderze wersje oryginalne brytyjskie - kolekcjonerską i zwykłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne zdanie, co Cmq. Głupi pomysł z tym Darkwalkerem w trybach typu DM.
Przy odpowiednim szczęściu i szybkości w dostaniu się do niego można wygrać mecz na Godliku,ogólnie walka jest bardzo nierówna i przeważnie nie wygrywa najlepszy. Mam nadzieję, że jak już będą w pełniaku mapy DM z pojazdami to nie będzie ich zbyt dużo.
A i jeszcze myślę po co zrobiono tryb gry: DUEL, skoro można sobie w DM albo Team DM ustawić 1 vs 1 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 21:49, jaki of blade napisał:

Zainstalowałem sobie demo z płytki cda i zaskoczyłem się, świetnie zoptymalizowany silnik,
chodzi płynniutko na średnich, podoba mi się nowy CTF, gracie na multi?


nie ze mną, bo mi nie działa, nie wiem czemu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 21:49, jaki of blade napisał:

Zainstalowałem sobie demo z płytki cda i zaskoczyłem się, świetnie zoptymalizowany silnik,
chodzi płynniutko na średnich, podoba mi się nowy CTF, gracie na multi?


ze mną też, bo się ni mogę zalogować ;)

Ecko09 nie przejmuj się to tylko demo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 21:55, Mixon1988 napisał:

> Zainstalowałem sobie demo z płytki cda i zaskoczyłem się, świetnie zoptymalizowany silnik,

> chodzi płynniutko na średnich, podoba mi się nowy CTF, gracie na multi?

ze mną też, bo się ni mogę zalogować ;)

Ecko09 nie przejmuj się to tylko demo ;)


Poprawka, beta demo, i wiem, że pełniak mi bedzie działał, mi żadne demo prawie nie działa...a pełniak działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 22:08, Ecko09 napisał:

> > .................


a to bardzo ciekawe ze ci dema nie chodza a pełniaki już tak :) no ale życze ci zeby i to ci poszło. Ja sie raczej na ta gre nie skusze bo to nie mój gatunek chyba ze jakis kolega bedzie mial to sobie pojde do niego i chwile pogram tak zeby zobaczyc czym to smakuje ta gra. z reguły nie lubie strzelania w jakies maszyny i w ogole takich przyszłościowych gier (przyszłościowych w znaczeniu ze bron jest z przyszlosci i w ogole takie tak inne :) )............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 16:52, Kraju92 napisał:

Jak UTIII będzie działać na moim kompie: Athlon 4400+, 1gb ram, Geforce 8500 512mb?


Myślę, że na średnich detalach płynnie, ja mam tyle samo ramu ale kartę i procek gorszy i grałem płynnie na niskich.
Najlepiej ściągnij sobie demo i sprawdź jak ci dziala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 17:02, Mixon1988 napisał:

> Jak UTIII będzie działać na moim kompie: Athlon 4400+, 1gb ram, Geforce 8500 512mb?

Myślę, że na średnich detalach płynnie, ja mam tyle samo ramu ale kartę i procek gorszy i grałem
płynnie na niskich.
Najlepiej ściągnij sobie demo i sprawdź jak ci dziala ;)


Nie chce mi się ściągać demo bo za dużo zajmuje, dlatego się pytam na forum. Mam nadzieję że jak dokupię 1gb ram to pójdzie mi spokojnie na high/medium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować